Profíkem na funkce v Excelu

Kurzem provází  Pavel Lasák

Ušetřete si čas tím, že začnete používat dostupné funkce v Excelu. Seznamte se s většinou používaných funkcí prakticky na příkladech s jedním největších expertů na Excel u nás. Celý popisek

1 390 Kč s DPH

Celková délka

2:15 hod

Počet lekcí

62

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Při práci v Excelu se neobejdete bez výpočtu, které se často zbytečně provádějí ručně za využití kalkulačky. Přitom pro tyto výpočty lze efektivně využít vestavěné funkce. Mnohdy stačí vhodně vložit jednu dvě funkce a řešení máte ihned. Navíc pro celo oblast. Odpadnou vám ruční zdlouhavé a komplikované postupy.

V tomto kurzu se podíváte na všechny klíčové funkce v Excelu. A to odkazů nejen relativních a absolutních, ale také smíšených, které nám ve výpočtech ušetří čas a zbytečné psaní vzorců až po tipy a triky, které vám další práci s funkcemi zpříjemní.

Obsah kurzu

  • Základní operace se vzorci
  • Datum a čas
  • Textové funkce
  • Vyhledávací funkce
  • Matematické a statistické funkce
  • Logické funkce

Materiály ke stažení 

Pod každou lekcí najdete ke stažení sešit, který lektor používá v lekci. Můžete si podle toho postup vyzkoušet. A pokud vám to nepůjde, najdete v sešitě i list se správným řešením.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Pavel Lasák

Expert na Microsoft Excel

Pavel Lasák před 18 lety založil obsahový web www.JakNaExcel.cz, který učí, jak efektivně využívat Excel pro tvorbu, zpracování a editaci dat s využitím Excel. Měsíčně jeho web zaznamenává 100.000 návštěv. Firmám pomáhá s efektivním zpracováním dat, tvorbou šablon a programováním ve VBA. Dále externě lektoruje pro MUNI a Czechitas. Je jediným držitelem prestižního ocenění MVP (Most Valued Professional) od Microsoftu v Česku.

Hodnocení kurzu

95 %

70 hodnocení
57x
9x
3x
1x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Iveta Š.

Mnohé z kurzu využiju v praxi. Celkově kurz splnil má očekávání.


Mgr. A. R.

Perfektní, jsem spokojená, hodně jsem se naučila.


Adela Janešikova

Test nedával velmi zmysel, nesedeli zadani poli.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.