Projektové řízení krok za krokem

Cena: zdarma

Počet lekcí:
26
Celková délka videí:
54 min
Spustit kurz zdarma
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Jak dobře zahájit, plánovat, řídit a ukončit projekt.

V kurzu si osvojíte

Kurz vás naučí základům projektového řízení. Zjistíte, jak projekt efektivně zahájit, naplánovat, odřídit i ukončit.

Provedeme vás životním cyklem projektu krok za krokem, a to pomocí krátkých videí s množstvím praktických příkladů.

Kurz je určen každému, kdo chce začít řídit projekty systematicky a podle doporučení světové dobré praxe. Co vám kurz přinese?

1) Budete znát, jak krok za krokem postupovat od úvodního nápadu až po závěrečné vyhodnocení projektu.
2) Dokážete zformulovat jednoznačný a měřitelný CÍL projektu.
3) Poznáte základní nástroje a postupy projektového řízení, doporučované jako světová dobrá praxe.
4) Dozvíte se, jak budovat vysoce efektivní tým.

Osnova kurzu

Všechny lekce jsou přístupné
Jiří Krátký

Jiří Krátký

Trenér projektových manažerů

Jirka pomáhá lidem a organizacím zvládat projekty a změny. Je výkonným ředitelem poradenské společnosti PM Consulting. číst víceVymýšlí a realizuje simulace a zážitkové tréninky projektového řízení. Je spoluautorem Simulace projektu Pacifická dráha či knihy Projektový management v praxi. V asociaci projektových manažerů IPMA Česká republika tvoří obsah testů mezinárodních certifikací. Více o něm na LinkedIn.

Všechny kurzy lektora Jiří Krátký

Hodnocení kurzu

95 %

3 162 hodnocení
2503x
522x
106x
15x
16x

Kevin D.

Začal jsem studovat MBA Projektový management a kurz Jiřího Krátkého je úplně ideální pro získání základního přehledu a pochopení problematiky. Palec vzhůru.

Reakce lektora:

“Díky, Kevine, ať se Vám daří v MBA! :)“


Jana S.

Příklad na výmalbě bytu byl skvělý a rovnou jsem kurz doporučila i kamarádkám "manažerkám domácnosti" (často máme sklony zadávat úkoly s nejasným cílem a pak se divíme, že nejsou splněná očekávání). Celkově velmi užitečný a dobře uspořádaný kurz.


Kristián M.

Stručné, prínosné. Vhodné pre úplných začiatočníkov. "rozhľad do problematiky"
- Rýchle a prínosné + Bavilo ma to. :)

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.