Slovosled v němčině polopatě

Kurzem provází  Míša Nofftz Skopalová

Vhodné k poslechu

„V kině já včera byl. Do nemocnice musím zítra za babičkou.” Naučte se správně německý slovosled. Ať rodilákům nezníte divně a nesrozumitelně.

890 Kč s DPH

Celková délka

1:35 hod

Počet lekcí

23

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Pravidla správného slovosledu jsou tu od toho, aby nám bylo rozumět a abychom mluvili co nejvíc jak rodilí mluvčí. Slovosled v němčině má jasné zákonitosti. Jejich ovládání nám nejen ulehčí porozumění německým textům a mluveným sdělením, ale hlavně nás přiblíží k tomu, že sami budeme mluvit jako rodilí mluvčí.

V kurzu se naučíte:

  • formulovat jednoduché věty, aby byly pochopitelné a gramaticky správně
  • rozlišovat různé druhy spojek a přizpůsobit tomu strukturu vět
  • rozlišovat spojky, které Češi/Slováci často chybně zaměňují
  • odbourat typické chyby

Kurz je určen pro:

  • dospělé pracující, kteří se učí německy z vlastního zájmu
  • dospělé pracující, kteří se učí německy kvůli práci (spolupráce s obchodními partnery, komunikace v němčině, snaha o změnu zaměstnavatele)
  • Čechy a Slováky, kteří rádi tráví dovolenou v německy mluvících zemích a rádi by více porozuměli místním
  • Čechy a Slováky žijící v německy mluvících zemích
Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Míša Nofftz Skopalová

Lektorka němčiny online

Míše sice nekoluje v krvi germánská krev, díky více než 8 letům v německy mluvících zemích ale přičichla k němčině natolik, že ji nyní vyučuje online. Aktuálně se věnuje individuální výuce jednotlivců, ale i vedení skupinových online kurzů, ve kterých nepředává učebnicovou němčinu, ale především tu, kterou rodilí mluvčí opravdu používají. Mimo jiné píše blog, natáčí videa, tvoří výukové materiály a ukazuje, že němčina opravdu není tak těžká, jak se o ní říká. Více na michaelaskopalova.cz.

Hodnocení kurzu

99 %

32 hodnocení
30x
2x
0x
0x
0x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Petra Š.

Skvele, super vysvetlene, velmi dobra lektorka. :)

Reakce lektora:

“Vielen lieben Dank, Petra :)“


Peter P.

Bolo to prehľadné, aj trošku rýchle na mňa

Reakce lektora:

“To mě mrzí, Peter :( snad budou další kurzy odpovídat Vašemu tempu a momentálním znalostem :)“


Katarína Ď.

Velmi dobre spracovaný a vysvetlený kurz, plný praktických príkladov aj zo života rodených Nemcov. Určite odporúčam tým, ktorí v slovoslede ešte doteraz nemali jasno. :)

Reakce lektora:

“Vielen Dank für Ihre positive Rückmeldung, Katarína :)“

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.