Realizace a ukončení projektu

Co se v kurzu naučíte

Naučte se to nejdůležitější, co by měl každý projektový manažer o fázi realizace vědět.

V kurzu si osvojíte

V realizační fázi strávíme na projektu nejvíce času. V tomto kurzu navážeme na předchozí kurzy věnované zahájení a plánování projektu a ukážeme si na příkladech to nejdůležitější, co by měl manažer projektu znát pro úspěšné zvládnutí realizační fáze. A co konkrétně vám kurz přinese?

1) Budete umět během pár sekund posoudit, jak si projekt vede oproti plánu.

2) Naučíte se vyhodnocovat náklady projektu a rozpracovanost pomocí semaforu.

3) Dozvíte se, jak efektivně řídit projektové porady.

4) Budete umět odhalit, co motivuje jednotlivé členy týmu.

5) Poznáte, jakými fázemi prochází vývoj projektového týmu a jak projektový tým v jednotlivých fázích vést.

6) Budete vědět, jak řídit změny na projektu.

7) Dozvíte se, na co nezapomenout při ukončení projektu.

Jste připraveni? Těším se na vás v první lekci!

Osnova kurzu

Jiří Krátký

Jiří Krátký

Trenér projektových manažerů

Jirka pomáhá lidem a organizacím zvládat projekty a změny. Je výkonným ředitelem poradenské společnosti PM Consulting. číst víceVymýšlí a realizuje simulace a zážitkové tréninky projektového řízení. Je spoluautorem Simulace projektu Pacifická dráha či knihy Projektový management v praxi. V asociaci projektových manažerů IPMA Česká republika tvoří obsah testů mezinárodních certifikací. Více o něm na LinkedIn.

Všechny kurzy lektora Jiří Krátký

Hodnocení kurzu

93 %

74 hodnocení
54x
15x
4x
1x
0x

Jana V.

Kurz považuji za velmi přínosný, MS project bych na tomto základě ráda vyzkoušela. Část věnovaná motivaci mě velmi zaujala a našla jsem se v ní. Oceňuji průběžné testy, u kterých jsem si ověřila, že jsem dávala pozor a téma jsem pochopila.


Andrea B.

******


Elena B.

Veľmi donre vysvetlené a čo som veľmi uvítala boli priebežné testy po každej vysvetlenej téme.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
26
Celková délka videí:
48 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup