Seduo podcast: Rychlokurz ESG pro každého

Novinka

Kurzem provází  Seduo.cz

Vhodné k poslechu

ESG je zkratka pro měřitelná kritéria, kterými lze hodnotit udržitelnost firem. Je to takové sociální skóre firmy, na které se budou zaměřovat partneři, banky a investoři. Co si pod tím představit? Kde se ESG vzalo? A jaký to bude mít vliv na firmy? Celý popisek

Celková délka

39 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Lektoři kurzu
Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti Alma Career, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední čeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Hodnocení kurzu

92 %

95 hodnocení
68x
21x
4x
1x
1x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


David G.

Perfektně shrnuto téma Základů ESG pro širokou veřejnost na malé časové ploše. Výborný kurz !


Marta N.

NĚKTERÉ ODKAZY NEJSOU AKTIVNÍ


Hana Š.

Jako základní představení problematiky podcast stačí, bude fajn, když se dočkáme podrobnějšího vysvětlení a konkrétních příkladů :)

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.