První pomoc ve stresu

Kurzem provází  Janka Chudlíková

Vhodné k poslechu

Stres není normální. Normální je žít v klidu. Na dlouhodobé napětí není naše tělo vybavené. Poznejte dopady dlouhodobého stresu, naučte se mu předcházet, zvládat ho, když přijde a poučit se z něj, když ho zažijete. Celý popisek

890 Kč s DPH

Celková délka

51 min

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Cítíte se vyčerpaní, podráždění a bez energie? Máte pocit, že se vám svět hroutí na hlavu a nestíháte tempo moderní doby? Pak věřte, že nejste sami. Stres se stal běžnou součástí našich životů a ovlivňuje nás všechny bez ohledu na věk, profesi či společenské postavení.

Ale co když to tak být nemusí? Co když existuje cesta, jak se stresem efektivně vyrovnat a žít spokojenější a plnohodnotnější život? Tento kurz vám může otevřít dveře do světa bez stresu!

Kurz je rozdělen do čtyř bloků:

  • Dozvíte se něco více o stresu. V čem se liší dobrý a špatný stres. Identifikujte i různé spouštěče stresu.
  • Poznáte, co může být prevencí před stresem. Zda jste v roli oběti nebo tvůrce. Co doopravdy znamená pozitivní myšlení.
  • Objevíte spoustu technik, jak zvládat stresové situace. Vizualizace. Dech. Práce s pozorností. Asertivita, ... Můžete v nich objevit tu pro vás užitečnou.
  • A nakonec promyslíte, jak se ze stresu poučit, když už přijde.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Janka Chudlíková

Lektorka osobního rozvoje

Janka je respektovaná lektorka, mentorka a koučka osobního i profesního rozvoje. Je autorkou dvou podcastů: Dolů nahoru a Na palici! Vytvořila ucelený systém on-line rozvoje, který nabízí na svém webu. Školí, přednáší a koučuje v předních českých i zahraničních společnostech. O svoje zkušenosti se dělí i na svých sítích a v on-line prostoru se širokou veřejností. Deset let přednášela na Vysoké škole ekonomické v Praze. Než začala podnikat, vybudovala si kariéru v korporacích, které z vlastního rozhodnutí opustila z pozice personální ředitelky ve společnosti Léčiva/Zentiva. Sáhla si kdysi na osobní i pracovní dno a díky tomu našla svou vlastní cestu ke zdraví a vnitřní spokojenosti. Opírá se o neurovědu a filozofii. Vše, o co se dělí, vychází z její vlastní zkušenosti. Jak sama říká, věk a vrásky jsou její výhodou.

Hodnocení kurzu

96 %

612 hodnocení
527x
63x
17x
4x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Karolína Urbanovská

perfektní, moc děkuji


Jana N.

skvělé, moc děkuji, bylo to přínosné a laskavé


Iveta F.

Janko, moc Ti děkuji.

Reakce lektora:

“I já děkuji. ;)“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.