Praktická cesta k inovacím

i v audio verzi

Kurzem provází Ján Uriga Slovensky

Cena: 1 190 Kč s DPH

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
1:13 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Ne každý může vymýšlet a projektovat lety na Mars. I tak můžete ve vaší firmě vytvořit prostředí vstřícné novým a smysluplným byznys nápadům. Vlastně nejen nápadům, ale i jejich zhmotnění a monetizaci.

Podle studií Harvardské univerzity jsou inovace nejklíčovějším motorem firem. Přitom jen polovina firem je zajedno v tom, co vlastně za inovace považuje. Chybí momentum. Kurz momentum nastartuje.

Naučíte se:

 • Vymezení obsahu slova inovace, změna, reinvence, nápad, objev. Jaké typy inovací existují a jaké jsou jejich charakteristiky.
 • Jak vznikají inovace. Přehled funkčních algoritmů na cestě k inovacím, které budou představené na konkrétních pozitivních i neúspěšných příkladech.
 • Edison vs da Vinci. Kreativec vs. inovátor. Jaký je rozdíl v uvažování a rozhodování dvou typů lidí a který je pro inovace potřebnější, když si můžete dovolit jen jednoho.
 • Techniky na tvorbu dobrých a úspěšných inovací. Kuchařka dobrých návyků a způsoby, jak je dostat do rutinního používání.
 • Jak generovat inovace bez peněz a s lidmi, kteří nemají čas.
 • Jak rozpohybovat „průměrnou firmu”.
 • Měření inovací a jejich dopadu. Jak zjistím, že mám nápad opustit a kdy naopak se do něj pustit naplno.
 • Firemní inovační kultura - které dimenze kultury jsou pro inovace klíčové a které stačí mít na průměrné úrovni. 
 • Inovační mýty: Jak nedělat věci, které nefungují, protože to jsou ověřené blbosti. 

Cílem kurzu je:

 • naučit se fakta o inovacích
 • porozumět procesům za úspěšnou inovací
 • odhalit cestu ke zlepšní osobních kreativních a inovačních návyků
 • jak řídit tým, který je na cestě k inovacím

Kurz je určený:

 • všem, kteří to se svojí firmou a zákazníkem myslí vážně a chtějí inovací řešit nějaký problém.

Osnova kurzu

Ján Uriga

Ján Uriga

Specialista inovací a řízení změn

Asertivní optimista zaměřený na change management a inovace. Věřím v model bionic organisation, ve kterém moderní technologie spolupracují s člověkem na číst vícevytvoření řešení zlepšujících kvalitu života. Mám možnost prakticky denně zužitkovat svoje PhD. studium psychologie v oblasti rozhodovacích procesů lídrů, například v aplikaci behaviorální ekonomie. Vyhledávám možnosti objevovat nová místa kultury, které obohacují zaběhnuté pohledy. Spojit se můžeme třeba přes můj Linkedin. 

Všechny kurzy lektora Ján Uriga

Hodnocení kurzu

90 %

194 hodnocení
122x
50x
17x
3x
2x

Aleš H.

Za mě pecka!

Reakce lektora:

“Dekuji Alesi za zhodnoceni. Verim, ze to prinese prakricky dopad. Preji uspech“


Barbora Karbanová

Lektor používá příliš mnoho výrazů buď anglických, anebo odborných, kterým laik nerozumí. Chtělo by to v kurzu více vysvětlovat právě tyto výrazy.

Reakce lektora:

“Dakujem za opis skusenosti a vlastne zhodnotenie. Ano, pokial niekto niektore slova nepozna a nedokaze si ich v rychlosti dat do kontextu, tak to vyznamne ovplyvni celu vzdelavaciu naladu. Budem na tom v pripadnych dalsich kurzoch stavat a tvorit obsah snadnejsie konzumovatelny.“


Antonín J.

Velmi dobře zpracované, srozumitelné, inspirativní👍

Reakce lektora:

“Dekuji za hodnoceni. Je to povzbuzeni do dalsi prace. Zdravim“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.