Seduo podcast: Angličtina není duch svatý. Sama na vás nesestoupí

Novinka

Kurzem provází  Bronislav Sobotka a Seduo.cz

Vhodné k poslechu

Jak se učit slovíčka? Co dělat pro zlepšení poslechu? Jaké aplikace používat na zlepšení gramatiky? Co děláme za chyby? Jaké tři kroky potřebujte pro efektivnější výuku angličtiny. A ještě mnohem víc tomto podcastu s nadšeným učitelem angličtiny z Brna. Celý popisek

zdarma

Celková délka

2:15 hod

Počet lekcí

14

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Lektoři kurzu
Bronislav Sobotka

Nadšený učitel angličtiny

Broňa je v Brně usazený učitel, milovník angličtiny a věčný optimista, který si často říká, že má asi tu nejlepší práci na světě. Pomáhá totiž lidem najít cestu k angličtině, zbavit je strachu z mluvení a radovat se z vlastních úspěchů a pokroků. Broňa se začal učit anglicky sám ve dvaceti a dotáhnul to až k červenému diplomu, zkouškám CPE a Celta, k učení angličtiny v Oxfordu. Více na www.brona.cz


Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

98 %

97 hodnocení
91x
4x
2x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Radek Šustr

Děkuji, zábavná forma a spoustu zajímavých tipů :-)


Viera K.

Broňa je veľmi inšpiratívny a zrozumiteľný. Za mňa jednotka.


Marie H.

Příjemný podcast k odpolední kávě, ale jako bonus super tipy na výukové materiály, appky, vychytávky a pomůcky :-)

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.