Kritické myšlení 4 - Rozhodování za nejistoty

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází GrowJOB a Lukáš Hána

Cena: 799 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 399 Kč s DPH

Platí do 29. 9. 2021

Počet lekcí:
9
Celková délka videí:
1:15 hod

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Budoucnost je nejistá. Nevěšte ale hlavu a raději se naučte s nejistotou v rozhodování pracovat. Díky kurzu ovládnete jednoduché techniky, jak na to.

V kurzu si osvojíte

Kritické myšlení

Kdybychom dopředu věděli, jak se věci vyvrbí, bylo by rozhodování mnohem snazší. Nejistota je ale soušástí snad každé volby. Budete se s ní tedy muset smířit a naučit pracovat. Naštěstí existují metody, které vám pomohou nejisté možnosti analyzovat, zvážit a rozumně vyhodnotit. Po absolvování kurzu tak budete schopni určit, co je správná volba, i když si nemůžete být budoucím vývojem jístí. Zároveň se dozvíte, jak dělat lepší předpovědi budoucího vývoje, díky technikám tzv. superprognostiků. Štěstí přeje připraveným. Připravte se i vy na nástrahy nejisté budoucnosti!

V kurzu se naučíte:

  • Co znamená pravděpodobnost a jak s ní pracovat v předpovědích
  • Nástroj na včasné rozpoznání průšvihů - Průser lístek
  • Jak se připravit na nepředvídatelné
  • Ušetřit peníze a maximalizovat zisky díky propočtu Očekávané hodnoty
  • Zmapovat a vyhodnotit budoucí možný vývoj pomocí Mapy scénářů

Kurz je určený pro:

  • Manažery
  • Podnikatele
  • Politiky
  • Studenty
  • Veřejnost

 

Osnova kurzu

GrowJOB

GrowJOB

Vzdělávací institut

Ve vzdělávacím institutu GrowJOB pomáháme zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve číst vícefirmách. Převádíme do praxe aktuální vědecké poznatky převážně z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Naší prací spoluvytváříme hodnotové společnosti skrze které přispíváme k budování hodnotového Česka.

Všechny kurzy lektora GrowJOB
Lukáš Hána

Lukáš Hána

Konzultant a lektor kritického myšlení ve vzdělávacím Institutu GrowJOB

Na školeních, přednáškách a konzultacích učí lidi aplikovat kritické myšlení při práci s informacemi a číst vícerozhodování. Studoval Diplomacii na VŠE a Koučink a management na Ecole Supérieure de Commerce de Rennes ve Francii. Založil projekt #krimyš (www.krimys.cz) a pomohl vytvořit kurz kritického myšlení na VŠE. Je alumni Centra pro aplikovanou racionalitu CFAR.

Všechny kurzy lektora Lukáš Hána

Hodnocení kurzu

88 %

71 hodnocení
40x
20x
10x
0x
1x

Michaela Pangrácova

nedalo mi to nic...

Reakce lektora:

“To mě moc mrzí Michaelo. Seduo má garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti, takže jí neváhejte využít. Případně se s vámi rád spojím a bezplatně dovysvětlím věci, abyste v nich našla smysl, pište když tak na mail lukas.hana@growjob.com.“


Lenka L.

Bylo to zajímavé, kritické myšlení v rozhodování používám, ale do výpočtů očekávané hodnoty se v praxi asi pouštět nebudu.

Reakce lektora:

“Díky Lenko za hodnocení, třeba jí přijdete na chuť až časem ;)“


Petr B.

Velice zajímavý kurz, srozumitelný výklad.

Reakce lektora:

“Díky Petře :)“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.