SharePoint Online 1: základní práce s weby

Nejprodávanější

Kurzem provází  CloudForce a Tereza Hoření

Poznejte základy SharePointu Online – nástroje pro spolupráci a tvorbu firemního intranetu.

490 kč s DPH

Celková délka videí

15 min

Počet lekcí

7

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Plánujete vytvořit pro Vaše kolegy intranet? Potřebujete jedno místo, na kterém najdou veškeré sdílené soubory a další důležité informace? Chcete to vše mít přístupné online z jakéhokoli zařízení?

Potom je SharePoint Online od Microsoftu to pravé místo pro Vás! Umožní Vám vytvořit online intranet a zpřístupnit informace všem, kteří k nim mají mít přístup.

Tento kurz tvoří úplný základ pro všechny ostatní kurzy pro práci se SharePointem. Seznámíte se v něm se základní terminologií, dozvíte se, jak vytvářet prostory pro spolupráci – weby na SharePointu. Naučíte se základní dovednosti pro práci s weby.

Kurz je určený pro začátečníky, pro které je SharePoint novinkou. Ocení ho také všichni, kteří znali dřívější verze SharePointu on-premise nebo SharePointu Online a chtějí se seznámit s podobou SharePointu Online na začátku roku 2019.

Lektorka kurzu se učením Office 365, kam patří i SharPoint Online, živí. Dále se věnuje nasazení a správě SharePointu v malých a středních firmách. Díky tomu Vám nyní může nabídnout to nejlepší ze všech školení ve spojení se spoustou užitečných tipů z praxe.

Na kurzu se naučíte:

  • co je to SharePoint Online, web, knihovna, nebo třeba seznam
  • jak vytvořit web a zpřístupnit ho těm správným lidem
  • co se na webu nachází a na co to můžete využívat
  • jak upravit vzhled webu a jeho navigační menu
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
CloudForce

Specialisté na office 365

Společnost CloudForce s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Microsoft ČR a má výhradní právo poskytovat předprodejní poradenství, číst víceimplementační/reimplementační podporu s nastavením služeb a následnou technickou podporu nastavených služeb. Více na www.cloudforce.cz.


Tereza Hoření

Office 365 trainer

Tereza je školitelkou, která ve společnosti CloudForce s.r.o. bravurně zvládá pozici Office 365 Trainer. číst víceJe trpělivá a proškolila již stovky nadšenců a zájemců o oblast Office 365. Tereza je součástí týmu, který se o své zákazníky v oblasti Office 365, stará od A až do Z. Její kolegové jsou jí tou správnou oporou, jak v technické podpoře, tak v neustálém studiu a sledováním novinek z Office 365. Je tak schopna svým posluchačům předat ty nejnovější informace a nejlepší řešení z této oblasti.

Hodnocení kurzu

87 %

172 hodnocení
98x
45x
22x
4x
3x

Lucie M.

Super!
Ale v testu máte chybičku (tím i ve videu), logo se dá měnit už pouze ve změně vzhledu :)


Hana T.

stručný úvod - OK, přehledný, srozumitelný (poznámka - nemám na ShP stránce možnost +vytvořit web - předpokládám, že jde o nastavení organizace, aby si to nemohl vytvářet kdokoliv/jakkoliv - možná by nebylo od věci zmínit, že je to možné)
Jinak ale díky moc, H.T.


Ing. Libor Michalička

Stručně a přehledně vysvětleny základní pojmy a možnosti práce v prostředí SharePointu

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.