Praktická typologie osobnosti: Jak úspěšně komunikovat s různými typy lidí

Nejprodávanější

Kurzem provází  Eva Marková

Vhodné k poslechu

Naučte se lépe odhadnout tendence druhých a podle toho přizpůsobit komunikaci. Z odlišností budete více těžit a míň šílet.

1 090 Kč s DPH

Celková délka

59 min

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Jak rádi pracujete? Obklopeni dalšími lidmi ve víru komunikace, nebo spíš sami a v klidu? A když musíte rozhodnout, jdete na to výhradně racionálně nebo zohledňujete širší kontext a ohledy na druhé? A raději plánujete nebo improvizujete? A jak to mají vaši nejbližší spolupracovníci či přátelé?

Co když to mají úplně opačně a přesto se musíte dohodnout? Jaké limity má stejnost, jaké obzory různost? To vše a mnohem víc odhalíte díky kombinaci výkladu a praktických ukázek v tomto kurzu. Naučíte se pracovat se základními funkcemi lidské psychiky, které ovlivňují náš přístup k životu.

Představte si tým lidí složený z naprosto odlišných osobností, které spolu mají dobře vycházet a plnit společné cíle. Teoreticky výhra, ale prakticky často peklo. Aby lidská diverzita byla opravdu výhodou, je třeba rozumět její podstatě. Pochopit vlastní přístup k práci i k životu a totéž umět rozpoznat a přijmout i u druhých. Teprve pak můžeme z odlišností těžit, být spokojenější a pracovat efektivněji. Smyslem tohoto kurzu je pomoci vám, abyste k tomuto poznání dospěli.

NAUČÍTE SE:

  • Pracovat se svými dominantními preferencemi a posilovat ty slabší.
  • Lépe odhadnout tendence druhých a přizpůsobit jim komunikaci.
  • Z odlišností budete více těžit a míň šílet.
  • Osvojíte si nástroje k tomu, jak efektivně spolupracovat se všemi lidmi.

KURZ JE URČENÝ PRO:

  • Ty, kteří pracují ve velmi různorodých týmech.
  • Ty, kteří řídí týmy plné odlišných osobností.
  • Ty, které obklopují typologicky rozmanití lidé.
  • Všechny, které zajímá psychologie komunikace.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Eva Marková

Lektor osobnostně profesního rozvoje a psychoterapeut ve výcviku

Eva pracuje ve vzdělávání dospělých od roku 2005. Jejími klienty jsou mezinárodní korporace, státní organizace, neziskový sektor, ale i jednotlivci, kteří chtějí v životě změnu k lepšímu. Její specializace je psychologie komunikace, která prolíná všemi rozvojovými tématy i metodami práce. Eva je lektor, kouč, mediátor, supervizor a psychoterapeut ve výcviku. Vystudovala Filozofickou fakultu UK a stále se dál vzdělává. Aktuálně se věnuje vztahové psychoterapii www.lepsivztahy.cz. Vše další o Evě naleznete na jejím webu www.evamarkova.cz.   

Hodnocení kurzu

92 %

824 hodnocení
603x
151x
54x
10x
6x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Radek B.

Extrémně zajímavý kurz! Děkuji za skvělé scénky, ve kterých byly rozdíly v chování demonstrovány tak, aby i nepsycholog poznal rozdíl .-) A samozřejmě i komentář po scénkách byl užitečný.


Milan Č.

Kurz skvělý a opravdu hodný k zamyšlení. Děkuji.

Reakce lektora:

“Milane, moc Vám děkuji za krásné hodnocení! Eva.“


Vladimír S.

nezaujal

Reakce lektora:

“Tak snad příště to bude lepší trefa ;-). Díky, Eva.“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.