Prodejní techniky: jak ovlivnit nákupní rozhodování

i v audio verzi i v audio verzi

Kurzem provází Viktor Kostický Slovensky

Cena: 1 090 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 545 Kč s DPH

Platí do 3. 10. 2022

Počet lekcí:
9
Celková délka videí:
51 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Chcete se v obchodě posunout na vyšší úroveň? Přidejte do svých obchodních jednání poznatky z psychologie ovlivňování, vycházející z vědeckých výzkumů behaviorální ekonomie a psychologie.

Poznatky behaviorální ekonomie a psychologie vlivu na nákupní rozhodnutí se již běžně využívají ve světě e-commerce, nebo v marketingu. Ale je to tak i v obchodních schůzkách? V oblasti obchodních setkání, v mluveném slově, jsou tyto poznatky teprve na začátku. Možná je to tím, že se jedná o rychle probíhající situace, oproti oblastem, kde je více času na designování, a proto je to náročnější. Také aplikace těchto poznatků do situací mluveného slova je odlišné. Nicméně využití  behaviorální ekonomike a psychologie v obchodních schůzkách, cold callech, obchodních e-mailech či ve vyjednáváních je velký, a dopad na výsledky může být zásadní.

V kurzu se naučíte:

  • Jak neprodávat pouze benefity, ale umět využít i emoci ztráty a problémy
  • Využití pocitu, který každý člověk vnímá, že něco zmešká
  • Jak během pár vteřin snížit nejistotu zákazníka
  • Způsob účinného nasazení brouka do hlavy zákazníka
  • Jak využít v obchodě vědecké výzkumy vlivu reciprocity
  • Jak zvýšit pocit sounáležitosti
  • Proč a jak využívat přirovnání a metafory

Kurz je určen:

  • obchodníkům, kteří chtějí na základě vědy zvýšit svou úspěšnost
  • manažerům, majitelům, podnikatelům a ostatním, kteří se chtějí dostat na vyšší level ve schopnosti ovlivnit druhou stranu

Osnova kurzu

Viktor Kostický

Viktor Kostický

Konzultant obchodu a leadershipu

Viktor se jako konzultant a trenér specializuje zejména na seniorní prodejce v obchodě a ve vyjednáváních, kdy zpravidla jde o hodně. Věnuje se číst vícetaké oblasti leadershipu, kde se zabývá tématy ega a vlivu. Ve své práci se drží 2 důležitých zásad: práce na projektech, které ho baví a s klíčovými lidmi, kteří jsou nadšeni pro věc. Dříve roky vedl týmy a obchodní oddělení hlavně v nadnárodních korporacích v IT sektoru. Kromě toho pravidelně publikuje odborné články v médiích jako Forbes, Czech & Slovak Leaders a jiné. www.viktorkosticky.com

Všechny kurzy lektora Viktor Kostický

Hodnocení kurzu

94 %

140 hodnocení
108x
22x
8x
2x
0x

Rostislav Kučera

Pan lektor to má v sobě a je to znát.

Reakce lektora:

“Ďakujem pekne.“


Matej F.

Praktické zhrnutie a vysvetlenie základných obchodných techník. Teším sa na ďalšie prehĺbenie sales tematiky.

Reakce lektora:

“Ďakujem“


Pavel Holý

Škoda, že překlad textů do češtiny je tak amatérský.

Reakce lektora:

“Ďakujem za konkrétny postreh Pavel. Prepošlem kontaktu do Sedua.“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.