Ovládněte priority: najděte čas na to podstatné

Novinka

Kurzem provází  Daniel Gamrot

Vhodné k poslechu

Hořící termíny, zadání od šéfa, který zrovna teď něco nutně potřebuje. A vy byste se (už konečně!) chtěli věnovat tomu podstatnému v práci, ale taky mimo ni. Zjistěte, jak na to. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

34 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Soustředění se na nedůležité úkoly vám může dát falešný pocit úspěchu, ale nepřiblíží vás k tomu, co ve skutečnosti chcete. Brzdí vás to. A to je škoda.

Ve chvíli, kdy vytvoříte rutinu z rozhodování o tom, co je důležité, začnou se dít věci. Nejen, že ušetříte hromadu času, který běžně investujete do nedůležitých úkolů, ale zásadně zvýšíte svou osobní produktivitu a budete mít skvělý pocit z dobře odvedené práce.

Možná si i vy kladete otázky: 

  • Nevíte, do kterého úkolu se pustit jako první? 
  • Nezbývá vám čas nebo energie na čas s rodinou nebo pro sebe? 
  • Chtěli byste tomu důležitému dát přednost před tisíci hořícími úkoly?
  • Přemýšlíte, co vlastně v životě doopravdy chcete?

Najděte si necelou hodinu na kurz a dopřejte si prostor pro přemýšlení. Nechte Daniela Gamrota, oblíbeného lektora produktivity, aby si s vámi s lehkostí a lidsky posvítil na vaše priority v práci i osobním životě.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Daniel Gamrot

Lektor osobní produktivity

Daniel Gamrot je lektor osobní produktivity a konzultant využití moderních digitálních nástrojů ve firmách. Každý rok projde jeho tréninkovými programy, školeními, webináři a přednáškami více než tisícovka účastníků z firem jako jsou UNIQA, Orange Slovensko, Strabag, Raiffeisenbank nebo ČEZ. S klienty pracuje na budování nových dovedností pro zvýšení produktivity práce.

Hodnocení kurzu

92 %

127 hodnocení
94x
22x
8x
2x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Pavla H.

Danieli, díky za Vaše kurzy. Jsou pro mne velice inspirativní. Pomáhají mi jak v pracovní, tak osobní rovině posouvat se dál. PH

Reakce lektora:

“Pavlo, ach. 🙂 Z toho mám velkou radost. Moc děkuji, že jste mi to napsala. A také děkuji za hodnocení.“


Kamila Trnková

Skvely kurz. Vysvetlen pristip. Techniky, nastroje. Jednoduse a strukturovane. Pro me uzitecne. Dekuji

Reakce lektora:

“Kamilo, moc děkuji za krásné hodnocení. 🙂“


Katarína S.

Jasné, zrozumiteľné, stručné. Tohto lektora raz oslovím osobne

Reakce lektora:

“To mě moc potěšilo. Snad brzy na viděnou. 🙂“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.