Plánování projektu I: čas, zdroje a náklady

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
24

Celková délka videí:
40 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Naučte se, jak plánovat v projektu čas, zdroje a náklady - a to na praktických příkladech.

Kurz je určen pro každého, kdo chce začít plánovat projekty systematicky a podle doporučení světové dobré praxe.

Co vám kurz přinese?

  • Krok za krokem se naučíte sestavit přehledný časový plán projektu. Budete vědět, v čem jsou nepřekonatelné Ganttovy grafy, jak je vytvořit a jak s nimi pracovat.                                                                  
  • Budete vědět, jak zkrátit dobu trvání projektu, je-li to potřeba (a to je téměř vždy).
  • Budete umět plánovat zdroje, řešit jejich přetížení, sestavit rozpočet a finanční plán projektu.
  • Získáte tipy a doporučení na osvědčené aplikace a programy pro plánování i řízení projektů.

Plán je ničím, plánování je vším,“ říkal pětihvězdičkový generál a prezident USA Dwight D. Eisenhower.

Pojďme si ukázat, jak plánovat čas, zdroje a náklady tak, aby vám plánování zabralo co nejméně času a zároveň umožnilo mít v projektu přehled.

Ukázat celý popis

Osnova kurzu

Jiří Krátký

Jiří Krátký

Projektový manažer, trenér a poradce

Jiří žije projektovým řízením. Řídí projekty, tvoří a realizuje kurzy, tréninky a simulační hry pro rozvoj znalostí i číst vícedovedností projektových manažerů i týmů v PM CONSULTING. Zabývá se zaváděním a rozvojem projektového řízení v organizacích, je prvním IPMA certifikovaným poradcem projektového řízení v ČR a viceprezidentem Společnosti pro projektové řízení. Více o něm na LinkedIn.

Hodnocení kurzu

98 %
20 hodnocení

Ing. Monika Kochaníčková

Kurz je velice přehledný, vlastní výklad lektora je opatřen spoustou názorných grafů a obrázků. Téměř pod každým videem jsou další materiály ke studiu či samostatným cvičením. Videa jsou proloženy průběžnými kvízovými otázkami.
Celkové zpracování kurzu svědčí o vysoké profesionalitě lektora, a to jak v oblasti projektového řízení, tak v oblasti lektorské práce.
Dokonale zpracovaný projekt vzdělávacího kurzu. :-)


Jana Živčicová

V kurzu je spoustu užitečných informací, které se hodí nejen pro projektového manažera, ale pro všechny, kdo dostávají určitý úkol (jaká jsou rizika, na co nezapomenout, tipy na software...) Super


Kateřina Mohaplová

Velmi dobře a srozumitelně vysvětleno.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.