Sociální sítě pro začátečníky

Kurzem provází  Jana Leitnerová a Jenda Perla

Zorientujte se v prostředí sociálních sítí a naučte se, jak je využít pro svůj osobní i obchodní prospěch!

Zdarma

Celková délka videí

1:53 hod

Počet lekcí

19

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

Chcete se zorientovat v prostředí sociálních sítí? Jste malá či střední firma a chcete využít sociální sítě pro váš marketing? Založili jste si profily na sociálních sítích a nevíte, co by měly vaší firmě přinést? Právě pro vás je určen náš online kurz.

Vysvětlíme vám, jak sociální sítě fungují a k čemu jejich funkce mohou firmy využít. Představíme vám jednotlivé sociální sítě a naučíme vás s nimi pracovat. Ukážeme vám, jak vytvářet zajímavý obsah, jak komunikaci plánovat a co vše obnáší. Pomůžeme vám nastavit vaši strategii. To vše v přehledné online podobě, ke které se můžete, na rozdíl od běžného školení, kdykoliv vrátit.

Celý popisek
Lektoři kurzu
Jana Leitnerová

Specialistka na pr a nová média

Je komunikátorkou na všech frontách. Pro malé i větší firmy, jednotlivce nebo neziskové organizace zpracovává obsahové strategie, číst vícevěnuje se také PR, copywritingu a komunikaci na sociálních sítích. Školí jak všeobecnou komunikaci na sociálních sítích, tak krizovou komunikaci.


Jenda Perla

Specialista online marketingu

Aktuálně pracuje jako Online Marketing Specialist v brněnské technologické firmě Y Soft. Před tím působil jako freelancer pod osobní značkou Social Media číst víceManiac. Sociálním sítím se začal věnovat během studia na FSS Masarykovy univerzity v Brně, pracoval také v agentuře OgilvyInteractive. Marketingu v sociálních sítích se věnuje již přes 7 let. 

Hodnocení kurzu

86 %

563 hodnocení
295x
178x
72x
13x
5x

Barbora J.

Mé hodnocení možná není relevantní, jelikož nejsem v sociálních sítích úplným začátečníkem. Ocenila jsem informace o editaci obrázků. Možná by kurz měl mlluvit více o strategii a méně technikálií, protože při zakládání stránek většinou nápověda přímo od dané sociální sítě uživatele vede dobře. Dále mi přišlo rušivé, že lektoři sice pracují s českou verzí dané aplikace, ale používají slova jako "followovat."


Olga A.

Obsah zajímavý, ale způsob prezentace trochu monotónní.


Ing. L. V.

Výborný kurz!! Přínosnější než placené, které jsem získala u jiných společností.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.