Profíkem na videohovory: praktický průvodce online komunikací

Nejprodávanější

Kurzem provází  Pavel Wieser

Vhodné k poslechu

Využíváte videohovory? Chcete předejít nedorozuměním a udržet pozornost druhých? Potřebujete zaujmout a přesvědčit kolegy nebo klienty? Pro komunikaci online a offline platí jiná pravidla. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

48 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Získejte jistotu při vedení online setkání. Naučíte se, jak nastavit techniku, získat pozornost druhých od prvních vteřin a udržet si ji. Dozvíte se, jak předávat informace srozumitelně, jak aktivně zapojovat druhé a jak si ověřit, že všemu rozuměli.

Kurz Vám pomůže zvládat porady, prezentace, obchodní schůzky, firemní setkání i další situace, při kterých potřebujete působit jasně a přesvědčivě.

Budeme se věnovat tématům společným pro uživatele všech videokonferenčních aplikací (Zoom, Microsoft Teams, Google Meet, Skype, Cisco Webex, Jitsi apod.). Půjdeme od základů až k pokročilým způsobům, jak online meeting vylepšit.

V kurzu se naučíte:

  • Jak se nenechat zaskočit nástrahami online komunikace
  • Jak si zajistit dostatečně kvalitní obraz a zvuk
  • Na co si dát pozor při sdílení obrazovky a prezentace
  • Jak ve druhých vyvolat pocit jako při osobním setkání
  • Které pomůcky při prezentaci používat, a které raději vynechat
  • Jak zahájit meeting a nastavit pravidla komunikace
  • Jak si průběžně a snadno ověřit porozumění s druhými
  • Proč být interaktivní a jaké nástroje k tomu využít
  • Kdy využít dotazníky, ankety a další online aplikace zdarma
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Pavel Wieser

Psycholog, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si Vás získá svou bezprostředností a pozitivním přístupem. Od roku 2004 se profesionálně věnuje veřejnému vystupování a prezentačním dovednostem. Jako kouč a lektor společnosti Nandaru s.r.o. pracuje s jednotlivci a týmy s cílem zvýšení jejich výkonnosti a spokojenosti. V letech 2014-2018 působil v Prezidiu ČAKO - České asociace koučů. Je členem EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Jako moderátor vystupoval na business konferencích, kulturních akcích a moderoval diskuze. Veřejné vystupování a umění bylo také předmětem jeho zájmu při studiu psychologie na Univerzitě Karlově. Je absolventem 4 letého výcviku v Na osobu zaměřeném přístupu (PCA) dle Carla Rogerse. Jako lektor a herec působil v Seattlu, Krakově, Berlíně nebo dokonce v Bangkoku. Studoval hereckou metodu Jacques Lecoq a po dobu 7 let se zabýval Dialogickým jednáním na pražské DAMU. V roce 2018 se stal jako herec improvizačního divadla součástí evropského projektu Our Lives, díky kterému si zahrál s improvizátory z 28 zemí EU doma i v zahraničí. Na VOŠ ekonomických studií přednášel témata improvizace v pracovní praxi a vyjednávání. Dnes se kromě koučování zaměřuje na školení rozličných oblastí soft-skills, především na kreativitu, manažerské dovednosti a schopnost, jak prezentovat přirozeně a autenticky.

Hodnocení kurzu

94 %

700 hodnocení
561x
101x
24x
10x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Teodora Y. Y.

.


Petr Č.

Děkuji za kurz, našel jsem v něm mnoho zajímavých a praktických rad.


Marek Slančík

Možno až príliž základné, ale dobre štruhturované, čiže hlavnou devízou kurzu vidím jeho jednoduchosť. Dalo by sa zapracovať na uveriteľnejších príkladoch než kostrbaté kreslenie myšou, predvedenie skutočne elegantnej prezentácie by myslím prinieslo dobrú motiváciu.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.