Úvodní stránka

Osobní styl muže jako brána k úspěchu

hodnocení 89 %

Kurzem provází Daniel Šmíd

Cena: 990 Kč s DPH

Týden osobního rozvoje sleva 30%: 693 Kč s DPH

Platí do 26.3.2018

Počet lekcí:
10

Celková délka videí:
1:01 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Naučte se, jak se mnohem lépe oblékat, jak vytvořit osobní styl a udělat dobrý první dojem. Oblečení pozitivně ovlivňuje úspěch u žen i v pracovním životě.

Oblékáte se již od ranného dětství. Přesto většina z vás, mužů, neví, co vám sluší a jak vaše oblečení působí na ostatní. Naučte se způsob, jak za oděvy neutrácet, ale investovat do nich, naučte se, jak materiály oděvů ovlivní vaši pohodu a vzhled. Se znalostí zásad, jak se oblékat, získáte vnitřní jistotu a sebevědomí. Zapůsobíte pozitivně na první dojem, budete si jistý u pohovoru, obchodní schůzce, v divadle nebo na rande. Snáze vybudujete vztahy v osobním i pracovním životě.

Daniel Šmíd

Daniel Šmíd

Arbiter Elegantiarum

Daniel Šmíd je uznávaným lektorem v oblasti korektního chování, firemní kultury, oblékání na úrovni a tvorby číst víceosobního stylu. Jeho klienty jsou např. Allianz, Český olympijský výbor, DRFG nebo Ernst & Young, vyučuje také na univerzitách. Jeho vášní jsou pánské oděvy a moderní gentlemanství, kterému dedikoval svůj osobní i pracovní život. Potkat ho můžete také v krejčovství, kde navrhuje oděvy a kompletní šatníky mužů a žen. Pravidelně píše články do lifestylových časopisů. www.danielsmid.cz 

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Osnova kurzu

Hodnocení kurzu

89 %
44 hodnocení

Petr Vlasák

Je to základ pro každého muže podaný skvělým a charismatickým praktikem, který ví o čem mluví. Byl bych rád, kdyby lekce rozšířil.


Lubomír Maťák

V některých částí mi chybí inforgrafika. Nevím, co má přesně autor na mysli. Uvítal bych barevné kombinace.


Jana Piechniková

Výborný kurz. Kdyby jste natočili i nějaké pokračování tak se na něho určitě taky rád podívám


Tomáš Adamec

Super


Pavel Zezula

Výborné velmi poučné.


Jan Barbořík

Velmi přehledné, užitečné a praktické rady, jak se oblékat, jak vybírat oblečení pro svůj šatník a jak najít svůj styl. Jsou to základní informace, které by měl každý muž znát, ale které se běžně nemá kde dozvědět (nebo ho to třeba ani nenapadne). V kurzu bylo naznačeno několik zajímavých témat, které by si zasloužily pokračování. :-)


Aleš Nerad

Smysluplné...


Leo Vaněk

Dobrý nápad a přínosné :-)


Jiří Karmazín

Místo slovního popisu by bylo výhodné zařadit obrazovou ukázku a to jak se zdůrazněním vhodného materiálu tak i barvy.


Martin Šafr

Kurz se mi velmi líbil. Vše je podáno stručně, přehledně a prakticky a jsem si jistý, že už navždy ovlivnil mé uvažování o oblékání i další nákupy oblečení. Skvělá práce!