Sebekoučování

Nejprodávanější

Kurzem provází  Zita Henselová

Vhodné k poslechu

Jako lektor a kouč jsem se během své téměř dvacetileté praxe přesvědčila, že opravdu každý člověk chce žít spokojený a štastný život. A také vím, že pro každého z nás to znamená něco jiného: jiné sny, jiné cíle. Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

1:02 hod

Počet lekcí

12

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Co ale máme společné je to, že za nás nikdo náš život žít nebude a ani nemůže. Jediný, kdo pro své štěstí a spokojenost může něco udělat jsme my sami. Na jednu stranu je to dobře, alespoň nejsme závislí na libovůli druhých, ale na druhou stranu pro to opravdu musíme něco udělat. Všechno, co potřebujeme pro dosažení svých cílů a své vlastní spokojenosti už máme, jen to zatím možná plně nevyužíváme.

Signály, že něco ve vašem životě není dobře, někdy nevnímáte, nebo je dokonce ignorujete. Kvůli nedostatku času se ani na chvíli nezastavíte. To pak vede k tomu, že své zdroje plně nevyužijete a svých cílů nedosáhnete. Pokud vnímáte, že potřebujete ve svém osobním nebo pracovním životě něco změnit nebo se něco nového naučit, můžete se do toho pustit hned teď. Budete sami sobě koučem a využijete zdroje, které už teď máte, naplno.

V kursu sebekoučování se dozvíte, jak žít své cíle a sny. Budete na své vlastní cestě a povede vás vlastní hlava i srdce. Kurs vám umožní zastavit se a rozšířit svůj úhel pohledu na jakoukoli situaci a vybrat si to nejlepší řešení.

Naučíte se myslet jinak a připravte se na to, že pak už vám to zůstane.

V čem je rozdíl mezi běžným a koučovacím myšlením?

  • Hlavně v tom, že místo autopilota, který řídí váš život, přebíráte řízení vy sami a učíte se ze svých zkušeností, chyb i úspěchů.
  • Přemýšlíte o tom, co vlastně chcete, a díváte se dopředu.
  • Místo příčin problémů hledáte řešení.
  • A jste přesvědčeni o tom, že všechno, co opravdu chcete, můžete mít - spokojenost, dobrou práci i dobré vztahy.
  • Sami v procesu koučování rozhodujete, co udělat a jak, sami si plánujete cesty k cíli.

Hlavní výhodou sebekoučování je to, že kouče, tedy vás samotné, máte pořád po ruce. Sebekoučování se věnujete podle svých časových možností. Jste naprosto flexibilní. Můžete si dovolit více lekcí, než kdybyste spolupracovali s externím koučem. A přitom filosofie i metody vycházejí ze stejných základů a přinášejí stejnou hodnotu.

Už po absolvování tohoto základního kursu se v Sebekoučování hodně posunete. Umožní vám to hned začít se změnami, které chcete a potřebujete.

Já nevím, jestli budete hned excelovat v umění žít podle vlastního scénáře, ale můžu vám slíbit, že budete vědět, jak na to.

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Zita Henselová

Systemická koučka a lektorka leadershipu a osobního rozvoje

Motto:

“Když běžíš sám, běžíš rychle, když běžíš s ostatními, doběhneš dál.”

Jako kouč studovala systemický přístup, neurolingvistické programování, narativní psychologii a rodinné systemické konstelace. Všechny tyto zdroje propojuje a využívá v práci s klienty i v životě.

Více než dvacet let se věnuje rozvoji lidí a pomáhá jim využít jejich potenciál naplno.

Kromě koučování jednotlivců i celých týmu vede praktické tréninky sociálních dovedností se zaměřením na vedení lidí, vyjednávání a prezentaci. Jejími klienty jsou top manažeři i celé pracovní týmy předních českých i zahraničních firem. Věří, že koučování je opravdu pro každého. Těší ji sledovat konkrétní projevy pokroku, dobrých změn a růstu svých klientů. A ještě víc ji baví, když vidí své klienty spokojené. 

zitahenselova.cz

Hodnocení kurzu

84 %

565 hodnocení
306x
135x
77x
32x
15x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Karel Dvořák

Tudy ne, přátelé. Nudný a uspávací přesnes. Obsahově snůška blábolů. Sorry. Asi umřu nezkoučován, tohle byvh si nikdy neudělal.


Martin P.

Velmi dobre vysvetlene.


Radek Hlávka, Bc.

Rozhodně je na čem pracovat :). A těším se na to! Děkuji :). Velmi povedený kurz!

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.