Průvodce efektivními 1:1 meetingy pro manažery

Kurzem provází  Juraj Surma

Vhodné k poslechu

1:1. One on one. Face to face. Jeden na jednoho. Na co to vlastně je? Je to jen další povinný a nudný meeting? Nemusí. Když se ho naučíte správně využívat, může to být jeden z nejmocnějších nástrojů při vedení vašich lidí. Celý popisek

990 Kč s DPH

Celková délka

45 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Anglické
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Největší chybou organizací je, když se soustředí na řízení zdrojů a procesů. Ne proto, že by to nebylo efektivní, ale protože zapomínají na jednu věc. Organizaci nebo tým tvoří lidé, nikoli procesy nebo zdroje.

Tento kurz vám pomůže, jak se při řízení zaměřit na lidi prostřednictvím pravidelných individuálních schůzek (one to one, face to face, jeden na jednoho). Ukáže vám, jak je zařadit do rutiny, jak je představit svému týmu nebo jak řešit různé "nestandardní" situace, které mohou nastat.

Ne, tento kurz není úplnou odpovědí na otázku, jak řídit lidi. Je však odpovědí na to, jak vytvořit prostor pro své lidi. Tak, abychom byli schopni se svými kolegy vést i jiné rozhovory, než jen když hoří nebo se něco děje... ehm. A to s jediným cílem - udržet dlouhodobý výkon sebe, svého týmu a organizace.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Juraj Surma

Leadership & Change Guide

Od čtyř let hrál každé odpoledne hokej na prázdných parkovištích. To v něm rozvinulo silný smysl pro vnímání skupin a jednotlivců ve skupinách, které procházejí neustálými změnami ve hře. A to mu zůstalo dodnes. Zaměřuje se na změny a transformace v organizacích, týmech a samozřejmě i u jednotlivců. Pomáhá manažerům měnit jejich nastavení pro jejich vlastní záchranu, nejen profesní. V roce 2020 absolvoval jako jediný ze Slovenska INSEAD ve Francii, kde absolvoval Executive Master for Change. Již 10 sezón je spoluautorem podcastu sprievodca-manazera.sk, který má přes 170 dílů a více než 90 000 posluchačů. Za svou kariéru pomohl více než 50 lídrům stát se vrcholovými manažery a řediteli nebo viceprezidenty a více než 40 společnostem dostat se na vrchol během plánovaných změn. Ve volném čase trénuje a hraje florbal za FBK AS TRENČÍN TRENOVEC, se kterým dosáhl dvou titulů a v příští sezoně usiluje o mistrovský hattrick. 

Hodnocení kurzu

91 %

285 hodnocení
194x
63x
22x
4x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Michaela Tůmová

Stručné, jasné, výstižné. Chystám se na první 1:1 s mou vůbec první podřízenou a tento kurz mi dal víc kuráže a odhodlání 💪 Už vím, jak na to!


Monika P.

Ďakujem


Dana P.

veľmi užitočný

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.