Pracovní právo SR pro manažery

i v audio verzi

Kurzem provází Milan Ficek Slovensky

Co se v kurzu naučíte

Tři podmínky při práci přesčas. Zkušební doba na 6 měsíců. Možnost nařídit až 400 hodin přesčasů ročně a mnohem více práv a povinností v zákoníku práce, které by měl znát každý manažer.

V kurzu si osvojíte

Tento kurz vychází ze slovenského zákoníku práce. Pokud hledáte kurzy na české pracovní právo, využijte kurzy Jakuba Olivy.

Práce manažera není jednoduchá a také manažer může udělat přešlapy v práci, za které se může jako každý jiný zaměstnanec zodpovídat. Každý manažer zodpovídá za sebe, ale i za své lidi. Většinou manažerů si uvědomuje, že jejich rozhodnutí mohou mít vliv na celou společnost, a pokud jsou nesprávné, tak mohou vyústit do problémů.

Praktická znalost zákoníku práce je proto klíčová. Cílem tohoto kurzu je naučit vás prakticky přemýšlet při používání zákoníku práce. Manažer by měl také vědět jaká má práva a povinnosti, co si může dovolit a co je již přes čáru. Upozorníme vás na časté chyby manažerů. V konečném důsledku tím dojde i k úsporám ve firmě.

Jak dodává lektor: "Neznalost zákona neomlouvá, a proto manažer, který neovládá tyto základní ustanovení zákoníku práce je pro firmu rizikem."

Osnova kurzu

Milan Ficek

Milan Ficek

advokát - specialista na pracovní právo

Milan je advokát a pracuje v advokátskej kancelárii Ficek & Ficeková, ktorá sa špecializuje aj na pracovné právo. Vo svojej číst vícepraxi sa zameriava na pracovno-právne spory a ich predchádzaniu. Počas svojej praxe od roku 2010 získal množstvo praktických skúseností zo súdnych konaní, či už pri zastupovaní zamestnávateľov alebo zamestnancov. Milan je členom Slovenskej advokátskej komory a Českej advokátskej komory.  Jeho klientmi sú veľké spoločnosti so stovkami zamestnancov.  Viac info o lektorovi: https://ficek.sk/milan-ficek.html

Všechny kurzy lektora Milan Ficek

Hodnocení kurzu

90 %

132 hodnocení
88x
27x
15x
2x
0x

Vladimír K.

Výborný kurz, oceňujem profesionalitu lektora, ďakujem.


Zuzana K.

Veľmi sa mi páčili praktické ukážky a príklady.


Erika F.

Výborný kurz, s radami/výkladmi lektora som sa stretla na internete, zvyknem ich vyhľadávať, sú nápomocné v mojej práci, kurz bol prehľadný.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
1:02 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup