Rozšíření pro Chrome

Kurzem provází  Seduo.cz

To, že je Google Chrome nejrozšířenějším internetovým prohlížečem neznamená, že je dokonalý pro každého uživatele. Proto podporuje rozšíření třetích stran, která mu dodávají potřebnou funkcionalitu. Celý popisek

190 Kč s DPH

Celková délka

6 min

Počet lekcí

8

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V tomto kurzu si ukážeme instalaci rozšíření, která se hodí pro většinu uživatelů, jsou bezpečná a jsou nepostradatelná pro ty, kteří je již používají.

Chcete se zbavit otravných reklam, ulevit svému zraku či zvýšit svoji produktivitu? Pak je tento kurz vhodný právě pro Vás.


Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

84 %

188 hodnocení
98x
53x
22x
11x
4x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Petra J.

Děkuji za užitečné informace :)


Vojtěch Burkert

Zajímavé tipy, ale asi jsem měl větší očekávání, že se dozvím něco více přínosného pro běžnou kancelářskou práci.


Vladimír K.

V IT sektore je stále čo sa učiť, ďakujem

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.