Prezentační dovednosti a veřejný projev

Nejprodávanější

Kurzem provází  Pavel Wieser

Potřebujete profesionálně vystupovat na poradách, obchodní schůzce, pódiu nebo konferenci? Chcete druhé nadchnout pro vaši myšlenku? Věříte, že vaše kariéra by neměla být limitována schopností veřejně promluvit? Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

44 min

Počet lekcí

14

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Staňte se dobrým řečníkem. Povedeme vás k autenticitě a objevení nového rozměru veřejného vystupování. Očekávejte užitečné tipy, praktické příklady i ověřené postupy, jak na pódiu a před lidmi podat excelentní výkon.

Naučíte se lépe komunikovat a prezentovat. Kurz Vám pomůže zvládat porady, obchodní schůzky, firemní setkání i další situace, při kterých potřebujete působit jasně a přesvědčivě.

“Obvykle mi to zabere více jak tři týdny, než se připravím na dobrý nepřipravený proslov.” Mark Twain


Co si z kurzu odnesete?

 • Poznáte, jak vytvořit pozitivní první dojem
 • Osvojíte si jednoduchou strukturu pro tvorbu prezentací
 • Vaše gesta budou sdělovat přesně to, co potřebujete
 • Pochopíte pravidla pohybu řečníka v prezentačním prostoru
 • Naučíte se interagovat s diváky a zapojovat je v aktivitách a hrách
 • Naučíte se využívat kontrasty, které zaujmou pozornost posluchačů
 • Budete vědět, jak reagovat na náročné publikum
 • Odnesete si triky pro moderování společenského eventu
 • Poznáte, jak se mluví do kamery, a jak na mikrofon
 • Naučíte se triky pro rozvoj vaší schopnosti improvizovat bez přípravy

Pro koho je kurz určený:

 • Pro každého, kdo chce posunout své prezentační dovednosti na novou úroveň. 
 • Pro leadery, freelancery, obchodníky, markeťáky i další, kteří chtějí druhé získat na svou stranu.
 • Pro ty, kteří chtějí na praktických příkladech pochopit kouzlo prezentování.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Pavel Wieser

Psycholog, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si Vás získá svou bezprostředností a pozitivním přístupem. Od roku 2004 se profesionálně věnuje veřejnému vystupování a prezentačním dovednostem. Jako kouč a lektor společnosti Nandaru s.r.o. pracuje s jednotlivci a týmy s cílem zvýšení jejich výkonnosti a spokojenosti. V letech 2014-2018 působil v Prezidiu ČAKO - České asociace koučů. Je členem EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Jako moderátor vystupoval na business konferencích, kulturních akcích a moderoval diskuze. Veřejné vystupování a umění bylo také předmětem jeho zájmu při studiu psychologie na Univerzitě Karlově. Je absolventem 4 letého výcviku v Na osobu zaměřeném přístupu (PCA) dle Carla Rogerse. Jako lektor a herec působil v Seattlu, Krakově, Berlíně nebo dokonce v Bangkoku. Studoval hereckou metodu Jacques Lecoq a po dobu 7 let se zabýval Dialogickým jednáním na pražské DAMU. V roce 2018 se stal jako herec improvizačního divadla součástí evropského projektu Our Lives, díky kterému si zahrál s improvizátory z 28 zemí EU doma i v zahraničí. Na VOŠ ekonomických studií přednášel témata improvizace v pracovní praxi a vyjednávání. Dnes se kromě koučování zaměřuje na školení rozličných oblastí soft-skills, především na kreativitu, manažerské dovednosti a schopnost, jak prezentovat přirozeně a autenticky.

Hodnocení kurzu

94 %

1 179 hodnocení
921x
199x
51x
4x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Hana Brožová

Dobře podané, dobré a praktické tipy


Tomáš H.

Děkuji mockrát panu lektorovi za vstřícné a ochotné video kde jsem si mohl vyzkoušet triky a způsob neverbální komunikace.


Jozef S.

prínosný

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.