Rozšíření pro Chrome

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází Seduo.cz

Cena: 190 Kč s DPH

Počet lekcí:
8
Celková délka videí:
6 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

To, že je Google Chrome nejrozšířenějším internetovým prohlížečem neznamená, že je dokonalý pro každého uživatele. Proto podporuje rozšíření třetích stran, která mu dodávají potřebnou funkcionalitu.

V kurzu si osvojíte

Google

V tomto kurzu si ukážeme instalaci rozšíření, která se hodí pro většinu uživatelů, jsou bezpečná a jsou nepostradatelná pro ty, kteří je již používají.

Chcete se zbavit otravných reklam, ulevit svému zraku či zvýšit svoji produktivitu? Pak je tento kurz vhodný právě pro Vás.

Osnova kurzu

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

84 %

122 hodnocení
64x
34x
11x
9x
4x

Martin K.

Ale jo, docela fajn, hned nainstalované dvě rozšíření.


Štukavec Pavel

Palec nahoru.


Vojtech M.

Zaujimave rozsirenia, urcite skusim. Vdaka

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.