Slovensky

Praktická cesta k inovacím

Kurzem provází  Ján Uriga

Vhodné k poslechu

Ne každý může vymýšlet a projektovat lety na Mars. I tak můžete ve vaší firmě vytvořit prostředí vstřícné novým a smysluplným byznys nápadům. Vlastně nejen nápadům, ale i jejich zhmotnění a monetizaci. Celý popisek

1 190 kč s DPH

Celková délka videí

1:13 hod

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Podle studií Harvardské univerzity jsou inovace nejklíčovějším motorem firem. Přitom jen polovina firem je zajedno v tom, co vlastně za inovace považuje. Chybí momentum. Kurz momentum nastartuje.

Naučíte se:

 • Vymezení obsahu slova inovace, změna, reinvence, nápad, objev. Jaké typy inovací existují a jaké jsou jejich charakteristiky.
 • Jak vznikají inovace. Přehled funkčních algoritmů na cestě k inovacím, které budou představené na konkrétních pozitivních i neúspěšných příkladech.
 • Edison vs da Vinci. Kreativec vs. inovátor. Jaký je rozdíl v uvažování a rozhodování dvou typů lidí a který je pro inovace potřebnější, když si můžete dovolit jen jednoho.
 • Techniky na tvorbu dobrých a úspěšných inovací. Kuchařka dobrých návyků a způsoby, jak je dostat do rutinního používání.
 • Jak generovat inovace bez peněz a s lidmi, kteří nemají čas.
 • Jak rozpohybovat „průměrnou firmu”.
 • Měření inovací a jejich dopadu. Jak zjistím, že mám nápad opustit a kdy naopak se do něj pustit naplno.
 • Firemní inovační kultura - které dimenze kultury jsou pro inovace klíčové a které stačí mít na průměrné úrovni. 
 • Inovační mýty: Jak nedělat věci, které nefungují, protože to jsou ověřené blbosti. 

Cílem kurzu je:

 • naučit se fakta o inovacích
 • porozumět procesům za úspěšnou inovací
 • odhalit cestu ke zlepšní osobních kreativních a inovačních návyků
 • jak řídit tým, který je na cestě k inovacím

Kurz je určený:

 • všem, kteří to se svojí firmou a zákazníkem myslí vážně a chtějí inovací řešit nějaký problém.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Ján Uriga

Specialista inovací a řízení změn

Asertivní optimista zaměřený na change management a inovace. Věřím v model bionic organisation, ve kterém moderní technologie spolupracují s člověkem na číst vícevytvoření řešení zlepšujících kvalitu života. Mám možnost prakticky denně zužitkovat svoje PhD. studium psychologie v oblasti rozhodovacích procesů lídrů, například v aplikaci behaviorální ekonomie. Vyhledávám možnosti objevovat nová místa kultury, které obohacují zaběhnuté pohledy. Spojit se můžeme třeba přes můj Linkedin. 

Hodnocení kurzu

88 %

238 hodnocení
143x
57x
30x
4x
4x

Hanh C.

nemám

Reakce lektora:

“Dakujem, vzdy si vazim a ocenujem, ked sa mozem pozriet na znamku, ktorou je hodnoteny kurz. Pretoze je urceny pre ludi a vdaka hodnoteniu ludi mozem dalsie zlepsovat.“


Vladimír K.

Zaujímavý návod a kurz, ako nebyť priemerný a nezaniknúť v rýchlo dynamicky sa meniacom svete, ďakujem.

Reakce lektora:

“Vladimir, velmi si vazim, ze ste pridali recenziu a ocenenie. Hlavne nech dokazete myslienky premenit na uspech. Prajem vam to.“


Juraj Z.

Pravopis https://1i.sk
Inspirativne napadi. Na druhej strane trochu rusivo na mna posobili niektore mislienki, ktore som nepochopil. Mal som pri nich pocit, ze niektore casti prednasok nepresli pripomienkovacim procesom. Prikladi velkich firiem a ich cisel maju sice obrovske cisla, avsak prikladi z praxe bi mi viac pomohli si predstavit prezentovanu mislienku.
Pacilo sa mi nadsenie, akou prednasajuci prezentuje.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.