Seznamy na SharePointu 3: zobrazení pro přehlednou práci s daty

hvězda hodnocení vyplněnáStar_Strokedhvězda hodnocení nevyplněná

Kurzem provází CloudForce a Denisa Provazníková

Cena: 499 Kč s DPH

Počet lekcí:
10
Celková délka videí:
15 min

Garance vrácení peněz, Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Koupit kurz

Co se v kurzu naučíte

Filtrujte, řaďte či seskupujte informace pro snadnější orientaci – zobrazte si v seznamu přesně ta data, která právě potřebujete.

Chcete umět rychle zobrazovat data a efektivně s nimi pracovat? Osvojte si tedy tyto funkce a naučte se zjednodušovat si práci s velkým množstvím informací.

Naučte se vytvářet různé pohledy na data v seznamech na SharePointu Online. Různá zobrazení jsou různé způsoby, jak se můžete dívat na Vaše data, aniž byste se museli obávat toho, že je ztratíte nebo se vám nějakým způsobem změní.

Všechny lekce v kurzu jsou určeny pro mírně pokročilé uživatele, kteří už ví, jak seznamy vytvářet a jaké vychytávky jim usnadní práci s položkou a se seznamem na SharePointu. Jedná se o třetí pokračování našich kurzů o seznamech.

Lektorka kurzu je součástí týmu CloudForce, jehož zaměstnanci se věnují Office 365, kam patří i SharPoint Online. Zabývají se pořádáním školení, tvorbě e-booků, supportu a nasazení a správě SharePointu v malých a středních firmách. Díky tomu Vám nyní můžeme nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • řadit, filtrovat a seskupovat informace v seznamech
  • upravit si šířku sloupce
  • ukládat zobrazení, která budete využívat častěji ke své práci
  • zobrazovat a skrývat sloupce
  • přepínat mezi jednotlivými zobrazeními

 

Osnova kurzu

Seznamy na SharePointu 3: zobrazení pro přehlednou práci s daty
Celková délka videí
15 min
CloudForce

CloudForce

Specialisté na Office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.

Všechny kurzy lektora CloudForce
Denisa Provazníková

Denisa Provazníková

Office 365 Trainer

Denisa ve firmě CloudForce s.r.o. vytváří videokurzy a seznamuje tak zájemce s nejužitečnějšími informacemi z oblasti Office 365. Je číst vícesoučástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Díky tomu může svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Všechny kurzy lektora Denisa Provazníková

Hodnocení kurzu

91 %

17 hodnocení
12x
2x
3x
0x
0x

Jan Škach

Celkem užitečné filtrování a seskupení dat, dále také zobrazení skrytých sloupců a možnosti zobrazení.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.