Ovládněte iPhone jako teenager

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Martin Světlík

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
27
Celková délka videí:
1:27 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Abyste si mohli vše rovnou vyzkoušet, budete potřebovat iPhone 6s nebo novější s operačním systémem iOS 15 nebo novějším.

V kurzu si osvojíte

Apple

iPhone je dnes naším nejbližším společníkem, se kterým trávíme mnohdy nejvíce času po celý den. Budíme se s ním a často s ním i usnínáme. Komunikujeme a pracujeme. Používáme jej jako hudební přehrávač, fotoaparát, kameru nebo navigaci na cestách a výletech. Sportujeme s ním, čteme knížky nebo jen sledujeme novinky na sociálních sítích. Tento kurz vám ukáže jak práci se systémem iOS posunout ještě o úroveň dále a třeba díky tomu trávit na obrazovce telefonu méně času.

Pokud máte pocit, že Vaše děti ovládají telefon lépe než vy, nezůstaňte pozadu. Tento kurz vám nabídne užitečné postupy a tipy, které oceníte při mnoha činnostech. A nezáleží na tom, zda máte svůj první iPhone, nebo pamatujete plastové modely.

AKTUALIZOVÁNO 03/2022
Abyste si mohli vše rovnou vyzkoušet, budete potřebovat iPhone 6s nebo novější s operačním systémem iOS 15 nebo novějším.

V kurzu se naučíte:

  • jak telefon správně nastavit a používat
  • tipy pro efektivní práci se systémem iOS
  • co vám nabídne rodina služeb iCloud
  • zásady bezpečnosti a ochrany soukromí
  • jak fotit a spravovat sbírku fotografií

Osnova kurzu

Martin Světlík

Martin Světlík

Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktů Apple na volné noze. Pomáhá uživatelům, firmám a školám používat jejich zařízení efektivně číst vícetak, aby jim usnadnila každodenní práci. Pořádá také vlastní otevřené kurzy a provozuje První Mac, průvodce do světa počítačů Mac pro nové uživatele.

Všechny kurzy lektora Martin Světlík

Hodnocení kurzu

94 %

201 hodnocení
151x
42x
6x
1x
1x

Dušan H.

Super kurz, škoda že jsem ho nenašel dřív. Děkuji


Jan S.

Kurz byl velmi zajímavý, srozumitelný výklad lektora, objevil jsem nové možnosti, jak využívat iPhone. Děkuji.


Pavel N.

Moc děkuji za tento kurz. Jsem stále na hranici, zda přejít na iOs, nebo zůstat na Androidu.
Ano, musím uznat, že mi to rozšířilo obzor, ale váhání stále přetrvává. Líbí se mi politika zabezpečení a cloudového přístupu.
Rád bych byl za další trochu pokročilejší funkce, které by mne již přesvědčili o konečném rozhodnutí.
Ještě jednou děkuji.

Reakce lektora:

“Dobrý den, děkuji za zpětnou vazbu, jsem rád, že se Vám kurz líbil. Rozhodování určitě není jednoduché, každá z platforem má své výhody a nevýhody. Síla ekosystému Apple je ale opravdu velká, zvláště pak ve spojení s dalšími produkty jako jsou například počítače Mac nebo chytré hodinky Apple Watch, včetně důrazu na jejich zabezpečení a ochranu soukromí. Je v plánu také kurz aktualizovat po uvedení nové verze iOS 15. Přeji hezký zbytek dne“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.