Praktická typologie osobnosti: Jak úspěšně komunikovat s různými typy lidí

i v audio verzi

Cena: 990 Kč s DPH

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
59 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Naučte se lépe odhadnout tendence druhých a podle toho přizpůsobit komunikaci. Z odlišností budete více těžit a míň šílet.

V kurzu si osvojíte

Jak rádi pracujete? Obklopeni dalšími lidmi ve víru komunikace, nebo spíš sami a v klidu? A když musíte rozhodnout, jdete na to výhradně racionálně nebo zohledňujete širší kontext a ohledy na druhé? A raději plánujete nebo improvizujete? A jak to mají vaši nejbližší spolupracovníci či přátelé?

Co když to mají úplně opačně a přesto se musíte dohodnout? Jaké limity má stejnost, jaké obzory různost? To vše a mnohem víc odhalíte díky kombinaci výkladu a praktických ukázek v tomto kurzu. Naučíte se pracovat se základními funkcemi lidské psychiky, které ovlivňují náš přístup k životu.

Představte si tým lidí složený z naprosto odlišných osobností, které spolu mají dobře vycházet a plnit společné cíle. Teoreticky výhra, ale prakticky často peklo. Aby lidská diverzita byla opravdu výhodou, je třeba rozumět její podstatě. Pochopit vlastní přístup k práci i k životu a totéž umět rozpoznat a přijmout i u druhých. Teprve pak můžeme z odlišností těžit, být spokojenější a pracovat efektivněji. Smyslem tohoto kurzu je pomoci vám, abyste k tomuto poznání dospěli.

NAUČÍTE SE:

  • Pracovat se svými dominantními preferencemi a posilovat ty slabší.
  • Lépe odhadnout tendence druhých a přizpůsobit jim komunikaci.
  • Z odlišností budete více těžit a míň šílet.
  • Osvojíte si nástroje k tomu, jak efektivně spolupracovat se všemi lidmi.

KURZ JE URČENÝ PRO:

  • Ty, kteří pracují ve velmi různorodých týmech.
  • Ty, kteří řídí týmy plné odlišných osobností.
  • Ty, které obklopují typologicky rozmanití lidé.
  • Všechny, které zajímá psychologie komunikace.

Osnova kurzu

Eva Marková

Eva Marková

Lektor a kouč osobnostního rozvoje

Eva je lektor a kouč se specializací na osobnostní rozvoj. číst víceJejími klienty jsou mezinárodní korporace i jednotlivci, kteří chtějí změnu k lepšímu. Klíčová témata v její práci tvoří komunikace, sebepoznání, sebeřízení, emoce nebo prezentační a prodejní dovednosti. Eva čerpá z vlastních letitých zkušeností z obchodu, řečnických a psychoterapeutických kurzů a studia filozofie. Je životní optimistka.

Všechny kurzy lektora Eva Marková

Hodnocení kurzu

93 %

332 hodnocení
244x
61x
23x
3x
1x

Eva D.

Skvěle popsané a vysvětlené, děkuji. :)

Reakce lektora:

“Evi, já děkuji Vám! Ať se daří! Eva.“


Anna K.

pobavil ma, vyborny kurz :)

Reakce lektora:

“Anna, jsem moc ráda, že se Vám kurz líbil a děkuji za milé hodnocení! Eva.“


Jitka Č.

Dobrý den přeji,
velmi děkuji za úžasný kurz, úžasnou formou zpracovaný a krásně aplikovatelný do všech životních situací.

Reakce lektora:

“Dobrý den i Vám, Jitko, já moc děkuji za krásné hodnocení a přeji hladké aplikování do praxe! Eva.“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.