Všechny kurzy

Sociální sítě pro začátečníky

hodnocení 87 %

Kurzem provází Jana Leitnerová a Jenda Perla

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
20

Celková délka videí:
1:59 hod

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Zorientujte se v prostředí sociálních sítí a naučte se, jak je využít pro svůj osobní i obchodní prospěch!

Chcete se zorientovat v prostředí sociálních sítí? Jste malá či střední firma a chcete využít sociální sítě pro váš marketing? Založili jste si profily na sociálních sítích a nevíte, co by měly vaší firmě přinést? Právě pro vás je určen náš online kurz.

Vysvětlíme vám, jak sociální sítě fungují a k čemu jejich funkce mohou firmy využít. Představíme vám jednotlivé sociální sítě a naučíme vás s nimi pracovat. Ukážeme vám, jak vytvářet zajímavý obsah, jak komunikaci plánovat a co vše obnáší. Pomůžeme vám nastavit vaši strategii. To vše v přehledné online podobě, ke které se můžete, na rozdíl od běžného školení, kdykoliv vrátit.

Jana Leitnerová

Jana Leitnerová

Specialistka na PR a nová média

Je komunikátorkou na všech frontách. Pro malé i větší firmy, jednotlivce nebo neziskové organizace zpracovává obsahové strategie, … číst více věnuje se také PR, copywritingu a komunikaci na sociálních sítích. Školí jak všeobecnou komunikaci na sociálních sítích, tak krizovou komunikaci.

Jenda Perla

Jenda Perla

Specialista online marketingu

Aktuálně pracuje jako Online Marketing Specialist v brněnské technologické firmě Y Soft. Před tím působil jako freelancer pod osobní značkou Social Media … číst více Maniac. Sociálním sítím se začal věnovat během studia na FSS Masarykovy univerzity v Brně, pracoval také v agentuře OgilvyInteractive. Marketingu v sociálních sítích se věnuje již přes 7 let. 

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Úvod do sociálních sítí


4:31


2:44


Představení jednotlivých sítí


6:04


2:12


Výběr sítě a nastavení strategie


5:18


Základy Facebooku - soukromé


3:48


Základy Facebooku - profesní


8:56


3:39


6:58


4:43


6:14


Další sociální sítě


12.  Twitter

13:30


11:20


14.  YouTube

11:09


6:04


6:56


5:42


Nástroje na tvorbu obsahu


6:06


Změny strategie a její plnění


3:20


Závěrečný testCelková délka videí

1:59 hod

Hodnocení kurzu

87 %
362 hodnocení

Barbora Bednarikova

Informace byly naozaj jenom zakladne a projev lektoru by se dal zlepsit.


martin kopečný

to co mě nezajímalo sem jednoduše přeskočil ale to co mě zajímalo a zajímá tak tam bylo jen okrajově a hlavně řečeno jako bych už někdy něco uměl se sociálními sítěmi což neumím ale i tak děkuji.


Kristián Dundr

Kurz je sice pro začátečníky, ale videa o tom jak se zaregistrovat na Facebook a podobně bych tu opravdu nečekal. I přes to jsem si odnesl pár nových vědomostí. Díky.


Přemysl Dvořáček

Kurz je poučný a důležitý! Našel jsem v něm spoustu nových informací! Děkuji!


Dana Jirušková

Kurz prošel vše základní a důležité, v některých situacích by však bylo vhodné, aby nová slova byla napsaná na obrazovku či lépe vysvětlena. Celkově jsem ale s kurzem spokojena, dozvěděla jsem veliké množství zajímavých informací, o kterých jsem neměla ponětí :) Děkuji :)


Iva Loužecká

Nabízí jednoduchou a přehlednou formou shrnutí základů s několika užitečnými tipy. I za jediný bych byla ráda, takže za mě docela užitečný kurz.


Lukáš Maršálek

Kurz byl srozumitelný, jednoduše a věcně podaný s příklady z praxe a velmi informativní. Doporučuji!


Olga Flégrová

Byla jsem toho všeho neznalá, díky kurzu i podání je mi vše o mnoho jasnější, kurz je velmi dobrý


Ing. Karel Zatloukal

Vhodné tempo, někdy zbytečné podrobnosti. Jinak velmi dobré.


Pavel Porada

Zajímavý kurz s dobře pojatými základy využití vybraných sociálních sítí.