Rozšíření pro Chrome

Kurzem provází Seduo.cz

Co se v kurzu naučíte

To, že je Google Chrome nejrozšířenějším internetovým prohlížečem neznamená, že je dokonalý pro každého uživatele. Proto podporuje rozšíření třetích stran, která mu dodávají potřebnou funkcionalitu.

V kurzu si osvojíte

V tomto kurzu si ukážeme instalaci rozšíření, která se hodí pro většinu uživatelů, jsou bezpečná a jsou nepostradatelná pro ty, kteří je již používají.

Chcete se zbavit otravných reklam, ulevit svému zraku či zvýšit svoji produktivitu? Pak je tento kurz vhodný právě pro Vás.

Osnova kurzu

Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

83 %

150 hodnocení
76x
42x
18x
10x
4x

Vojtěch Burkert

Zajímavé tipy, ale asi jsem měl větší očekávání, že se dozvím něco více přínosného pro běžnou kancelářskou práci.


Vladimír K.

V IT sektore je stále čo sa učiť, ďakujem


Lukáš S.

Pěkné, ale existují lepší a kvalitnější rozšíření a test je koncipován pouze na informace z kurzu, nikoliv na obecné fakta.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 190 Kč s DPH

Počet lekcí:
8
Celková délka videí:
6 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup