Osobní styl muže jako brána k úspěchu

Nejprodávanější

Kurzem provází  Daniel Šmíd

Naučte se, jak se mnohem lépe oblékat, jak vytvořit osobní styl a udělat dobrý první dojem. Oblečení pozitivně ovlivňuje úspěch u žen i v pracovním životě. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:01 hod

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Oblékáte se již od ranného dětství. Přesto většina z vás, mužů, neví, co vám sluší a jak vaše oblečení působí na ostatní. Naučte se způsob, jak za oděvy neutrácet, ale investovat do nich, naučte se, jak materiály oděvů ovlivní vaši pohodu a vzhled. Se znalostí zásad, jak se oblékat, získáte vnitřní jistotu a sebevědomí. Zapůsobíte pozitivně na první dojem, budete si jistý u pohovoru, obchodní schůzce, v divadle nebo na rande. Snáze vybudujete vztahy v osobním i pracovním životě.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Šmíd

Arbiter Elegantiarum

Daniel Šmíd je uznávaným lektorem v oblasti korektního chování, firemní kultury, oblékání na úrovni a tvorby osobního stylu. Jeho klienty jsou např. Allianz, Český olympijský výbor, DRFG nebo Ernst & Young, vyučuje také na univerzitách. Jeho vášní jsou pánské oděvy a moderní gentlemanství, kterému dedikoval svůj osobní i pracovní život. Potkat ho můžete také v krejčovství, kde navrhuje oděvy a kompletní šatníky mužů a žen. Pravidelně píše články do lifestylových časopisů.

www.danielsmid.cz

 

Hodnocení kurzu

90 %

288 hodnocení
185x
70x
24x
5x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Pavel Hofírek

Skvělý kurz, pro mne spousta nových informací. Nelze vše zapamatovat, ale dělat si poznámky.

Reakce lektora:

“Vážený pane Hofírku, děkuji za zprávu i hodnocení. Vážím si toho. Kurz si můžete zopakovat, máte k němu myslím přístup i po jeho shlédnutí. Přeji úspěšný a pěkný den.“


Vlastimil G.

Děkuji Vám za velmi užitečné rady a doporučení...... Po shlédnutí tohoto kurzu jsem zjistil nedostatky Vám moc děkuji doporučení. A těším se na zdokonalování ještě jednou Vám děkuji za inspiraci.

Reakce lektora:

“Mockrát děkuji za čas, který jste kurzu věnoval. Vážím si také Vaší zpětné vazby.“


Petr Vaněk

výborné a poučné do života a na celý život

Reakce lektora:

“Vážený pane, děkuji za 👉 Vaše slova. Vážím si Vaší zpětné vazby.“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.