Rodičovské přešlapy: jak vychovávat a nezbláznit se

Nejprodávanější

Kurzem provází  Vlaďka Bartáková

Vhodné k poslechu

Mohla bys to po sobě odnést? Slyšíš mě? Tak vodneseš to? Jdi to uklidit, počítám do tří. Slyšíte se? Slyšíte tu bezmoc? Naše rodičovské postupy někdy selhávají. Zkuste to jinak. Vyhněte se rodičovským přešlapům a naučte se vychovávat a nezbláznit se. Celý popisek

1 590 Kč s DPH

Celková délka

1:17 hod

Počet lekcí

14

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Kurz Rodičovské přešlapy od Vlaďky Bartákové je návodem pro rodiče, kteří se snaží porozumět výchově svých dětí a zároveň si udržet klid a rozum v náročných rodičovských situacích. 

V kurzu se spolu podíváme na běžné situace, ve kterých se jako rodiče cítíte bezmocní a frustrovaní. Projdu spolu s Vámi obtížné rodičovské situace i  přešlapy, kterými je řešíme a naučím Vás efektivnější strategie pro jejich zvládání.Posvítíme si na náročně prožívané dětské i rodičovské emoce. Koukneme se na trable s neposloucháním, váznoucí spoluprací i ignorováním pokynů a proseb. Zjistíme, jak je to ve výchově doopravdy s hranicemi. Jak konečně dosáhnout toho “respektovat a být respektován”. I jak děti podpořit a pomoct jim vybudovat sebevědomí a sebehodnotu.

V kurzu se spolu s osvojením nových komunikačních postupů dozvíte také evidence based psychologické a neuropsychologické informace o fungování nezralého dětského mozku i o vývojových etapách, kterými děti procházejí.

Nabídnu Vám také povzbuzení a návod na to, jak případné nezvládnuté situace a jejich dopady napravit a jak vztahy s dětmi i přes přešlapy zlepšit.

Kurz je podporujícím průvodcem pro rodiče, kteří se snaží najít rovnováhu mezi snahou naplnit ve výchově potřeby svých dětí a při tom nezpomenout na potřeby vlastní.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Vlaďka Bartáková

psycholožka a psychoterapeutka

Vlaďka je psycholožka, psychoterapeutka, krizová interventka, lektorka, influencerka, specialistka na rodičovství a na trauma. Pomáhá rodičům a lidem ve firmách VYCHOVÁVAT A NEZBLÁZNIT SE. Je autorkou stejnojmenného rodičovského rozvojového programu. Vede kurzy pro veřejnost, školí pro instituce, školy, firmy i neziskovky. Přednáší na konferencích. Rozvíjí rodičovskou komunitu na sociálních sítích. Je autorkou rodičovského podcastu “Počítám do tří!”. Pomáhala s podporou rodičovských kompetencí nebo zajišťovala individuální rodičovské konzultace ve firmách jako je Google, PRE, Tchibo nebo Ernst & Young

Hodnocení kurzu

95 %

671 hodnocení
556x
84x
24x
7x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Josef M.

Těžký slyšet, že to všechno dělám blbě.

Reakce lektora:

“Dobrý den, Josefem, máte šanci to napravit. Držím palce Vlaďka“


Eva T.

veľmi užitočné rady

Reakce lektora:

“Dobrý den, Evo, jsem ráda, že je pro Vás kurz užitečný. Vlaďka“


Slavomíra H.

zatiaľ najlepšie rady o rodičovstve, aké som si vypočula.
Určite odporúčam tento kurz, pomohol mi viac (a rýchlejšie) ako mnohé knihy.
Mám v pláne si ho pozrieť v kľude znovu a s poznámkami. :D

Reakce lektora:

“Dobrý den, Slavomíro, děkuji za milou zpětnou vazbu, těší mě, že Vám kurz pomohl. Vlaďka“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.