Realizace a ukončení projektu

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
26

Celková délka videí:
48 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Naučte se to nejdůležitější, co by měl každý projektový manažer o fázi realizace vědět.

V realizační fázi strávíme na projektu nejvíce času. V tomto kurzu navážeme na předchozí kurzy věnované zahájení a plánování projektu a ukážeme si na příkladech to nejdůležitější, co by měl manažer projektu znát pro úspěšné zvládnutí realizační fáze. A co konkrétně vám kurz přinese?

1) Budete umět během pár sekund posoudit, jak si projekt vede oproti plánu.

2) Naučíte se vyhodnocovat náklady projektu a rozpracovanost pomocí semaforu.

3) Dozvíte se, jak efektivně řídit projektové porady.

4) Budete umět odhalit, co motivuje jednotlivé členy týmu.

5) Poznáte, jakými fázemi prochází vývoj projektového týmu a jak projektový tým v jednotlivých fázích vést.

6) Budete vědět, jak řídit změny na projektu.

7) Dozvíte se, na co nezapomenout při ukončení projektu.

Jste připraveni? Těším se na vás v první lekci!

Ukázat celý popis

Osnova kurzu

Jiří Krátký

Jiří Krátký

Projektový manažer, trenér a poradce

Jiří žije projektovým řízením. Řídí projekty, tvoří a realizuje kurzy, tréninky a simulační hry pro rozvoj znalostí i číst vícedovedností projektových manažerů i týmů v PM CONSULTING. Zabývá se zaváděním a rozvojem projektového řízení v organizacích, je prvním IPMA certifikovaným poradcem projektového řízení v ČR a viceprezidentem Společnosti pro projektové řízení. Více o něm na LinkedIn.

Hodnocení kurzu

89 %
13 hodnocení

Augustin Šulc

Zajímavý, bohužel pouze klouže po povrchu. (např. semafor)


Ing. Monika Kochaníčková

Skvěle zpracovaný kurz, za zvláště přínosné považuji lekce věnované popisu motivačních typů a jak poznat motivační založení jednotlivce.


Jana Živčicová

Velmi poučný kurz plný informací jak a koho motivovat, čemu se vyhnout v určitých fázích. Super doporučuji!

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.