Péče o síť kontaktů a základní principy prorůstání do organizace

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Zbyněk Rozbořil

Cena: 599 Kč s DPH

Počet lekcí:
17
Celková délka videí:
49 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Péče o síť kontaktů je nenápadnou, preventivní a mimořádně důležitou obchodní disciplínou. Lidé, kteří umí pozorně a systematicky pečovat o své zákazníky, si mohou vybudovat nesmírně produktivní okruh věrných klientů.

V kurzu si osvojíte

Networking Byznys

A pomocí pečlivé péče o ně se mohou dostat do pozice, kdy nemusí dělat aktivní prodej, ale prodávájí pomocí skvěle vybudované reference. Jedno zlatých pravidel obchodu říká, že péče o stávajícího zákazníka je finančně a energeticky výhodnější než zběsilé lovení nových kontaktů. V tomto kurzu si ukážeme klíčová doporučení pro dlouhodobou péči o klienta.

Po světě chodí tolik zajímavých lidí! Jen pomyslete na to, jaký benefit by to pro Vás mělo, pokud byste se dokázali propojit se všemi pro Vás zajímavými lidmi. Dovedete si představit to množství inspirace? Pojďte v tomto kurzu pochopit hlavní principy budování sítě (networkingu) a péče o kontakty. Najdete zde několik praktických návodů na to, jak kontakt navázat a jak o něj pečovat. Pevně doufáme, že se Vám podaří na základě uvedených rad a doporučení vybudovat síť, která bude fungovat nejen obchodně, ale hlavně lidsky. Síť, který bude plná pozitivní a inspirující energie!


V kurzu se naučíte:

  • Jak navázat první kontakt se zákazníkem a jak o něj dále pečovat
  • Jaká jsou praktická doporučení pro péči o vztah s klientem
  • Jak nehrát v prodeji na jednu kartu, ale prorůst do celé organizace

Kurz je určený pro:

  • Profesionály, kteří se chtějí naučit nové, respektujíci techniky prodeje
  • Profesionály, kteří chtějí prorůst to organizační struktury zákazníka a kteří chtějí rozšířit svou síť kontaktů u zákazníka a systamatičtěji pečovat o celou společnost, se kterou obchodují
  • Pro ty, kteří chtějí zvládnout navazování prvního kontaktu a zlepšit se v dovednostech budování sítě, tzv. networkingu

Osnova kurzu

Zbyněk Rozbořil

Zbyněk Rozbořil

zakladatel a architekt řešení ve společnost Development Ateliér

Zbyněk Rozbořil je psycholog, kouč a trenér, je zakladatelem Development Ateliéru číst více(www.developmentatelier.com), butikové společnosti zajišťující rozvoj dovednosti a firemních kultur firem. Zbyněk se ve svém konzultačním stylu snaží vyvažovat konfrontační způsob komunikace s vnímavostí a citlivostí. V jeho portfoliu naleznete malé i velké firmy, korporace i startupy. Ve své práci se snaží inspirovat k dosažení maximální možné excelence v podstatných komunikačních dovednostech. Byť je Zbyněk silným introvertem, miluje své zákazníky i prodejní situace. Za dobu své praxe vyvinul unikátní a netlačící způsob prodeje, který inspiroval tisíce českých i zahraničních obchodních profesionálů.

Všechny kurzy lektora Zbyněk Rozbořil

Hodnocení kurzu

89 %

158 hodnocení
100x
37x
15x
3x
3x

Erika B.

Obsahovo zaujímavý, ale veľmi dlhý.


Zdeněk J.

Zdravím Vás pane lektore, Váš projev byl srozumitelný, strukturovaný, připravený ... jako kdybyste ho četl ... pokud byste chtěl zvýšit jeho účinnost na účastníky Vašeho kurzu, doporučuji ... abyste svůj prezentovaný projev prožíval, abyste vyslovovaná slova prožíval, abyste obsah - podstatu Vašeho sdělení autenticky prožíval přímo před kamerou ... vsadím se s Vámi, že Váš byznys se pak zdvojnásobí.


Jiřina Š.

Perfektní, užitečné!

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.