Slovensky

Rozhodujte se jako šachový velmistr

Nejprodávanější

Kurzem provází  Ján Markoš

Vhodné k poslechu

Profesionální šachisté jsou experti na rozhodování pod tlakem. Naučte se od nejlepšího slovenského hráče, jak se efektivně rozhodovat v byznysu i v životě. Celý popisek

990 kč s DPH

Celková délka videí

56 min

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Rozhodujeme se neustále: v práci i v osobním životě. Dobrá rozhodnutí nás přibližují k naplnění našich cílů a snů, ta špatná nás od nich naopak vzdalují. Proč se tedy neučíme, jak se rozhodovat? Uměním efektivního rozhodování vás v tomto kurzu provede šachový velmistr.

V kurzu se naučíte:

  • jak se na rozhodnutí připravit
  • kdy se rozhodovat rychle a kdy naopak pomalu
  • jak rozhodování ovlivňuje stres
  • proč se lidský mozek často rozhoduje chybně
  • jak se dá nečekané rozhodnutí použít jako zbraň při vyjednávání
  • jaká bude budoucnost rozhodování

Kurz je určený pro:

  • manažery
  • profesionály, kteří se rozhodují pod tlakem
  • obchodní zástupce
  • a každého, kdo by se rád rozhodoval efektivněji
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Ján Markoš

Šachový velmistr a lektor kritického myšlení

Ján Markoš je šachový velmistr, bývalý juniorský mistr Evropy a bývalý nejlepší slovenský šachista. Je číst vícetaké autorem bestselleru Sila rozumu v bláznivej dobe o kritickém myšlení, jako i dalších knih o šachu a rozhodování. Nejnovější z nich nazvaná Medzi dobrom a zlom se soustřeďuje na etiku v rozhodování. V Akadémii kritického myslenia se Ján věnuje lektorování firem a organizací.

Hodnocení kurzu

91 %

664 hodnocení
449x
156x
43x
9x
7x

Peter P.

Skvely kurz, necakal som taky zaujimavy obsah

Reakce lektora:

“Ďakujem!“


Marian D.

Veľmi dobrý lektor aj kurz.

Reakce lektora:

“Ďakujem pekne!“


Mária Č.

Výborné informácie, prednášajúci však vyznieva monotónne, v mohých prípadoch nevie zaujať a udržať pozornosť.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.