Psaní e-mailů snadněji a rychleji

Nejprodávanější

Kurzem provází  Jan Táborský

Myšlenky by byly, ale psaní e-mailu drhne? Nabízíme vám sadu rad a doporučení, aby to šlo snadněji – a s lepšími výsledky!

290 Kč s DPH

Celková délka

21 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Víte, co chcete říci, ale nedaří se vám to vtělit do e-mailu dost jasně, přesvědčivě a stručně? Tušíte, že dobře napsaný e-mail za vás může odvést kus práce, ale navzdory dlouhému trápení si nejste jisti, jestli na ně jdete dobře? Zvažte, jestli by vám nepomohl některý z osvědčených a léty prověřených tipů.

Tento mikrokurz je určen všem, kteří se chtějí v efektivitě psaní mailů (a samozřejmě i klasických dopisů) posunout o kus dál, zvláště:

 • vedoucím, manažerům, šéfům,
 • asistentům, administrativním pracovníkům,
 • referentům, prodejcům
 • a všem ostatním, pro které je psaní mailů denním chlebem..

Během kurzu si osvojíte užitečné postupy při psaní, uvědomíte si, co se vám samým již osvědčuje, a dostanete chuť se dál zdokonalovat. Zaměříme se na to:

 • čemu věnovat pozornost ještě před vlastním psaním,
 • jak začínat mail (oslovení a první věty),
 • jak a proč efektivně využívat osnovu,
 • které fráze a obraty nám mohou pomoci,
 • co čekat a nečekat od psaní v týmu,
 • jak na následné opravy a co od sebe ani nechtít
 • formální požadavky na mail a minimum mailové etikety.
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Jan Táborský

Specialista na český jazyk

Jan Táborský je jazykový korektor a lektor češtiny pro Čechy. Zkušenosti získal při výuce na Filozofické fakultě UK, na několika číst víceredakčních místech a při vedení velkého množství kurzů českého pravopisu, stylistiky a úpravy dokumentů pro nejrůznější instituce (v komerční i neziskové sféře). Založil agenturu Syntagma a je autorem knihy Jazykové jednohubky (Zoner Press, 2014).

Hodnocení kurzu

89 %

326 hodnocení
209x
76x
31x
6x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Veronika S.

Líbilo se mi, že kurz nezabral zbytečně moc času, vše podstatné bylo řečeno.


Katarína Á.

Stručné, výstižné, dobre sa sledovalo


Andrea B.

******

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.