Síla pozornosti: ovládněte nejmocnější psychickou energii

Novinka

Kurzem provází  Filip Kahoun

Celý náš život je pouhým součtem všeho, čemu jsme kdy věnovali pozornost. To z ní dělá suverénně nejmocnější psychickou sílu, která tvaruje náš svět. Její ovládnutí se rovná skutečnému životnímu mistrovství. A může ho dosáhnout každý z nás! Celý popisek

1 090 Kč s DPH

Celková délka

50 min

Počet lekcí

13

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Ti nejúspěšnější lidé přesně vědí, kam svou vzácnou pozornost zaměřit a odkud ji naopak cíleně stáhnout. Umí bezpečně rozpoznat důležité věci od zbytečností a díky tomu se stávají skvělými šéfy sami sobě i ostatním. Jsou spokojenější v osobním životě, mívají úspěšnější kariéru, a dokonce se těší i lepšímu fyzickému a duševnímu zdraví.

Cílem tohoto kurzu je nabídnout praktický návod a konkrétní techniky, jak lépe řídit vlastní pozornost a zlepšit tak celkovou kvalitu svého života. To vše opřené o ty nejnovější poznatky z moderní psychologie.

V kurzu se naučíte:

  • jak pozornost formuje osobnost a ovlivňuje štěstí, zdraví, vztahy i pracovní úspěch
  • jak zjistit, zda správně hospodaříte se svou pozorností nebo s ní plýtváte
  • jaké jsou první kroky k získání kontroly nad vlastní pozorností
  • kdo jsou hlavní „žrouti pozornosti“ a jak se jim bránit
  • jak obnovit slábnoucí koncentraci a udržet pozornost déle než jen pár vteřin
  • jak v dnešním světě multitaskingu poznat skutečné priority
  • na co zaměřit pozornost, aby vzrostl váš pocit štěstí a životní spokojenosti

Kurz je určený pro:

  • každého, kdo chce zvýšit kvalitu svého osobního i profesního života pomocí lepšího řízení pozornosti
  • všechny, kteří chtějí posílit svou uvadající koncentraci
  • profesionály a manažery, kteří potřebují svou pozornost využít co nejefektivněji

 

 

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Filip Kahoun

Lektor leadershipu a osobního marketingu

Filip Kahoun patří už několik let k nejžádanějším lektorům na Seduo.cz. Vystudoval ekonomiku a management, postgraduálně pak získal doktorát z marketingu a manažerské psychologie. Více než 15 let strávil v nejvyšším vedení společností Cetelem, Česká pojišťovna, Generali, MALL.cz a největší české digitální agentury H1.cz. V současné době přednáší na Univerzitě Karlově a školí pro světové značky, jako třeba GOOGLE nebo TDK, ale i pro ty domácí, jako TV PRIMA, ROHLÍK.CZ… A mnoho dalších. Napsal dvoudílnou knihu BOJ O POZORNOST. Její první část nese podtitul „Jak ovládnout nejmocnější psychickou sílu“ a ta druhá „Jak si dělat chytrý osobní marketing“. 

Hodnocení kurzu

97 %

70 hodnocení
61x
6x
3x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Lucia G.

rada vás počúvam máte zaujímavý prejav a podávate zaujímavé info


Kamila Trnková

Skvely kurz. Dekuji


Marie C.

Od Filipa jsou opravdu kurzy pro mě velmi přínosné.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.