Ovládněte iPhone jako teenager

Nejprodávanější

Kurzem provází  Martin Světlík

Abyste si mohli vše rovnou vyzkoušet, budete potřebovat iPhone 6s nebo novější s operačním systémem iOS 15 nebo novějším.

990 kč s DPH

Celková délka videí

1:27 hod

Počet lekcí

27

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

iPhone je dnes naším nejbližším společníkem, se kterým trávíme mnohdy nejvíce času po celý den. Budíme se s ním a často s ním i usnínáme. Komunikujeme a pracujeme. Používáme jej jako hudební přehrávač, fotoaparát, kameru nebo navigaci na cestách a výletech. Sportujeme s ním, čteme knížky nebo jen sledujeme novinky na sociálních sítích. Tento kurz vám ukáže jak práci se systémem iOS posunout ještě o úroveň dále a třeba díky tomu trávit na obrazovce telefonu méně času.

Pokud máte pocit, že Vaše děti ovládají telefon lépe než vy, nezůstaňte pozadu. Tento kurz vám nabídne užitečné postupy a tipy, které oceníte při mnoha činnostech. A nezáleží na tom, zda máte svůj první iPhone, nebo pamatujete plastové modely.

AKTUALIZOVÁNO 03/2022
Abyste si mohli vše rovnou vyzkoušet, budete potřebovat iPhone 6s nebo novější s operačním systémem iOS 15 nebo novějším.

V kurzu se naučíte:

  • jak telefon správně nastavit a používat
  • tipy pro efektivní práci se systémem iOS
  • co vám nabídne rodina služeb iCloud
  • zásady bezpečnosti a ochrany soukromí
  • jak fotit a spravovat sbírku fotografií
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Martin Světlík

Nezávislý apple konzultant a lektor

Martin je konzultant a lektor produktů Apple na volné noze. Pomáhá uživatelům, firmám a školám používat jejich zařízení efektivně číst vícetak, aby jim usnadnila každodenní práci. Pořádá také vlastní otevřené kurzy a provozuje První Mac, průvodce do světa počítačů Mac pro nové uživatele.

Hodnocení kurzu

94 %

269 hodnocení
202x
54x
11x
1x
1x

Milan Č.

Bezva. Děkuji. Spousta informací, ke kterým se bude nutno asi vrátit.


Ondřej M.

Hezké a užitečné např. když přecházíte z Androidu na Jabko.


Lukáš Z.

Výborný kurz, inspiroval jsem se doplnil znalosti! :-)

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.