Rozhodujte se jako šachový velmistr

i v audio verzi i v audio verzi
hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Slovensky Slovensky
Kurzem provází Ján Markoš

Cena: 990 Kč s DPH

Chytřejší září - sleva 50%: 495 Kč s DPH

Platí do 29. 9. 2021

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
56 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Profesionální šachisté jsou experti na rozhodování pod tlakem. Naučte se od nejlepšího slovenského hráče, jak se efektivně rozhodovat v byznysu i v životě.

Rozhodujeme se neustále: v práci i v osobním životě. Dobrá rozhodnutí nás přibližují k naplnění našich cílů a snů, ta špatná nás od nich naopak vzdalují. Proč se tedy neučíme, jak se rozhodovat? Uměním efektivního rozhodování vás v tomto kurzu provede šachový velmistr.

V kurzu se naučíte:

  • jak se na rozhodnutí připravit
  • kdy se rozhodovat rychle a kdy naopak pomalu
  • jak rozhodování ovlivňuje stres
  • proč se lidský mozek často rozhoduje chybně
  • jak se dá nečekané rozhodnutí použít jako zbraň při vyjednávání
  • jaká bude budoucnost rozhodování

Kurz je určený pro:

  • manažery
  • profesionály, kteří se rozhodují pod tlakem
  • obchodní zástupce
  • a každého, kdo by se rád rozhodoval efektivněji

Osnova kurzu

Ján Markoš

Ján Markoš

šachový velmistr a lektor kritického myšlení

Ján Markoš je šachový velmistr, bývalý juniorský mistr Evropy a desetiletí nejlepší slovenský šachista. Je číst vícetaké autorem bestselleru Sila rozumu v bláznivej dobe o kritickém myšlení, jako i dalších knih o šachu a rozhodování. Nejnovější z nich nazvaná Medzi dobrom a zlom se soustřeďuje na etiku v rozhodování. V Akadémii kritického myslenia se Ján věnuje lektorování firem a organizací.

Všechny kurzy lektora Ján Markoš

Hodnocení kurzu

92 %

275 hodnocení
185x
70x
17x
3x
0x

Linda S.

Velmi zajímavý, analytický pohled na rozhodování.


Milan M.

Vynikajuci kurz. Naozaj som nacerpal vela informacii. Dakujem. Skoda,ze tu nemate ako autor viac kurzov,urcite by som si ich rad pozrel ;)


Lukáš G.

Aj keď v praktickom živote sa nedá využiť každý poznatok z daného školenia, celkovo ponúka kurz odlišný pohľad na metodiku rozhodovania.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.