Prezentační dovednosti a veřejný projev

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Pavel Wieser

Cena: 699 Kč s DPH

Počet lekcí:
14
Celková délka videí:
44 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Potřebujete profesionálně vystupovat na poradách, obchodní schůzce, pódiu nebo konferenci? Chcete druhé nadchnout pro vaši myšlenku? Věříte, že vaše kariéra by neměla být limitována schopností veřejně promluvit?

V kurzu si osvojíte

Prezentační dovednosti

Staňte se dobrým řečníkem. Povedeme vás k autenticitě a objevení nového rozměru veřejného vystupování. Očekávejte užitečné tipy, praktické příklady i ověřené postupy, jak na pódiu a před lidmi podat excelentní výkon.

Naučíte se lépe komunikovat a prezentovat. Kurz Vám pomůže zvládat porady, obchodní schůzky, firemní setkání i další situace, při kterých potřebujete působit jasně a přesvědčivě.

“Obvykle mi to zabere více jak tři týdny, než se připravím na dobrý nepřipravený proslov.” Mark Twain


Co si z kurzu odnesete?

 • Poznáte, jak vytvořit pozitivní první dojem
 • Osvojíte si jednoduchou strukturu pro tvorbu prezentací
 • Vaše gesta budou sdělovat přesně to, co potřebujete
 • Pochopíte pravidla pohybu řečníka v prezentačním prostoru
 • Naučíte se interagovat s diváky a zapojovat je v aktivitách a hrách
 • Naučíte se využívat kontrasty, které zaujmou pozornost posluchačů
 • Budete vědět, jak reagovat na náročné publikum
 • Odnesete si triky pro moderování společenského eventu
 • Poznáte, jak se mluví do kamery, a jak na mikrofon
 • Naučíte se triky pro rozvoj vaší schopnosti improvizovat bez přípravy

Pro koho je kurz určený:

 • Pro každého, kdo chce posunout své prezentační dovednosti na novou úroveň. 
 • Pro leadery, freelancery, obchodníky, markeťáky i další, kteří chtějí druhé získat na svou stranu.
 • Pro ty, kteří chtějí na praktických příkladech pochopit kouzlo prezentování.

Osnova kurzu

Pavel Wieser

Pavel Wieser

Psycholog, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si Vás získá svou bezprostředností a pozitivním přístupem. Od roku 2004 se profesionálně věnuje veřejnému vystupování a číst víceprezentačním dovednostem. Jako kouč a lektor společnosti Nandaru s.r.o. pracuje s jednotlivci a týmy s cílem zvýšení jejich výkonnosti a spokojenosti. V letech 2014-2018 působil v Prezidiu ČAKO - České asociace koučů. Je členem EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Jako moderátor vystupoval na business konferencích, kulturních akcích a moderoval diskuze. Veřejné vystupování a umění bylo také předmětem jeho zájmu při studiu psychologie na Univerzitě Karlově. Je absolventem 4 letého výcviku v Na osobu zaměřeném přístupu (PCA) dle Carla Rogerse. Jako lektor a herec působil v Seattlu, Krakově, Berlíně nebo dokonce v Bangkoku. Studoval hereckou metodu Jacques Lecoq a po dobu 7 let se zabýval Dialogickým jednáním na pražské DAMU. V roce 2018 se stal jako herec improvizačního divadla součástí evropského projektu Our Lives, díky kterému si zahrál s improvizátory z 28 zemí EU doma i v zahraničí. Na VOŠ ekonomických studií přednášel témata improvizace v pracovní praxi a vyjednávání. Dnes se kromě koučování zaměřuje na školení rozličných oblastí soft-skills, především na kreativitu, manažerské dovednosti a schopnost, jak prezentovat přirozeně a autenticky.

Všechny kurzy lektora Pavel Wieser

Hodnocení kurzu

95 %

586 hodnocení
469x
94x
20x
1x
2x

Stanislav Fraštia

Splnil ocakavania.


Jaroslav M.

Pana lektora radost poslouchat.


Ondřej J.

Věcné a z praxe

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.