Sebekoučování

i v audio verzi

Cena: 990 Kč s DPH

Sleva -50%: 495 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
12
Celková délka videí:
1:02 hod
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Jako lektor a kouč jsem se během své téměř dvacetileté praxe přesvědčila, že opravdu každý člověk chce žít spokojený a štastný život. A také vím, že pro každého z nás to znamená něco jiného: jiné sny, jiné cíle.

V kurzu si osvojíte

Co ale máme společné je to, že za nás nikdo náš život žít nebude a ani nemůže. Jediný, kdo pro své štěstí a spokojenost může něco udělat jsme my sami. Na jednu stranu je to dobře, alespoň nejsme závislí na libovůli druhých, ale na druhou stranu pro to opravdu musíme něco udělat. Všechno, co potřebujeme pro dosažení svých cílů a své vlastní spokojenosti už máme, jen to zatím možná plně nevyužíváme.

Signály, že něco ve vašem životě není dobře, někdy nevnímáte, nebo je dokonce ignorujete. Kvůli nedostatku času se ani na chvíli nezastavíte. To pak vede k tomu, že své zdroje plně nevyužijete a svých cílů nedosáhnete. Pokud vnímáte, že potřebujete ve svém osobním nebo pracovním životě něco změnit nebo se něco nového naučit, můžete se do toho pustit hned teď. Budete sami sobě koučem a využijete zdroje, které už teď máte, naplno.

V kursu sebekoučování se dozvíte, jak žít své cíle a sny. Budete na své vlastní cestě a povede vás vlastní hlava i srdce. Kurs vám umožní zastavit se a rozšířit svůj úhel pohledu na jakoukoli situaci a vybrat si to nejlepší řešení.

Naučíte se myslet jinak a připravte se na to, že pak už vám to zůstane.

V čem je rozdíl mezi běžným a koučovacím myšlením?

  • Hlavně v tom, že místo autopilota, který řídí váš život, přebíráte řízení vy sami a učíte se ze svých zkušeností, chyb i úspěchů.
  • Přemýšlíte o tom, co vlastně chcete, a díváte se dopředu.
  • Místo příčin problémů hledáte řešení.
  • A jste přesvědčeni o tom, že všechno, co opravdu chcete, můžete mít - spokojenost, dobrou práci i dobré vztahy.
  • Sami v procesu koučování rozhodujete, co udělat a jak, sami si plánujete cesty k cíli.

Hlavní výhodou sebekoučování je to, že kouče, tedy vás samotné, máte pořád po ruce. Sebekoučování se věnujete podle svých časových možností. Jste naprosto flexibilní. Můžete si dovolit více lekcí, než kdybyste spolupracovali s externím koučem. A přitom filosofie i metody vycházejí ze stejných základů a přinášejí stejnou hodnotu.

Už po absolvování tohoto základního kursu se v Sebekoučování hodně posunete. Umožní vám to hned začít se změnami, které chcete a potřebujete.

Já nevím, jestli budete hned excelovat v umění žít podle vlastního scénáře, ale můžu vám slíbit, že budete vědět, jak na to.

Osnova kurzu

Zita Henselová

Zita Henselová

Systemická koučka a lektorka leadershipu a osobního rozvoje

Motto: “Když běžíš sám, běžíš rychle, když běžíš s ostatními, doběhneš dál.” Jako kouč studovala číst vícesystemický přístup, neurolingvistické programování, narativní psychologii a rodinné systemické konstelace. Všechny tyto zdroje propojuje a využívá v práci s klienty i v životě. Více než dvacet let se věnuje rozvoji lidí a pomáhá jim využít jejich potenciál naplno. Kromě koučování jednotlivců i celých týmu vede praktické tréninky sociálních dovedností se zaměřením na vedení lidí, vyjednávání a prezentaci. Jejími klienty jsou top manažeři i celé pracovní týmy předních českých i zahraničních firem. Věří, že koučování je opravdu pro každého. Těší ji sledovat konkrétní projevy pokroku, dobrých změn a růstu svých klientů. A ještě víc ji baví, když vidí své klienty spokojené.  zitahenselova.cz

Všechny kurzy lektora Zita Henselová

Hodnocení kurzu

85 %

460 hodnocení
248x
118x
58x
26x
10x

Veronika Š.

Stručné a jasné.


Vladimír K.

Podnetný kurz s podrobným návodom, ako svoj život žiť lepšie so zameraním sa na ten jeden jediný správny cieľ - spásu duše. Ďakujem.

Reakce lektora:

“Děkuji, Vladimír, ať se Vám v životě daří plnit si všechny své cíle a užijte si krásné Vánoce i celý nový rok! Zita“


Erika F.

Pre mňa výborný kurz, ktorý ma naučil ako pomôcť sebe samej dosiahnuť zmenu, ako na sebe pracovať. Lektorka rozprávala pútavo a pekne vysvetľovala.

Reakce lektora:

“Děkuji, Eriko a přeji hodně radosti z úspěšných změn! Zita“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.