Seznamy na SharePointu 3: zobrazení pro přehlednou práci s daty

Kurzem provází  CloudForce a Denisa Provazníková

Filtrujte, řaďte či seskupujte informace pro snadnější orientaci – zobrazte si v seznamu přesně ta data, která právě potřebujete.

590 Kč s DPH

Celková délka

15 min

Počet lekcí

10

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Chcete umět rychle zobrazovat data a efektivně s nimi pracovat? Osvojte si tedy tyto funkce a naučte se zjednodušovat si práci s velkým množstvím informací.

Naučte se vytvářet různé pohledy na data v seznamech na SharePointu Online. Různá zobrazení jsou různé způsoby, jak se můžete dívat na Vaše data, aniž byste se museli obávat toho, že je ztratíte nebo se vám nějakým způsobem změní.

Všechny lekce v kurzu jsou určeny pro mírně pokročilé uživatele, kteří už ví, jak seznamy vytvářet a jaké vychytávky jim usnadní práci s položkou a se seznamem na SharePointu. Jedná se o třetí pokračování našich kurzů o seznamech.

Lektorka kurzu je součástí týmu CloudForce, jehož zaměstnanci se věnují Office 365, kam patří i SharPoint Online. Zabývají se pořádáním školení, tvorbě e-booků, supportu a nasazení a správě SharePointu v malých a středních firmách. Díky tomu Vám nyní můžeme nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • řadit, filtrovat a seskupovat informace v seznamech
  • upravit si šířku sloupce
  • ukládat zobrazení, která budete využívat častěji ke své práci
  • zobrazovat a skrývat sloupce
  • přepínat mezi jednotlivými zobrazeními

 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na Microsoft 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, implementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa ve firmě CloudForce s.r.o. vytváří videokurzy a seznamuje tak zájemce s nejužitečnějšími informacemi z oblasti Office 365. Je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Díky tomu může svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

93 %

32 hodnocení
23x
6x
3x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Andrea B.

******


Jan Š.

Celkem užitečné filtrování a seskupení dat, dále také zobrazení skrytých sloupců a možnosti zobrazení.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.