Seznamy na SharePointu 2: vychytávky pro práci s položkami a seznamem

Kurzem provází  CloudForce a Denisa Provazníková

Naučte se ty nejlepší vychytávky, které Vám usnadní práci s jednotlivými položkami i celým seznamem.

590 Kč s DPH

Celková délka

19 min

Počet lekcí

9

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Vytvořili jste si seznam na SharePointu podle našeho kurzu Seznamy na SharePointu 1 a nevíte, co dál?  Máte už svůj seznam v Excelu, ale chtěli byste si svá data snadno a rychle nahrát na SharePoint? Chcete se vyhnout duplikování dat za pomocí funkce vyhledávání? Nebo se potřebujete v co nejkratší době dozvědět, zda se ve Vašem seznamu něco změnilo?

Pak neváhejte, a pojďte směle do toho!

Tento kurz je určen pro uživatele, kteří už ví, jak vytvořit seznam na SharePointu a chtějí se naučit různé mírně pokročilé triky pro snadnější práci s ním. Jedná se o pokračování našeho prvního kurzu o vytváření seznamů.

Lektorka kurzu je součástí týmu CloudForce, jehož zaměstnanci se věnují Office 365, kam patří i SharPoint Online. Zabývají se pořádáním školení, tvorbě e-booků, supportu a nasazení a správě SharePointu v malých a středních firmách. Díky tomu Vám nyní můžeme nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • snadno a rychle dostat data ze seznamu do Excelu
  • importovat data z Excelu do seznamu na SharePointu
  • přidat přílohu k položce – třeba motivační dopis k uchazeči
  • rychle zkopírovat informaci ze seznamu pro další využití
  • efektivně vyhledávat v seznamu podle různých kritérii
  • jak na upozornění na jednu položku či celý seznam
  • jak odstranit nepoužívaný seznam
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa ve firmě CloudForce s.r.o. vytváří videokurzy a seznamuje tak zájemce s nejužitečnějšími informacemi z oblasti Office 365. Je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Díky tomu může svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

88 %

56 hodnocení
35x
12x
6x
1x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Quanganh N.

Užitečné tipy a triky.


Michaela V.

Ten robotický hlas prostě nedokážu vnímat. Myslím, že kdybyste to říkala vlastními slovy a text nečetla, i kdybyste se stokrát přeřekla, bylo by to pro mě přínosnější.
Některé otázky v závěrečném testu mi přijdou nesmyslné, proč si mám z hlavy pamatovat něco, co při používání uvidím (např. otázka jak se zobrazí ano/ne - pravda/nepravda).
I přes výtky děkuji za kurz.


Pavel V.

uspávání hadů pokračuje

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.