Seznamy na SharePointu 1: vytvářejte seznamy a sloupce

Co se v kurzu naučíte

Vytvářejte seznamy a sloupce snadno a efektivně. Mějte všechny důležité informace na jednom místě – v seznamech na SharePointu Online.

Máte spoustu dat o objednávkách, projektech, zaměstnancích, uchazečích o zaměstnání, nebo třeba o autech ve Vašem vozovém parku? Potřebujete si tyto informace ukládat tak, aby byly dostupné odkudkoli a dostali se k nim pouze ti správní lidé? Chcete si nastavit takové prostředí, kam budete vkládat informace v konzistentní podobě?

Pak jsou seznamy na SharePointu Online pro Vás to pravé. S pomocí tohoto kurzu si můžete vytvořit seznam šitý na míru Vašim potřebám.

Tento kurz tvoří první z trojice kurzů věnujících se seznamům na SharePointu. Dozvíte se v něm hlavně základní informace o vytváření seznamů a sloupců.

Kurz je určený pro začátečníky i mírně pokročilé. Začátečníci ocení představení seznamů na SharePointu krok po kroku, pokročilejší uživatelé zase spoustu triků a tipů pro praxi.

Lektorka kurzu je součástí týmu CloudForce, jehož zaměstnanci se věnují Office 365, kam patří i SharPoint Online. Zabývají se pořádáním školení, tvorbě e-booků, supportu a nasazení a správě SharePointu v malých a středních firmách. Díky tomu Vám nyní můžeme nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  •  co jsou to seznamy na SharePointu a jaké informace do nich můžete ukládat
  •  jak vytvořit seznam a sloupce úplně od začátku
  •  jak se orientovat v různých typech sloupců, ve kterých se v seznamu nachází různé informace
  • na co jednotlivé typy sloupců používat a co je pro ně typické
  •  jak přejmenovat, přesunout či odstranit sloupec
  •  různé způsoby přidávání informací do seznamu, jejich úpravy a odstraňování

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Denisa Provazníková

Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa ve firmě CloudForce s.r.o. vytváří videokurzy a seznamuje tak zájemce s nejužitečnějšími informacemi z oblasti Office 365. Je číst vícesoučástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Díky tomu může svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Všechny kurzy lektora Denisa Provazníková

Hodnocení kurzu

92 %

48 hodnocení
34x
9x
4x
1x
0x

Andrea B.

******


Eva H.

Jednoduché, vhodné pro začátečníky


Lukáš K.

Velmi svižný úvod do seznamů. Jedinné, co mi chybělo byla informace na začátku která implementace SP je používána, protože layout té naší vypadá jinak a položky jsou jinde.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 590 Kč s DPH

Počet lekcí:
17
Celková délka videí:
42 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup