Profíkem na videohovory: praktický průvodce online komunikací

i v audio verzi

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
13
Celková délka videí:
48 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Využíváte videohovory? Chcete předejít nedorozuměním a udržet pozornost druhých? Potřebujete zaujmout a přesvědčit kolegy nebo klienty? Pro komunikaci online a offline platí jiná pravidla.

V kurzu si osvojíte

Získejte jistotu při vedení online setkání. Naučíte se, jak nastavit techniku, získat pozornost druhých od prvních vteřin a udržet si ji. Dozvíte se, jak předávat informace srozumitelně, jak aktivně zapojovat druhé a jak si ověřit, že všemu rozuměli.

Kurz Vám pomůže zvládat porady, prezentace, obchodní schůzky, firemní setkání i další situace, při kterých potřebujete působit jasně a přesvědčivě.

Budeme se věnovat tématům společným pro uživatele všech videokonferenčních aplikací (Zoom, Microsoft Teams, Google Meet, Skype, Cisco Webex, Jitsi apod.). Půjdeme od základů až k pokročilým způsobům, jak online meeting vylepšit.

V kurzu se naučíte:

  • Jak se nenechat zaskočit nástrahami online komunikace
  • Jak si zajistit dostatečně kvalitní obraz a zvuk
  • Na co si dát pozor při sdílení obrazovky a prezentace
  • Jak ve druhých vyvolat pocit jako při osobním setkání
  • Které pomůcky při prezentaci používat, a které raději vynechat
  • Jak zahájit meeting a nastavit pravidla komunikace
  • Jak si průběžně a snadno ověřit porozumění s druhými
  • Proč být interaktivní a jaké nástroje k tomu využít
  • Kdy využít dotazníky, ankety a další online aplikace zdarma

Osnova kurzu

Pavel Wieser

Pavel Wieser

Psycholog, kouč, lektor, herec a moderátor

Pavel si Vás získá svou bezprostředností a pozitivním přístupem. Od roku 2004 se profesionálně věnuje veřejnému vystupování a číst víceprezentačním dovednostem. Jako kouč a lektor společnosti Nandaru s.r.o. pracuje s jednotlivci a týmy s cílem zvýšení jejich výkonnosti a spokojenosti. V letech 2014-2018 působil v Prezidiu ČAKO - České asociace koučů. Je členem EMCC – European Mentoring and Coaching Council. Jako moderátor vystupoval na business konferencích, kulturních akcích a moderoval diskuze. Veřejné vystupování a umění bylo také předmětem jeho zájmu při studiu psychologie na Univerzitě Karlově. Je absolventem 4 letého výcviku v Na osobu zaměřeném přístupu (PCA) dle Carla Rogerse. Jako lektor a herec působil v Seattlu, Krakově, Berlíně nebo dokonce v Bangkoku. Studoval hereckou metodu Jacques Lecoq a po dobu 7 let se zabýval Dialogickým jednáním na pražské DAMU. V roce 2018 se stal jako herec improvizačního divadla součástí evropského projektu Our Lives, díky kterému si zahrál s improvizátory z 28 zemí EU doma i v zahraničí. Na VOŠ ekonomických studií přednášel témata improvizace v pracovní praxi a vyjednávání. Dnes se kromě koučování zaměřuje na školení rozličných oblastí soft-skills, především na kreativitu, manažerské dovednosti a schopnost, jak prezentovat přirozeně a autenticky.

Všechny kurzy lektora Pavel Wieser

Hodnocení kurzu

95 %

587 hodnocení
478x
77x
20x
9x
3x

Michaela Vršecká

Zajímavě podané shrnutí informací, které by měl každý vědět, ale leckdy nejsou používány


Marie Tomiczková

super vychytávky, až se je naučím, bude videohovor zábava, děkuji.


Dana Šedivá

Příliš málo detailů, trochu povrchní.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.