PowerPoint 2016: Nejen pro začátečníky

Nejprodávanější

Kurzem provází  CloudForce a Kateřina Černostová

Kurz pro úplné začátečníky. Seznamte se s prostředím PowerPointu, naučte se pracovat se snímky a tvořte z nich ucelené prezentace, kterými zaujmete Vaše publikum. Zároveň si osvojte postupy, díky kterým bude tvorba prezentací jednodušší a bude Vás bavit. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

58 min

Počet lekcí

15

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Tvořte profesionální prezentace jednoduše a rychle. Naučte se základy ovládání PowerPointu a tvořte prezentace, díky kterým Vašemu publiku předáte informace zajímavým způsobem.

Často v dnešní době potřebujete předat buď svým kolegům, nebo klientům informace, které si žádají například grafické znázornění, obrázkový podklad či tabulku. Mnoho z nás také často předstupuje před posluchače, kteří přišli na naši přednášku, poradu, setkání apod.

Tyto situace vyžadují připravenost a podklady, prostřednictvím kterých předáme našim posluchačům očekávané informace. Nebylo by fajn předat jim informace zajímavou formou, kterou překvapíte?

Profesionální prezentace zaujme, nadchne a předá to, co skutečně posluchačům chcete předat. Navíc, profesionální a hezky připravenou prezentaci, každé publikum rádo ocení.

PowerPoint je nástroj, který pomůže každému vytvořit z obyčejné prezentace, prezentaci chytlavou a lehce prezentovatelnou.  

Nejenže nabízí mnoho funkcionalit pro vyšperkování prezentace, ale nabízí také skvělé prostředí, ve kterém je prezentování hračka.

V tomto kurzu se seznámíte s prostředím PowerPointu, ale také se naučíte základy, které jsou dostačující pro tvorbu profesionální prezentace. Navíc kurz obsahuje mnoho užitečných klávesových zkratek a tipů, které se dají při tvorbě prezentace využít.

Kurz je určený jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší uživatele, kteří chtějí zefektivnit svoji práci s PowerPointem. V průběhu kurzu si společně s lektorkou vytvoříte krok po kroku prezentaci, až do takové podoby, kterou se nebudete stydět prezentovat na veřejnosti.

Dozvíte se, jak vytvořit hezké prezentace hezky postupně a těmi nejefektivnějšími postupy.

Po absolvování kurzu pro Vás nebude problém:

  • orientovat se v pracovním prostředí i zákulisí PowerPointu 2016,
  • používat užitečné klávesové zkratky pro urychlení tvorby prezentace,
  • vytvořit prezentaci zcela od začátku nebo využít návrhů designu, které PowerPoint nabízí,
  • ukládat své dokumenty do počítače nebo do cloudu,
  • pracovat se snímky a jejich zobrazeními,
  • vkládat do snímků text či obrázek,
  • vytvořit si vlastní rozložení snímku a zařadit ho mezi defaultně nabízená rozložení,
  • rozdělit prezentaci do jednotlivých oddílů,
  • pracovat s prezentací, jako uceleným souborem.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Kateřina Černostová

Online Marketing Specialist

Kateřina se ve společnosti CloudForce s.r.o. stará o online marketing, design a prezentaci firmy navenek. Proto musí umět pracovat s mnoha programy a být o krok napřed před ostatními. To znamená - neustálé studium informací a novinek týkajících se jednotlivých aplikací i balíčků Office 365. Díky tomu je Kateřina tou správnou kompetentní osobou, která Vám v PowerPointu ukáže maximum. Naučí Vás tvořit hezké prezentace, přidá zajímavé tipy, vše do sebe bude hezky zapadat a z jednotlivých lekcí bude vyzařovat Kateřiny veselá a přátelská povaha.  

Hodnocení kurzu

89 %

333 hodnocení
204x
93x
25x
6x
5x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Hana S.

Pro úplného začátečníka velmi zmatečné. Některé úkony nebyly popsány, jak udělat a v PowerPointu se zobrazovaly jinak.


Karel S.

Dobrý pro začátek.


Petr J.

Jasné, přehledné. Pro začátečníka ideální. Aktuální verze PowerPointu vypadá trochu jinak a některé funkce jsou jinak pojmenované, ale i tak se to dá :-)

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.