Profesionální mluvený projev s Jakubem Železným

i v audio verzi

Cena: 1 190 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
45 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Zlepšete svůj mluvený projev na prezentacích, konferencích, poradách nebo pohovorech. Co dělat? Co nedělat? Čemu se vyhnout? Na co si dát pozor? Inspirujte se z praxe profesionálního televizního moderátora Jakuba Železného.

Mluvit kultivovaně, poutavě, srozumitelně a umět si získat pozornost účastníků je cílem mnoha z nás. Umění prezentace a mluveného projevu je do velké míry dovednost, kterou můžeme rozvíjet. Mluvený projev můžete v tomto kurzu rozvíjet s profesionálním moderátorem Jakubem Železným, který v něm shrnuje jeho klíčové charakteristiky, záludnosti a překonaná klišé. Nečekejte, že vás během kurzu naučí hned správně mluvit: Určitě se ale těšte na jeho zkušenosti z téměř 30leté praxe.

V kurzu se dozvíte:

  • Co je klíčové v mluveném projevu.
  • Jak v mluveném projevu eliminovat slovní vatu a klišé.
  • Čemu se vyhnout a jak zvládat neverbální komunikaci.
  • Jaké jsou časté chyby, které při mluveném projevu děláme.
  • Proč tréma nemusí být nepřítel a jak s ní pracovat.

Kurz je určený všem, kteří:

  • Začínají s veřejným vystupováním a chtějí základní přehled prezentačních dovedností
  • Vystupují již na veřejnosti a chtějí zlepšit svůj vlastní mluvený projev.
  • Se chtějí inspirovat zkušenostmi profesionálního moderátora.

Osnova kurzu

Jakub Železný

Jakub Železný

moderátor

Pracuje jako moderátor v České televizi. Od roku 2002 působí ve zpravodajství, číst vícekde uvádí Události a Události, komentáře.  Moderoval diskuzní pořad Špona, Dobré ráno s ČT, Studia ČT24, Interview ČT24, Týden v regionech (Brno) aj. včetně řady speciálů a mnoha předvolebních debat. Od roku 1993 bezmála 20 let působil v Českém rozhlase. Vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, kde dnes přednáší. Spolupracoval na scénáři čtyřdílného televizního dokumentu o spisovateli Pavlu Kohoutovi To byl můj život?? a ztvárnil několik drobných hereckých úloh (např. ve filmech Ztraceni v Mnichově, Prezident Blaník, v seriálu Případy 1. oddělení aj.), v malé roli účinkuje v Divadle Na Vinohradech.

Všechny kurzy lektora Jakub Železný

Hodnocení kurzu

97 %

878 hodnocení
780x
80x
17x
1x
0x

Juraj D.

Veľmi dobré!


Antonín B.

Pan Jakub Železný je opravdu muž na svém místě a i když kurz byl krátký, tak pan Železný ho vedl tak, že je pro mě kurz velkou inspirací a budu se k němu vracet.


Radmila T.

Kurz se mi velice líbil. Jakub Železný je profesionál každým coulem, je pro mě vzor. Kurz byl dynamický, zajímavý, poučný. Často vystupuji před spoustou lidí. Praktické rady jsou pro mě velice důležité. Děkuji.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.