Outlook 2016: Jak na e-maily

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
11

Celková délka videí:
33 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Naučte se ty nejlepší postupy pro efektivní práci s e-maily. Využijte pravidla, vyhledávání, rychlé kroky a uspořádání do složek tak, abyste měli o všem přehled a strávili tím výrazně méně času než dosud.

Zvyšte svou efektivitu při práci s e-maily a odcházejte z práce s čistou hlavou.

Každý z nás dostává desítky e-mailů denně a udržet si informace a úkoly z nich vyplývající, není vůbec jednoduché. Často za to platíme vysokou hladinou stresu a nemožností zbavit se pocitu, že ještě něco musíme udělat.

Tento kurz Vás naučí, jak si e-maily zobrazit, kategorizovat a jak delegovat úkol na kolegu. Budete se umět rychle vypořádat s opakujícími se e-maily. Naučíte se rychle vyhledat důležité informace. Zjistíte, jak si vše přehledně a bezpracně uspořádat.

Všechny lekce v kurzu jsou vytvořeny na volně navazujících praktických příkladech z podnikové praxe. A jsou inspirované doporučeními zpracovanými odborníky firmy Microsoft a metodou GTD, neboli „mít vše hotovo“, kterou kurz vrcholí.

Kurz je určený jak pro začátečníky, tak pokročilejší uživatele, kteří chtějí zefektivnit svoji práci v Outlooku pomocí různých tipů a triků.

Do kurzu se tak promítají jak univerzální postupy sesbírané s ohledem na jejich rychlé a rutinní používání, tak tipy a triky, které lektor sdílí s komunitou firemních uživatelů a svými kolegy.

Po absolvování kurzu pro Vás nebude problém:

  • orientovat se v Outlooku 2016,
  • účinně vyhledávat e-maily,
  • používat pravidla a rychlé kroky,
  • delegovat zpracování e-mailu na kolegu a umět si to zkontrolovat,
  • využívat složky a archiv,
  • přidat do e-mailu tabulku z Excelu nebo Wordu bez jeho otevření
  • vyprázdnit si složku doručená pošta a ovládnout základy metody mít vše hotovo v Outlooku.
Ukázat celý popis

Osnova kurzu

Jiří Blažek

Jiří Blažek

Office 365 Architect

Jirka je vystudovaným pedagogem, dlouholetým konzultantem a školitelem produktů firmy Microsoft. Jeho koníčkem je zaměření na využití těchto produktů číst vícev prostředí komerčních firem. Proto jsou jeho školení plná praktických příkladů, které obratem využijete ve vlastní praxi. Jako architekt zaměřený na Office 365 je oporou a zdrojem inspirace pro své kolegy ve firmě CloudForce, zaměřené na realizaci projektů cloudových technologií a zejména Office 365.

CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Hodnocení kurzu

87 %
54 hodnocení

Jana Gašková

Stručné, jasné a výstižné. Určitě by to chtělo pokračování s nadstavbou. Tento kurz pokrývá základy.


Radek Kaňka

Užitečné vychytávky, spokojenost .. jedná se však pouze o základní nastavení Outlooku.


Tereza Ducháčová

přehledné, stručné a velmi názorné - motivovalo mne to začít s metodou GTD

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.