Pokročilé vyhledávání na Google

Kurzem provází Seduo.cz

Cena: 190 Kč s DPH

Počet lekcí:
6
Celková délka videí:
7 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Nestačí Vám vyhledávat jen jednoduché pojmy? Potřebujete najít nějaký konkrétní obrázek?

V kurzu si osvojíte

Druhý kurz zaměřený na Google jde do hlubin vyhledávání a ukáže Vám, jak dokonale zadat vyhledávané pojmy a okamžitě se dostat přesně k tomu, co potřebujete. Také Vás naučí jak pracovat s vyhledáváním obrázků, které Vám může nabídnout více, než si myslíte.

V tomto kurzu se naučíte:

  • Jaké existují symboly a textové operátory pro zpřesnění vyhledávání
  • V čem jsou užitečné oproti prostému vyhledávání pomocí pojmů
  • Jaká specifika nastavení s sebou nese vyhledávání obrázků
  • Jiné způsoby vyhledávání obrázků, než pomocí pojmu

Osnova kurzu

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

93 %

223 hodnocení
163x
45x
15x
0x
0x

Vlastimil V.

Velmi užitečný kurz. Doporučuji pro uživatele, kteří zvládají základní vyhledávání v Googlu a rádi by si rozšířili obzory p funkce, které nejsou až zas tak běžné, ale mohou se hodit.


Matúš B.

moze byt


Roman B.

Možná má vlastní nepozornost, ale odpověď na otázku (v závěrečném testu) "K čemu slouží dvě tečky mezi dvěma čísly?" jsem v kurzu nezaznamenal.
Ps: Absolvoval jsem i předešlý kurz ke google. Jako součást těchto kurzů by se hodil materiál ke stažení, kde by zmíněné tipy byly stručně znázorněny a člověk si to mohl např. vytisknout.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.