Microsoft Power BI: pokročilá analýza dat pomocí jazyka DAX

Novinka

Kurzem provází  Pavel Lasák

Už Power BI umíte a teď hledáte cestu kam dál? Chcete, aby z reportů získat maximum informací a odpovědí, ale občas tápete, jak na to? Osvojte si jazyk DAX tak, že už žádná finanční nebo časová funkce nebude problém. Celý popisek

763 Kč s DPH
1 090 Kč -30 %
Platí do 23.5.2024

Celková délka

1:34 hod

Počet lekcí

30

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Kurz Power BI - pokročilá analýza dat pomocí jazyka DAX představuje rozšíření základů Power BI a zaměřuje se na pokročilé možnosti analýzy dat využitím jazyka DAX. Ne vždy v tabulkách naleznete potřebná data. Někdy je třeba data efektivně dopočíst jazyka DAX, který v sobě skrývá obrovský potenciál. Poznáte jeho základní, ale i pokročilé funkce. Po absolvování kurzu budete schopni efektivně zpracovávat svá data využitím možností které DAX přináší.

V kurzu se naučíte:

  • Používat výpočtové sloupce
  • Vytvořit vlastní míry nejen "nakliknout" ty rychlé
  • V jazyku DAX vytvořit tabulku
  • Pochopíte kontext řádků a filtrů 
  • Dokážete vytvořit i proměnou
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák před 18 lety založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, který učí, jak efektivně využívat Excel pro tvorbu, zpracování a editaci dat s využitím Excel. Měsíčně jeho web zaznamenává 100.000 návštěv. Firmám pomáhá s efektivním zpracováním dat, tvorbou šablon a programováním ve VBA. Dále externě lektoruje pro MUNI a Czechitas. Je jediným držitelem prestižního ocenění MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Hodnocení kurzu

100 %

2 hodnocení
2x
0x
0x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


a buďte první, kdo přidá recenzi.
Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.