Průvodce marketingem na sociálních sítích

i v audio verzi

Kurzem provází Simona Kubán Slovensky

Cena: 1 190 Kč s DPH

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
51 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Sociální sítě umí dělat dobrý marketing. Je to efektivní způsob, jak zasáhnout své zákazníky. Jen to musíte dělat správně. Naučte se, co dělat a čemu se vyhnout, aby to na vašich sítích žilo.

V kurzu si osvojíte

Jaká sociální síť je vhodná pro prezentaci a komunikaci vaší firmy? Pro koho vytvářet obsah? Jak si vytvořit strategii? Co na sítích dělat a čemu se naopak vyhnout? 

Bez ohledu, kde se rozhodnete komunikovat, stále platí jistá pravidla, která zaručují úspěch na každé sociální síti a stejně tak i zaručené propadáky. V tomto kurzu si ukážeme tipy na to, jak využít sociální sítě na maximum. 

V kurzu se naučíte:

  • Co a jak komunikovat na různých sociálních sítích?
  • Jak si vytvořit strategii na sociálních sítích?
  • Jak zaujmout a získat pozornost?
  • Jak si definovat cílovou skupinu?
  • K čemu je dobrý média plán?
  • Která čísla jsou důležitá při vyhodnocení aktivit na sítích?

Kurz je určený pro:

  • všechny, kteří chtějí zlepšit online marketing na sociálních sítích
  • každého, kdo chce lépe propagovat svou firmu či sám sebe
  • začínající a juniorní marketingové specialisty
  • marketingové/obchodní manažery

Osnova kurzu

Simona Kubán

Simona Kubán

specialistka na prodejní psychologie v onlinu

Simona je specialistka na prodejní psychologii v onlinu a podniká v digitálním marketingu. V roce 2015 založila digitální agenturu, číst vícekterá zfúzovala s agenturou SCR interactive. Simona je v současnosti výkonnou ředitelkou SCR interactive. Společnost působí přes 13 let v oblasti digitálního marketingu. SCR pracovalo na celé řadě dlohodobých kampaní např. pro Hewlett Packard, Exisport, Amundsen, Heineken, Kinekus, ABB a další.  https://www.scrinteractive.sk

Všechny kurzy lektora Simona Kubán

Hodnocení kurzu

92 %

140 hodnocení
103x
25x
8x
2x
2x

David V.

Fajn kurz. Jednoduchý, stručný... V některých bodech byl ocenil trochu větší detail :).


Šárka H.

Pokud chce někdo se sociálními sítěmi začít, pak je tento kurz velmi vhodný, stručný a jasný. Je velmi srozumitelný.


Lenka B.

Super, lektorka je skvělá. Kurz mě moc bavil!

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.