Profesionální mluvený projev s Jakubem Železným

Nejprodávanější

Kurzem provází  Jakub Železný

Vhodné k poslechu

Zlepšete svůj mluvený projev na prezentacích, konferencích, poradách nebo pohovorech. Co dělat? Co nedělat? Čemu se vyhnout? Na co si dát pozor? Inspirujte se z praxe profesionálního televizního moderátora Jakuba Železného. Celý popisek

1 190 kč s DPH

Celková délka videí

45 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Mluvit kultivovaně, poutavě, srozumitelně a umět si získat pozornost účastníků je cílem mnoha z nás. Umění prezentace a mluveného projevu je do velké míry dovednost, kterou můžeme rozvíjet. Mluvený projev můžete v tomto kurzu rozvíjet s profesionálním moderátorem Jakubem Železným, který v něm shrnuje jeho klíčové charakteristiky, záludnosti a překonaná klišé. Nečekejte, že vás během kurzu naučí hned správně mluvit: Určitě se ale těšte na jeho zkušenosti z téměř 30leté praxe.

V kurzu se dozvíte:

  • Co je klíčové v mluveném projevu.
  • Jak v mluveném projevu eliminovat slovní vatu a klišé.
  • Čemu se vyhnout a jak zvládat neverbální komunikaci.
  • Jaké jsou časté chyby, které při mluveném projevu děláme.
  • Proč tréma nemusí být nepřítel a jak s ní pracovat.

Kurz je určený všem, kteří:

  • Začínají s veřejným vystupováním a chtějí základní přehled prezentačních dovedností
  • Vystupují již na veřejnosti a chtějí zlepšit svůj vlastní mluvený projev.
  • Se chtějí inspirovat zkušenostmi profesionálního moderátora.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Jakub Železný

Jakub Železný

moderátor

Pracuje jako moderátor v České televizi. Od roku 2002 působí ve zpravodajství, číst vícekde uvádí Události a Události, komentáře.  Moderoval diskuzní pořad Špona, Dobré ráno s ČT, Studia ČT24, Interview ČT24, Týden v regionech (Brno) aj. včetně řady speciálů a mnoha předvolebních debat. Od roku 1993 bezmála 20 let působil v Českém rozhlase. Vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde dnes přednáší. Spolupracoval na scénáři čtyřdílného televizního dokumentu o spisovateli Pavlu Kohoutovi To byl můj život?? a ztvárnil několik drobných hereckých úloh (např. ve filmech Ztraceni v Mnichově, Prezident Blaník, v seriálu Případy 1. oddělení aj.), v malé roli účinkuje v Divadle Na Vinohradech.

Všechny kurzy lektora Jakub Železný

Hodnocení kurzu

97 %

1 201 hodnocení
1061x
112x
27x
1x
0x

Radka Redlichová

Super kurz, "chytlavý", příjemný. Určitě budu zkoušet ve svých kurzech.


Vít P.

Kurz (i když očekávaně) Jakuba Železného přesně vystihl tolik, kolik jsem potřeboval slyšet. Děkuji!


Petr Frydrych

Tento kurz jsem si vybral spíš ze zajímavosti a jako doplňkový. Musím přiznat, že velmi upoutal moji pozornost a dal mi zatím nejvíc. Určitě si ho časem pustím znovu. Díky pane Železný!

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.