Přesáhni sám sebe

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Slovensky Slovensky
Kurzem provází Zuzana Zamborská a Margaret Starka

Cena: 950 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
41 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Co jsou moje silné stránky a jak mi pomůžou? Zvědomte se v přirozeném způsobu přemýšlení a překonejte sami sebe. Podíváme se, jak silné stránky využít pro osobní růst, v rámci týmu nebo při vedení lidí.

Po absolvování kurzu budou účastníci připraveni začít u sebe, získají předpoklad spoluvytvářet zdravou firemní kulturu s ohledem a přirozeným důrazem na diverzitu a inkluzi.

Smyslem kurzu je: 

  • Poznat sebe sama a vlastní nevědomé předsudky. 
  • Zvědomit se v tom, co je pro mě přirozený způsob přemýšlení a naciťování si věcí a dění kolem sebe. 
  • Kdy, jak a proč má pro mě typická vlastnost silnou a slabou stránku.

Jakmile poznáme sebe sama a porozumíme si, budeme schopní přesáhnout vlastní potenciál, lépe chápat a respektovat chování ostatních. V mezilidských vztazích se k sobě přirozeně přiblížíme a překonáme nevědomé předsudky, které jsou zakořeněné v každém z nás, ať chceme nebo nechceme.

Osnova kurzu

Zuzana Zamborská

Zuzana Zamborská

Zakladatelka a CEO firmy BE-ID human, expertka na inkluzi a diverzitu

Víc než 8 let pomáhám firmám expandovat do zahraničí na trhy od CEE až po USA. Právě při pracovních cestách jsem poznala, jak je inkluze, číst vícediverzita a práce s předsudky v týmu nebo ve firmách potřebná a jak umí pomoct inovovat, zvýšit angažovanost zaměstnanců a posouvat je dopředu. Tématům inkluze a diverzity jsem se začala přirozeně věnovat v zahraničí. Následně po návratu do Česka jsem se přidala do BE-DNA jako expert na inkluzi a diverzitu. Zároveň jsem založila projekt BE-ID human, kde pomáháme firmám uchopit tuto agendu komplexně a strategicky.

Všechny kurzy lektora Zuzana Zamborská
Margaret Starka

Margaret Starka

Zakladatelka BE-DNA a HR Marketing Consultant

V HR se pohybuji posledních 16 let. Jsem vystudovaná učitelka a speciální pedagožka. Nejdelší část své kariéry jsem strávila ve číst vícespolečnosti Red Bull. Začínala jsem na marketingovém oddělení, posledních 6 let kariéry jsem vedla HR oddělení v Česku a na Slovensku. Dnes stojím za vlastní agenturou BE-DNA. Zabýváme se firemní kulturou, hodnotami, značkou zaměstnavatele, diverzitou a inkluzí, nastavováním firemního ekosystému, ve kterém mají zdravé vztahy ve firmě smysl a sílu. Pomáháme firmám zvědomit si, jakým zaměstnavatelem chtějí být. Práce s pozitivní psychologií je naší dennodenní součástí.

Všechny kurzy lektora Margaret Starka

Hodnocení kurzu

83 %

166 hodnocení
79x
47x
27x
9x
4x

Petra S.

Užitečný - asi se bude více soustředit na jazyk "JÁ" a nastavím si nějaký ten vnitřní "alarm" :-)


Helena Marková

nerozuměla jsem všemu, prosím o kurzy v češtině.


Erika B.

Veľmi odborne odprezentovaný kurz, kde je možné získať veľa plnohodnotných znalostí.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.