Prodej 2.0: jak být úspěšnější při prodejním rozhovoru

Kurzem provází  GrowJOB a Michal Musil

Vhodné k poslechu

Přemýšlíte nad tím, jak mít v prodeji výsledky, ale nebýt příliš tlačiví? Proč je důležité být v prodeji jako chameleon? Jak nechat zákazníka vidět jasněji hodnotu ve vašem řešení? Pomocí jakých metod lidem řešení nenásilně prodat? Celý popisek

1 390 Kč s DPH

Celková délka

1:25 hod

Počet lekcí

28

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

I když všichni víme, že prodej je klíčovou esencí každého podnikání, tak většina z nás nemá ráda, když mu někdo něco prodává. Dan Pink dělal výzkum vnímání slova prodej na 9.000 lidech v Evropě a USA. Výsledek byl 20 negativních a pouze 5 pozitivních asociací. Nejčastějším slovem spojeným s prodejem bylo 1# Tlačivý. Dnešní studie ukazují, že prodej funguje nejlépe jako služba druhým. V atmosféře, která prodej spíše diskvalifikuje, než vytváří.

V kurzu se dozvíte: 

  • Jak při prodejním rozhovoru prodejní atmosféru v interakci se zákazníkem?
  • Jaké mají charakteristiky nejúspěšnější obchodníci podle studie z Challenger Selling? 
  • Proč a jak být při prodejním rozhovoru chameleonem? 
  • Jaké existují komunikační styly a jak s nimi pracovat při prodejním rozhovoru? 
  • Jak být silnější v investigativní části prodejního rozhovoru pomoci kalibrovaných otázek a metodiky SPIN? 
  • Jak lépe zvládat fázi ovlivnění a lépe prezentovat produkt či řešení díky poznatkům z behaviorální ekonomie?

Pro koho je kurz určený: 

  • Pro obchodníky, kteří si chtějí „zvědomit“ techniky a principy nenásilného prodeje 
  • Pro začínající obchodníky, kteří chtějí zvládat lépe vedení prodejního rozhovoru s potenciálními klienty
  • Pro všechny, kdo prodávají své myšlenky, nápady či řešení svému okolí.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
GrowJOB

Vzdělávací institut

Ve vzdělávacím institutu GrowJOB pomáháme zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách. Převádíme do praxe aktuální vědecké poznatky převážně z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Naší prací spoluvytváříme hodnotové společnosti skrze které přispíváme k budování hodnotového Česka.


Michal Musil

Konzultant v oblasti prodeje

Michal spolupracuje přes 10 let s GrowJOB Institute, kde zakládal pražskou pobočku a obchodní tým. Dlouhodobě se zajímá o to, co věda ví v oblastech prodeje, komunikace a vyjednávání. Působil 2 roky jako sales interim manager v reklamní agentuře Attack Promotion, kde měl odpovědnost za rozvoj obchodu a týmu account managerů. Aktuálně spolupracuje se společností Alma Career na mezinárodním start-upu Arnold, kde pomáhá s obchodem a implementací produktu (nová generace zaměstnaneckých průzkumů) do větších organizací v ČR a zahraničí. Je akreditovaným mediátorem a vede kurz o vyjednávání a komunikaci pro magisterské studenty na České zemědělské univerzitě. Je spoluzakladatelem značky a komunity SalesMajstr, která pořádá komunitní a vzdělávací meet-upy pro obchodníky a obchodnice. Prodej a komunikaci školil ve firmách jako UniCredit Bank, Česká Spořitelna, ČSOB, Zonky, CPI, KPMG, Raynet, Bar který neexistuje a další.

Hodnocení kurzu

91 %

227 hodnocení
158x
45x
13x
9x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


PhDr. K. K.

Za kurz jsem ráda a vděčná. Přinesl mi spoustu vhledů do situace obchodní komunikace, ve které jsem byla naprostým nováčkem. Líbily se mi časté příklady z praxe a také výsledky výzkumů - takto ucelené informace je těžko sehnat jinde a pročítat se všemi knihami a výzkumy by byla velká časová investice. Díky tomuto kurzu se dozvíme skutečně to základní a žádnou omáčku okolo. Doporučuji!


Leoš H.

Velmi mě iritovala nespisovná mluva školitele a jeho přílišná gestikulace.


Nikola G.

Uzasny kurz ohľadom komunikácie, určite využijem v praxi :)

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.