Profíkem na online porady: jak na virtuální meetingy

Nejprodávanější

Kurzem provází  Pavel Wieser

Účastníte se online porad, statusů nebo meetingů? Předáváte informace, diskutujete a rozhodujete online? Přejete si být efektivní a ušetřit čas? Získejte náskok díky řadě tipů a technik. Celý popisek

690 Kč s DPH

Celková délka

1:05 hod

Počet lekcí

19

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Online meetingy se staly nedílnou součástí naší práce. Často ale bývají zdlouhavé a bez zapojení účastníků, kteří nakonec věnují pozornost něčemu jinému a vy musíte vše opakovat dvakrát. 

Pojďme se společně podívat na stavební kameny efektivního online meetingu, na kterém za polovinu času stihnete vše, co potřebujete. Kurz obsahuje řadu praktických ukázek. Názorně se podíváme, jak můžete online porady udělat přehlednější a jednoduché. 

V jednotlivých lekcích získáte tipy na techniky a nástroje pro online spolupráci a zapojení ostatních do dění na meetingu tak, aby si všichni odnesli co nejvíce.

V kurzu se naučíte:

  • Jak předávat informace a vést meeting interaktivně
  • Sestavit program porady, do kterého se druzí budou cítit vtaženi
  • Jak usměrnit diskuzi, aby se ke slovu dostal každý
  • Zjednodušovat prezentační slidy pro online prostředí
  • Zvolit vhodnou aplikaci pro online kreslení, kvíz nebo anketu.
  • Motivovat druhé k využívání videohovorů a k zapínání kamer
  • Jak předcházet únavě z videohovorů

Kurz je určený pro:

  • Všem, kteří chtějí ušetřit svůj čas díky efektivním online schůzkám
  • Každému, kdo se účastní online meetingů a formálních i neformálních firemních setkání
  • Manažerům, vedoucím týmů, lektorům, projektovým vedoucím, členům agilních týmů, facilitátorům
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Pavel Wieser

Psycholog, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si Vás získá svou bezprostředností a pozitivním přístupem. Od roku 2004 se profesionálně věnuje veřejnému vystupování a prezentačním dovednostem. Jako kouč a lektor společnosti Nandaru s.r.o. pracuje s jednotlivci a týmy s cílem zvýšení jejich výkonnosti a spokojenosti. V letech 2014-2018 působil v Prezidiu ČAKO - České asociace koučů. Je členem EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Jako moderátor vystupoval na business konferencích, kulturních akcích a moderoval diskuze. Veřejné vystupování a umění bylo také předmětem jeho zájmu při studiu psychologie na Univerzitě Karlově. Je absolventem 4 letého výcviku v Na osobu zaměřeném přístupu (PCA) dle Carla Rogerse. Jako lektor a herec působil v Seattlu, Krakově, Berlíně nebo dokonce v Bangkoku. Studoval hereckou metodu Jacques Lecoq a po dobu 7 let se zabýval Dialogickým jednáním na pražské DAMU. V roce 2018 se stal jako herec improvizačního divadla součástí evropského projektu Our Lives, díky kterému si zahrál s improvizátory z 28 zemí EU doma i v zahraničí. Na VOŠ ekonomických studií přednášel témata improvizace v pracovní praxi a vyjednávání. Dnes se kromě koučování zaměřuje na školení rozličných oblastí soft-skills, především na kreativitu, manažerské dovednosti a schopnost, jak prezentovat přirozeně a autenticky.

Hodnocení kurzu

91 %

550 hodnocení
383x
109x
46x
7x
5x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Eva V.

Snažíme se videohovory realizovat jak uvádíte v kurzu. Preferujeme osobní setkání pokud lze.


Daniela H.

Zaujímavý kurz, veľmi inšpirujúci, praktické tipy ako zvládať inak online poradu. Lektor naozaj sa vyzná v danej oblasti, má veľa vedomostí aj skúseností a priateľský prístup k divákovi. Ďakujem.


Martina S.

Perfektný kurz. Ďakujem

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.