Zkušenosti generála tajné služby: Práce s lidmi

Nejprodávanější

Kurzem provází  Gen. Ing. Andor Šándor

Vhodné k poslechu

Bývalý náčelník Vojenské zpravodajské služby ČR a uznávaný odborník na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a krizový management vás v necelé hodině inspiruje, jak pevně uchopit opratě vedení firmy tak, abyste se v práci necítili jako na bitevním poli. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

56 min

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Jeho postupy přitom jdou za metodu cukru a biče, kterou byste snad od generála s desítkami let zkušeností čekali.

Rychlou kadencí na vás vypálí průřez každodenní firemní realitou, včetně postřehů:

  • Kdy zasáhnout do práce podřízených, aniž byste sklouzli k mikromanagementu.
  • Proč nevodit zaměstnance za ručičku, a přitom neztratit nad věcmi kontrolu.
  • Proč zaměstnance neodměňovat stejně, a přesto v nich zachovat pocit spravedlnosti.
  • Nad čím se zamyslet, když propouštíte lidi a jak se s nimi férově rozloučit.
  • Proč nefandí firemním stmelovacím výjezdům.

Kurz pro vás bude inspirací, ať už máte na povel celou firmu, nebo spíš plníte roli nezbytného pěšáka v poli.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Gen. Ing. Andor Šándor

Bezpečnostní poradce

Andor Šándor je bývalým náčelníkem Vojenské zpravodajské služby ČR a uznávaným odborníkem na otázky bezpečnosti, hrozby terorismu a krizový management. V současné době působí jako soukromý poradce v oblasti bezpečnosti. Andor Šándor je také autorem mnoha odborných prací na téma bezpečnosti, věnuje se v této oblasti lektorské činnosti a pravidelně se objevuje v nejsledovanějších médiích. Andor Šándor se dlouhodobě věnuje také předávání svých zkušeností mladé generaci a dalším zájemcům. Přednášel mimo jiné na Oxford University, University of New York in Prague,Prague Security Study Institute, VŠE v Praze či na Univerzitě Karlově. Účastní se také konferencí o krizovém řízení (T-Soft, Tovek a další).

Hodnocení kurzu

94 %

1 082 hodnocení
841x
184x
45x
8x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Henrieta S.

Ďakujem zase inšpiratívne vysvetlené ako to funguje alebo by malo fungovať.. častokrát ale ludia co by mali presne tak ako manazeri fungovat funguju opacne egoisticky a pre peniaze nie timovo a bojovne za svojich ludi.Dakujem za prednasku viac ludi vo vedeni firiem ako pan Andor Sandor pretoze nielen profesionalita ale aj ludskost a empatia su dolezite pri riadeni ludi a najviac ma v mojej brandzi zaraza ked menezer povie ze nas berie vsetkych rovnako a to si myslim ze je chyba kazdy z nas podriadenych je iny a kazdy pracujeme inak a niesme rovnaky a preto by nanas nemal byt rovnaky meter. Krasny den.


Slávka L.

pravdivé a poučné slová, veľmi dobre podané.
Mal by tento kurz absolvovať každý a aplikovať v praxi vypočuté.
Ďakujem


Valéria V.

- čo Vám kurz priniesol? – Je možné človeka motivovať k lepšiemu výkonu, porozmýšľať nad sebou alebo človeka nahradiť... avšak to je posledná možnosť, lebo jeho prácu musí niekto robiť. Ak sa s človekom lúčime, musí to mať úroveň a dať mu ocenenie. Keď je človek ochotný spraviť pre firmu viac, treba to oceni
- aká myšlienka bola pre Vás najvýznamnejšia? – Teambuildingy sú z pohľadu firmy nezmysel. Treba ľudí učiť byť lojálni tolerantní a nie sa mať rád. Je obrovským šťastím, keď vás práva baví.
- čo konkrétne z toho, čo ste sa dozvedeli/naučili, budete prenášať do svojej práce či osobného života? – Je prirodzené cítiť sympatie alebo antipatie, ale nie sme na večierku. Sme v práci a treba sa správať profesionálne

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.