Všechny kurzy

Sociální sítě pro začátečníky

hodnocení 87 %

Kurzem provází Jana Leitnerová a Jenda Perla

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
20

Celková délka videí:
1:59 hod

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Zorientujte se v prostředí sociálních sítí a naučte se, jak je využít pro svůj osobní i obchodní prospěch!

Chcete se zorientovat v prostředí sociálních sítí? Jste malá či střední firma a chcete využít sociální sítě pro váš marketing? Založili jste si profily na sociálních sítích a nevíte, co by měly vaší firmě přinést? Právě pro vás je určen náš online kurz.

Vysvětlíme vám, jak sociální sítě fungují a k čemu jejich funkce mohou firmy využít. Představíme vám jednotlivé sociální sítě a naučíme vás s nimi pracovat. Ukážeme vám, jak vytvářet zajímavý obsah, jak komunikaci plánovat a co vše obnáší. Pomůžeme vám nastavit vaši strategii. To vše v přehledné online podobě, ke které se můžete, na rozdíl od běžného školení, kdykoliv vrátit.

Jana Leitnerová

Jana Leitnerová

Specialistka na PR a nová média

Je komunikátorkou na všech frontách. Pro malé i větší firmy, jednotlivce nebo neziskové organizace zpracovává obsahové strategie, … číst více věnuje se také PR, copywritingu a komunikaci na sociálních sítích. Školí jak všeobecnou komunikaci na sociálních sítích, tak krizovou komunikaci.

Jenda Perla

Jenda Perla

Specialista online marketingu

Aktuálně pracuje jako Online Marketing Specialist v brněnské technologické firmě Y Soft. Před tím působil jako freelancer pod osobní značkou Social Media … číst více Maniac. Sociálním sítím se začal věnovat během studia na FSS Masarykovy univerzity v Brně, pracoval také v agentuře OgilvyInteractive. Marketingu v sociálních sítích se věnuje již přes 7 let. 

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Osnova kurzu

Úvod do sociálních sítí


4:31


2:44


Představení jednotlivých sítí


6:04


2:12


Výběr sítě a nastavení strategie


5:18


Základy Facebooku - soukromé


3:48


Základy Facebooku - profesní


8:56


3:39


6:58


4:43


6:14


Další sociální sítě


12.  Twitter

13:30


11:20


14.  YouTube

11:09


6:04


6:56


5:42


Nástroje na tvorbu obsahu


6:06


Změny strategie a její plnění


3:20


Závěrečný testCelková délka videí

1:59 hod

Hodnocení kurzu

87 %
225 hodnocení

Jitka Flegelová

V sociálních sítích jsem se vůbec neorientovala. Váš kurz mi moc pomohl. Moc děkuji za cenné rady.


Jana Živčicová

Neuvěřitelné množství informací. Pouze mi vadilo, že v některých videích bylo zmíněno, informace pod videem a ty tam chyběly :( (u 2 případů tam byly)


Mgr. Radek Kovařík

Kurz splnil co měl a co má v názvu, je prospěšné si některé věci zopakovat a dovědět se i něco navíc.


Michal Kundrát

super


Michala Brožová

Kurz je skvělý skutečně pro začátečníky. Bohužel je znát, že je z roku 2014 a tím pádem již některé informace neplatí. Na seznámení se s tématem to však postačuje. Děkuji


Soňa Vernerová

Kurz mi přinesl docela dost nových informací. Nejvíce oceňuji rady a doporučení na nástroje, kterými spravovat obsah sociálních sítí.


Bc. Martina Ficalová

v pohodě


Ing. Monika Kochaníčková

Skvělý kurz pro začátečníky. V některý případech po videem chyběly slibované materiály. A při vysvětlování některých pojmů nebo uvádění názvů sítí či aplikací, abych daný pojem aspoň na chvíli zobrazila vedle lektora. Proces zapamatování ovlivňuje nejen to, co člověk slyší, ale i vidí.


Simona Švrčková

Přínosný kurz plný jednoduchých, ale důležitých informací.


Ivan Húšťava

Co do obsahu - výborné! Ohledně samotné prezentace - chtělo by to trošku oživit - vždyť o tom přednáší - platí to nejenom pro sociální sítě, ale i pro prezentace :-). Minimálně při představování nějakého produktu, služby - nestačí říct anglický název - alespoň jej napsat na clipboard, nebo vložit do videa přesný název...přednášející jsou sympatičtí lidé, ale občas by to chtělo trochu multimediálního obsahu. Ale jinak děkuji, udělal jsem si "pořádek" v sociálních sítích :-)
Ivan