Outlook 2016: Jak na e-maily

Kurzem provází  CloudForce a Jiří Blažek

Naučte se ty nejlepší postupy pro efektivní práci s e-maily. Využijte pravidla, vyhledávání, rychlé kroky a uspořádání do složek tak, abyste měli o všem přehled a strávili tím výrazně méně času než dosud. Celý popisek

499 Kč s DPH

Celková délka

33 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Zvyšte svou efektivitu při práci s e-maily a odcházejte z práce s čistou hlavou.

Každý z nás dostává desítky e-mailů denně a udržet si informace a úkoly z nich vyplývající, není vůbec jednoduché. Často za to platíme vysokou hladinou stresu a nemožností zbavit se pocitu, že ještě něco musíme udělat.

Tento kurz Vás naučí, jak si e-maily zobrazit, kategorizovat a jak delegovat úkol na kolegu. Budete se umět rychle vypořádat s opakujícími se e-maily. Naučíte se rychle vyhledat důležité informace. Zjistíte, jak si vše přehledně a bezpracně uspořádat.

Všechny lekce v kurzu jsou vytvořeny na volně navazujících praktických příkladech z podnikové praxe. A jsou inspirované doporučeními zpracovanými odborníky firmy Microsoft a metodou GTD, neboli „mít vše hotovo“, kterou kurz vrcholí.

Kurz je určený jak pro začátečníky, tak pokročilejší uživatele, kteří chtějí zefektivnit svoji práci v Outlooku pomocí různých tipů a triků.

Do kurzu se tak promítají jak univerzální postupy sesbírané s ohledem na jejich rychlé a rutinní používání, tak tipy a triky, které lektor sdílí s komunitou firemních uživatelů a svými kolegy.

Po absolvování kurzu pro Vás nebude problém:

  • orientovat se v Outlooku 2016,
  • účinně vyhledávat e-maily,
  • používat pravidla a rychlé kroky,
  • delegovat zpracování e-mailu na kolegu a umět si to zkontrolovat,
  • využívat složky a archiv,
  • přidat do e-mailu tabulku z Excelu nebo Wordu bez jeho otevření
  • vyprázdnit si složku doručená pošta a ovládnout základy metody mít vše hotovo v Outlooku.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Jiří Blažek

Office 365 Architect

Jirka je vystudovaným pedagogem, dlouholetým konzultantem a školitelem produktů firmy Microsoft. Jeho koníčkem je zaměření na využití těchto produktů v prostředí komerčních firem. Proto jsou jeho školení plná praktických příkladů, které obratem využijete ve vlastní praxi.

Jako architekt zaměřený na Office 365 je oporou a zdrojem inspirace pro své kolegy ve firmě CloudForce, zaměřené na realizaci projektů cloudových technologií a zejména Office 365.

Hodnocení kurzu

86 %

233 hodnocení
118x
75x
31x
7x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Barbora T.

Kurz je na trochu staršiu verziu Outlooku, inak fajn :)


Ivan K.

Kurz je již značně poplatný době a chce ho to aktualizovat na novou verzi Office, které mají nejen jiné menu, ale také funkce a logiku. Protože používám aktuální verzi a ne 5 let starou, nemám ani na 100% test, přesto že bych tento kurz mohl sám vyučovat.


Ondřej Němec

aktuální Outlook není zcela totožný s použiým

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.