Sebepřijetí jako cesta ke spokojenosti s Adelou Vinczeovou

Nejprodávanější

Kurzem provází  Adela Vinczeová (Banášová)

Vhodné k poslechu

Často se životem bojujeme. Vytváříme na sebe různé tlaky. A potom nejsme spokojení. Inspirujte se zkušenostmi oblíbené moderátorky a jejími nástroji, které ji pomáhají prožívat život spokojeněji. Celý popisek

1 390 Kč s DPH

Celková délka

53 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Sebe-vědomí je uvědomění si sebe. Svých silných stránek. I svých zranění. Když si uvědomím, že je to ve mně, a budu to umět přijmout, získám konečně skutečné sebe-vědomí a zároveň svobodu. Získám i klíč, jak změnit pocit ze sebe, změnit to, co může přinést skutečnou spokojenost. Na chvíli možná zesmutníme, ale postupně můžeme být stále spokojenější.

V tomto kurzu vedeného formou rozhovoru se s vámi Adela podělí o své zkušenosti a dostane se na otázky jako:

  • Proč je důležité sebepoznání?
  • Jak vnímá ego a jako ho zvládat?
  • Jak vypadá opravdová spokojenost?
  • Jak si udržet hravost a pozitivní pohled?
  • Jak se dívá na motivaci a závazky?
  • Proč bychom to někdy měli vzát a jít do bufetu?
  • A proč je sebepřijetí první krok ke změně?
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Adela Vinczeová (Banášová)

Televizní a rozhlasová moderátorka

Adela Vinczeová (rozená Banášová) vyštudovala odbor kulturológia na Filozofickej fakulte UK v Bratislave. Najprv moderovala v slovenskom Fun Radiu. Do číst vícepovedomia divákov sa ale dostala predovšetkým moderovaním troch sérií hudobnej súťaže Slovensko hľadá Superstar. Nasledovala tanečná súťaž Let´s Dance (obdoba českej StarDance). Účinkovala aj ako porotkyňa v programe Slovensko má talent. Českí diváci ju poznajú hlavne z Česko Slovenskej SuperStar z roku 2009, kde jej po boku stál Leoš Mareš. V roku 2010 bola porotkyňou česko-slovenskej televíznej show Talentmania.  V rokoch 2010/2011 uvádzala svoj program Adela show. Aktuálne sa na televíznych obrazovkách objavuje ako moderátorka talkshow Trochu inak s Adelou a hudobného programu Chart show.  Je najúspešnejšou účastníčkou v doterajšej histórii diváckej ankety Osobnosť televíznej obrazovky (OTO).

Hodnocení kurzu

94 %

1 623 hodnocení
1328x
188x
67x
25x
15x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Andrea P.

Bola so veľmi zvedavá na Adelu samotnú I jej názory ohľadom ega I sebaprijatia. Akurát v tomto období veľa o tejto téme hovorím aj s kamoškami a práve na vzťahoch sa tomto egoa lekcie učia asi najčastejšie. Nie som všetkým úplne súhlasím, ako športovec jej pre mňa sa vzdať:-), ale zrejme občas by to bolo lepšie ako bojovať dokonca...je fajn vidieť aj iný pohľad, zistiť, že aj ona má nejaké otázky v sebe a hľadá spôsoby akoby ísť ďalej. Častokrát sám sa v tom našla a bolo to pre mňa zaujímavé a inšpiratívne.


Helena V.

Kurz je zajímavý. :-)


Evženie P.

Mockrát děkuji za velmi přínosný názor. Tolik se liší od toho co kolem o motivaci a sebepřijetí všude slyším! Velmi příjemné překvapení :) Má to hloubku

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.