Seduo podcast: Dělejte si to tady hezký (než přijde zubatá)

Novinka

Kurzem provází  Seduo.cz a Pavel Moric

Vhodné k poslechu

Kdo by si to na světě nechtěl dělat hezký? Ale jak na to? Prozkoumejte hranice obvyklého a nalezněte zdroje své radosti. Naučte se zastavit a lépe poznat sami sebe. Otevřete se novým možnostem a způsobům jak aktivně na změny ve svém životě. Celý popisek

Pouze s firemní licencí

Celková délka

51 min

Počet lekcí

8

Hodnocení
Přidat do plánu
Neomezený přístup
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  


Pavel Moric

Trenér, kouč, speaker, zakladatel klubu Karatevision

Pavel Moric je úspěšný lektor a mentor na české scéně osobního rozvoje. Kromě toho vzešel ze sportovního prostředí, kde na poli karate získal 7x titul mistra České republiky. Vychoval mnoho mistrů ČR v karate. Je velkým příznivcem sebeobjevování a cestování za poznáním. Absolvoval přes 400 terapeutických sezení se svým vlastním materiálem a také strávil týden na poušti Sahara. Navštívil 2x Peru a zúčastnil se šamanských ceremonií.

Neustále inspiruje a sdílí své nabyté zkušenosti různou formou mezi různá publika od korporátních sfér přes širokou veřejnost až po workshopové akce mimo ČR (Kréta/Thajsko). Uvědomění je klíč ke změně a dává možnost realizovat vyšší a rozvinutější formy bytí zde na Zemi. Má mnoho videí na Youtube a stovky tisíc shlédnutí. Je to rebel :-).

Hodnocení kurzu

98 %

294 hodnocení
267x
20x
7x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Alena K.

Výborne rady,dakujem


Miroslav Pergler

Právě jsem se ocenil za to ,že jsem se nebál přidat hodnocení a komentář k podcastu .Díky a hezký den


Miroslava L.

Každý Pavlov kurz ma inšpiruje tým, že o tom, aký život budem žiť, rozhodujem ja sama, a že je dôležité nájsť si čas sama na seba. Pracujem na tom a vnímam , že som oveľa spokojnejšia. Dakujem Pavel :-)