Seduo podcast: První pomocí nejde ublížit

Novinka

Kurzem provází  Seduo.cz a Marek Dvořák

Vhodné k poslechu

Dokážete správně poskytnout první pomoc? Jak se správně zachovat jako řidič v autě, když jede sanitka? S čím volat na záchranku a s čím už ne? Kolik otázek zvládnete správně zodpovědět v našem kvízu o poskytování první pomoci? To vše s Markem Dvořákem. Celý popisek

Celková délka

1:25 hod

Počet lekcí

11

Hodnocení
Přidat do plánu
Neomezený přístup
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  


Marek Dvořák

lékař záchranné služby

Marek po absolvování 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy nastoupil na interní kliniku Pardubické krajské nemocnice. Následovaly atestace z všeobecného praktického lékařství a urgentní medicíny, doktorát z veřejného zdravotnictví a manažerské studium managementu ve zdravotnictví. V současné době pracuje jako lékař na zdravotnické záchranné službě, letecké záchrance a jako lékař oddělení urgentního příjmu dospělých Fakultní nemocnice v Motole. Věnuje se popularizaci urgentní medicíny zejména na sociálních sítích. 

Hodnocení kurzu

98 %

161 hodnocení
149x
11x
1x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Jiří Zahradník

Kurz se mi velice líbil. Je dobré znát(připomenout si), jak pomoci v nouzi.


Jiří S.

Pět hvězdiček je málo. Skvělý a přínosný rozhovor s Markem Dvořákem.


Stanislava K.

Opět super. Doufám, že poznatky z kurzu 1. pomoc pana Dvořáka a tohoto podcastu nikdy nevyužiji, ale kdyby přece jen - něco již budu vědět. Minimálně to, že jazyk nemusím vytahovat a :)