Seznamy na SharePointu 2: vychytávky pro práci s položkami a seznamem

Co se v kurzu naučíte

Naučte se ty nejlepší vychytávky, které Vám usnadní práci s jednotlivými položkami i celým seznamem.

Vytvořili jste si seznam na SharePointu podle našeho kurzu Seznamy na SharePointu 1 a nevíte, co dál?  Máte už svůj seznam v Excelu, ale chtěli byste si svá data snadno a rychle nahrát na SharePoint? Chcete se vyhnout duplikování dat za pomocí funkce vyhledávání? Nebo se potřebujete v co nejkratší době dozvědět, zda se ve Vašem seznamu něco změnilo?

Pak neváhejte, a pojďte směle do toho!

Tento kurz je určen pro uživatele, kteří už ví, jak vytvořit seznam na SharePointu a chtějí se naučit různé mírně pokročilé triky pro snadnější práci s ním. Jedná se o pokračování našeho prvního kurzu o vytváření seznamů.

Lektorka kurzu je součástí týmu CloudForce, jehož zaměstnanci se věnují Office 365, kam patří i SharPoint Online. Zabývají se pořádáním školení, tvorbě e-booků, supportu a nasazení a správě SharePointu v malých a středních firmách. Díky tomu Vám nyní můžeme nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • snadno a rychle dostat data ze seznamu do Excelu
  • importovat data z Excelu do seznamu na SharePointu
  • přidat přílohu k položce – třeba motivační dopis k uchazeči
  • rychle zkopírovat informaci ze seznamu pro další využití
  • efektivně vyhledávat v seznamu podle různých kritérii
  • jak na upozornění na jednu položku či celý seznam
  • jak odstranit nepoužívaný seznam

Osnova kurzu

CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Denisa Provazníková

Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa ve firmě CloudForce s.r.o. vytváří videokurzy a seznamuje tak zájemce s nejužitečnějšími informacemi z oblasti Office 365. Je číst vícesoučástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Díky tomu může svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Všechny kurzy lektora Denisa Provazníková

Hodnocení kurzu

93 %

35 hodnocení
26x
6x
2x
1x
0x

Áron K.

ty závěrečné testy jsou příšerné


Andrea B.

******


Radovan J.

V 2. kapitole této lekce, bych opravil vyjádření "import dat".
Podle mého názoru se nejedná o import dat, ale kopírování části tabulky.
Kromě toho se mi nepodařilo udělat to co prezentující. Vše se mi vložilo do jediné buňky v SEZNAMU.
V celém tomto kurzu bych přidal kapitolu o "skutečném importu dat = celého excelového listu". Toto je věc, kterou zákazníci opravdu potřebují. IRJ

Reakce lektora:

“Děkujeme za vyplnění hodnocení. Do jedné buňky se data vloží, pokud do ní kliknete. Jeden z možných způsobů jak se tomu vyhnout je z buňky odjet šipkou doprava, pak se šipkou doleva vrátit a dát Ctrl+V. Ať se Vám daří!“

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.

Cena: 490 Kč s DPH

Počet lekcí:
9
Celková délka videí:
19 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup