Průvodce začínajícího lídra

Nejprodávanější

Kurzem provází  Filip Kahoun

Vhodné k poslechu

Máte nově vést tým a nevíte, jak na to? Kurz Filipa Kahouna pro začínající manažery vám poradí a nabídne praktický návod, jak si v roli šéfa úspěšně počínat! Celý popisek

1 590 Kč s DPH

Celková délka

1:11 hod

Počet lekcí

17

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Žádný špičkový manažer nespadl z nebe. I ti nejlepší lídři všech dob se museli nejdřív poctivě naučit, co všechno obnáší úspěšné vedení lidí. A že toho není málo! Dobrou zprávou ovšem je, že se to opravdu dá naučit…

Stát se prvotřídním šéfem bývá běh na dlouhou trať. Někdo ji zvládne rychle a s lehkostí, někdo s vypětím všech sil. A někdo ji vůbec nedokončí. Základní rozdíl spočívá trochu v talentu, ale hlavně v ochotě se neustále učit a vytrvale se zlepšovat. Už J. F. Kennedy říkal, že leadership a učení jsou vzájemně neoddělitelné. A v začátcích manažerské kariéry to platí dvojnásob!

Cílem tohoto kurzu je nabídnout praktický návod na to, jak úspěšně vstoupit do role manažera. I když se na takový krok nikdy nelze předem dokonale připravit, rozhodně se dá vyhnout mnoha začátečnickým chybám a projevit se hned v úvodu jako skutečný profík.

V kurzu se naučíte:

 • jaká je základní výbava úspěšného šéfa a jak si v potřebných dovednostech stojíte
 • co od vás v roli manažera budou očekávat vaši představení, kolegové po linii i váš vlastní tým
 • co je největším „zabijákem“ úspěšné kariéry lídra
 • jakých 7 motivačních technik funguje nejlépe
 • jaké 2 metody zabírají na rozvoj lidí
 • jak zvládnout přechod z role kolegy do role nadřízeného
 • co jsou „personální kompromisy“ a proč je nedělat
 • jak řídit vztahy v týmu a na jaké vztahové pasti si dát pozor
 • jak si počínat prvních 100 dní po nástupu do nové role
 • čemu se má každý novopečený lídr obloukem vyhýbat

Kurz je určený pro:

 • všechny, kteří chtějí nastartovat úspěšnou kariéru lídra
 • novopečené manažery, kteří dostali čerstvě na starosti tým a zatím tápou
 • zkušené šéfy, kteří si chtějí připomenout základy manažerské psychologie
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobního marketingu

Filip Kahoun patří už několik let k nejžádanějším lektorům na Seduo.cz. Vystudoval ekonomiku a management, postgraduálně pak získal doktorát z marketingu a manažerské psychologie. Více než 15 let strávil v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a největší české digitální agentury H1.cz. V současné době přednáší na Univerzitě Karlově a školí pro světové značky, jako třeba GOOGLE nebo TDK, ale i pro ty domácí, jako TV PRIMA, ROHLÍK.CZ… A mnoho dalších. Napsal dvoudílnou knihu BOJ O POZORNOST. Její první část nese podtitul „Jak ovládnout nejmocnější psychickou sílu“ a ta druhá „Jak si dělat chytrý osobní marketing“. 

Hodnocení kurzu

97 %

877 hodnocení
772x
90x
10x
5x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Zdeněk Bažant

Super, jen ta závěrečná věta mohla obsahovat více emocí.


Václav N.

Zajímavý kurz


Daniel M.

výbory kurz..

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.