Pracovní právo SR pro manažery

Kurzem provází  Milan Ficek

Vhodné k poslechu

Tři podmínky při práci přesčas. Zkušební doba na 6 měsíců. Možnost nařídit až 400 hodin přesčasů ročně a mnohem více práv a povinností v zákoníku práce, které by měl znát každý manažer. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:02 hod

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Tento kurz vychází ze slovenského zákoníku práce. Pokud hledáte kurzy na české pracovní právo, využijte kurzy Jakuba Olivy.

Práce manažera není jednoduchá a také manažer může udělat přešlapy v práci, za které se může jako každý jiný zaměstnanec zodpovídat. Každý manažer zodpovídá za sebe, ale i za své lidi. Většinou manažerů si uvědomuje, že jejich rozhodnutí mohou mít vliv na celou společnost, a pokud jsou nesprávné, tak mohou vyústit do problémů.

Praktická znalost zákoníku práce je proto klíčová. Cílem tohoto kurzu je naučit vás prakticky přemýšlet při používání zákoníku práce. Manažer by měl také vědět jaká má práva a povinnosti, co si může dovolit a co je již přes čáru. Upozorníme vás na časté chyby manažerů. V konečném důsledku tím dojde i k úsporám ve firmě.

Jak dodává lektor: "Neznalost zákona neomlouvá, a proto manažer, který neovládá tyto základní ustanovení zákoníku práce je pro firmu rizikem."

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Milan Ficek

advokát - specialista na pracovní právo

Milan je advokát a pracuje v advokátskej kancelárii Ficek & Ficeková, ktorá sa špecializuje aj na pracovné právo. Vo svojej praxi sa zameriava na pracovno-právne spory a ich predchádzaniu. Počas svojej praxe od roku 2010 získal množstvo praktických skúseností zo súdnych konaní, či už pri zastupovaní zamestnávateľov alebo zamestnancov.

Milan je členom Slovenskej advokátskej komory a Českej advokátskej komory.  Jeho klientmi sú veľké spoločnosti so stovkami zamestnancov.  Viac info o lektorovi: https://ficek.sk/milan-ficek.html

Hodnocení kurzu

91 %

208 hodnocení
145x
39x
22x
2x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Slavomír H.

užitočné rady, niektoré informácie a výklady sa za poslednú dobu doplnili alebo zmenili.


Anna M.

Super vysvetlené a zrozumiteľne.


Ing. L. P. . M.

Kurz bol poučný a trefné zameraný na požadovanú problematiku, odporúčam

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.