Sebepřijetí jako cesta ke spokojenosti s Adelou Vinczeovou

i v audio verzi

Cena: 1 390 Kč s DPH

Sleva -50%: 695 Kč s DPH

Platí do 31. 1. 2023

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
53 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Často se životem bojujeme. Vytváříme na sebe různé tlaky. A potom nejsme spokojení. Inspirujte se zkušenostmi oblíbené moderátorky a jejími nástroji, které ji pomáhají prožívat život spokojeněji.

Sebe-vědomí je uvědomění si sebe. Svých silných stránek. I svých zranění. Když si uvědomím, že je to ve mně, a budu to umět přijmout, získám konečně skutečné sebe-vědomí a zároveň svobodu. Získám i klíč, jak změnit pocit ze sebe, změnit to, co může přinést skutečnou spokojenost. Na chvíli možná zesmutníme, ale postupně můžeme být stále spokojenější.

V tomto kurzu vedeného formou rozhovoru se s vámi Adela podělí o své zkušenosti a dostane se na otázky jako:

  • Proč je důležité sebepoznání?
  • Jak vnímá ego a jako ho zvládat?
  • Jak vypadá opravdová spokojenost?
  • Jak si udržet hravost a pozitivní pohled?
  • Jak se dívá na motivaci a závazky?
  • Proč bychom to někdy měli vzát a jít do bufetu?
  • A proč je sebepřijetí první krok ke změně?

Osnova kurzu

Adela Vinczeová (Banášová)

Adela Vinczeová (Banášová)

Televizní a rozhlasová moderátorka

Adela Vinczeová (rozená Banášová) vyštudovala odbor kulturológia na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Najprv moderovala v slovenskom Fun Radiu. Do číst vícepovedomia divákov sa ale dostala predovšetkým moderovaním troch sérií hudobnej súťaže Slovensko hľadá Superstar. Nasledovala tanečná súťaž Let´s Dance (obdoba českej StarDance). Účinkovala aj ako porotkyňa v programe Slovensko má talent. Českí diváci ju poznajú hlavne z Česko Slovenskej SuperStar z roku 2009, kde jej po boku stál Leoš Mareš. V roku 2010 bola porotkyňou česko-slovenskej televíznej show Talentmania.  V rokoch 2010/2011 uvádzala svoj program Adela show. Aktuálne sa na televíznych obrazovkách objavuje ako moderátorka talkshow Trochu inak s Adelou a hudobného programu Chart show.  Je najúspešnejšou účastníčkou v doterajšej histórii diváckej ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO).

Všechny kurzy lektora Adela Vinczeová (Banášová)

Hodnocení kurzu

94 %

1 376 hodnocení
1127x
159x
57x
19x
14x

Petra V.

Moc pěkný kurz, děkuji.


Vladimír K.

Zaujímavý kurz, pekné prirovnania a tiež životné skúsenosti lektorky, ktorá sa veľmi dobre počúva, ďakujem.


Alena B.

Perfektný prístup k životu, ku riešeniu vecí, aby človek zostal v pohode...

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.