Kritické myšlení 4 - Rozhodování za nejistoty

Kurzem provází  Lukáš Hána a GrowJOB

Budoucnost je nejistá. Nevěšte ale hlavu a raději se naučte s nejistotou v rozhodování pracovat. Díky kurzu ovládnete jednoduché techniky, jak na to.

990 Kč s DPH

Celková délka

1:15 hod

Počet lekcí

9

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Kdybychom dopředu věděli, jak se věci vyvrbí, bylo by rozhodování mnohem snazší. Nejistota je ale soušástí snad každé volby. Budete se s ní tedy muset smířit a naučit pracovat. Naštěstí existují metody, které vám pomohou nejisté možnosti analyzovat, zvážit a rozumně vyhodnotit. Po absolvování kurzu tak budete schopni určit, co je správná volba, i když si nemůžete být budoucím vývojem jístí. Zároveň se dozvíte, jak dělat lepší předpovědi budoucího vývoje, díky technikám tzv. superprognostiků. Štěstí přeje připraveným. Připravte se i vy na nástrahy nejisté budoucnosti!

V kurzu se naučíte:

  • Co znamená pravděpodobnost a jak s ní pracovat v předpovědích
  • Nástroj na včasné rozpoznání průšvihů - Průser lístek
  • Jak se připravit na nepředvídatelné
  • Ušetřit peníze a maximalizovat zisky díky propočtu Očekávané hodnoty
  • Zmapovat a vyhodnotit budoucí možný vývoj pomocí Mapy scénářů

Kurz je určený pro:

  • Manažery
  • Podnikatele
  • Politiky
  • Studenty
  • Veřejnost

 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Lukáš Hána

Konzultant a lektor kritického myšlení ve vzdělávacím Institutu GrowJOB

Na školeních, přednáškách a konzultacích učí lidi aplikovat kritické myšlení při práci s informacemi a rozhodování. Studoval Diplomacii na VŠE a Koučink a management na Ecole Supérieure de Commerce de Rennes ve Francii. Založil projekt #krimyš (www.krimys.cz) a pomohl vytvořit kurz kritického myšlení na VŠE. Je alumni Centra pro aplikovanou racionalitu CFAR.


GrowJOB

Vzdělávací institut

Ve vzdělávacím institutu GrowJOB pomáháme zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách. Převádíme do praxe aktuální vědecké poznatky převážně z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Naší prací spoluvytváříme hodnotové společnosti skrze které přispíváme k budování hodnotového Česka.

Hodnocení kurzu

87 %

104 hodnocení
59x
29x
13x
0x
3x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Vladimír K.

Opäť výborný kurz v podaní výborného lektora. Ďalší skvelý návod pre oblasť rozhodovania sa, najmä pre dosahovanie väčších či veľkých cieľov. ĎAKUJEM.

Reakce lektora:

“Děkuji Vladimíre. :)“


Andrea B.

******

Reakce lektora:

“6 hvězdiček z 5? Děkuju, Andreo :D“


Michaela Pangrácova

nedalo mi to nic...

Reakce lektora:

“To mě moc mrzí Michaelo. Seduo má garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti, takže jí neváhejte využít. Případně se s vámi rád spojím a bezplatně dovysvětlím věci, abyste v nich našla smysl, pište když tak na mail lukas.hana@growjob.com.“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.