Kritické myšlení 4 - Rozhodování za nejistoty

Co se v kurzu naučíte

Budoucnost je nejistá. Nevěšte ale hlavu a raději se naučte s nejistotou v rozhodování pracovat. Díky kurzu ovládnete jednoduché techniky, jak na to.

V kurzu si osvojíte

Kdybychom dopředu věděli, jak se věci vyvrbí, bylo by rozhodování mnohem snazší. Nejistota je ale soušástí snad každé volby. Budete se s ní tedy muset smířit a naučit pracovat. Naštěstí existují metody, které vám pomohou nejisté možnosti analyzovat, zvážit a rozumně vyhodnotit. Po absolvování kurzu tak budete schopni určit, co je správná volba, i když si nemůžete být budoucím vývojem jístí. Zároveň se dozvíte, jak dělat lepší předpovědi budoucího vývoje, díky technikám tzv. superprognostiků. Štěstí přeje připraveným. Připravte se i vy na nástrahy nejisté budoucnosti!

V kurzu se naučíte:

  • Co znamená pravděpodobnost a jak s ní pracovat v předpovědích
  • Nástroj na včasné rozpoznání průšvihů - Průser lístek
  • Jak se připravit na nepředvídatelné
  • Ušetřit peníze a maximalizovat zisky díky propočtu Očekávané hodnoty
  • Zmapovat a vyhodnotit budoucí možný vývoj pomocí Mapy scénářů

Kurz je určený pro:

  • Manažery
  • Podnikatele
  • Politiky
  • Studenty
  • Veřejnost

 

Osnova kurzu

Lukáš Hána

Lukáš Hána

Konzultant a lektor kritického myšlení ve vzdělávacím Institutu GrowJOB

Na školeních, přednáškách a konzultacích učí lidi aplikovat kritické myšlení při práci s informacemi a číst vícerozhodování. Studoval Diplomacii na VŠE a Koučink a management na Ecole Supérieure de Commerce de Rennes ve Francii. Založil projekt #krimyš (www.krimys.cz) a pomohl vytvořit kurz kritického myšlení na VŠE. Je alumni Centra pro aplikovanou racionalitu CFAR.

Všechny kurzy lektora Lukáš Hána
GrowJOB

GrowJOB

Vzdělávací institut

Ve vzdělávacím institutu GrowJOB pomáháme zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve číst vícefirmách. Převádíme do praxe aktuální vědecké poznatky převážně z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Naší prací spoluvytváříme hodnotové společnosti skrze které přispíváme k budování hodnotového Česka.

Všechny kurzy lektora GrowJOB

Hodnocení kurzu

88 %

87 hodnocení
52x
22x
11x
0x
2x

Vladimír K.

Opäť výborný kurz v podaní výborného lektora. Ďalší skvelý návod pre oblasť rozhodovania sa, najmä pre dosahovanie väčších či veľkých cieľov. ĎAKUJEM.

Reakce lektora:

“Děkuji Vladimíre. :)“


Andrea B.

******

Reakce lektora:

“6 hvězdiček z 5? Děkuju, Andreo :D“


Michaela Pangrácova

nedalo mi to nic...

Reakce lektora:

“To mě moc mrzí Michaelo. Seduo má garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti, takže jí neváhejte využít. Případně se s vámi rád spojím a bezplatně dovysvětlím věci, abyste v nich našla smysl, pište když tak na mail lukas.hana@growjob.com.“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 890 Kč s DPH

Počet lekcí:
9
Celková délka videí:
1:15 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup