Profíkem na funkce v Excelu

Cena: 1 250 Kč s DPH

Počet lekcí:
62
Celková délka videí:
2:15 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Ušetřete si čas tím, že začnete používat dostupné funkce v Excelu. Seznamte se s většinou používaných funkcí prakticky na příkladech s jedním největších expertů na Excel u nás.

V kurzu si osvojíte

Při práci v Excelu se neobejdete bez výpočtu, které se často zbytečně provádějí ručně za využití kalkulačky. Přitom pro tyto výpočty lze efektivně využít vestavěné funkce. Mnohdy stačí vhodně vložit jednu dvě funkce a řešení máte ihned. Navíc pro celo oblast. Odpadnou vám ruční zdlouhavé a komplikované postupy.

V tomto kurzu se podíváte na všechny klíčové funkce v Excelu. A to odkazů nejen relativních a absolutních, ale také smíšených, které nám ve výpočtech ušetří čas a zbytečné psaní vzorců až po tipy a triky, které vám další práci s funkcemi zpříjemní.

Obsah kurzu

  • Základní operace se vzorci
  • Datum a čas
  • Textové funkce
  • Vyhledávací funkce
  • Matematické a statistické funkce
  • Logické funkce

Materiály ke stažení 

Pod každou lekcí najdete ke stažení sešit, který lektor používá v lekci. Můžete si podle toho postup vyzkoušet. A pokud vám to nepůjde, najdete v sešitě i list se správným řešením.

Osnova kurzu

Pavel Lasák

Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák před 18 lety založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, který učí, jak efektivně číst vícevyužívat Excel pro tvorbu, zpracování a editaci dat s využitím Excel. Měsíčně jeho web zaznamenává 100.000 návštěv. Firmám pomáhá s efektivním zpracováním dat, tvorbou šablon a programováním ve VBA. Dále externě lektoruje pro MUNI a Czechitas. Je jediným držitelem prestižního ocenění MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Všechny kurzy lektora Pavel Lasák

Hodnocení kurzu

93 %

24 hodnocení
18x
4x
2x
0x
0x

Dana Šedivá

Stručně a přehledně pojatý. Líbil se mi.


Pavel T.

Super vše podrobně vysvětleno, doporučuji.


Kateřina H.

Dobrý přehled funkcí, pro mě rozšíření, některé využiji dále, např. datumové jsem vůbec nepoužívala.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.