Všechny kurzy

Sociální sítě pro začátečníky

hodnocení 87 %

Kurzem provází Jana Leitnerová a Jenda Perla

Cena: Zdarma

Počet lekcí:
20

Celková délka videí:
1:59 hod

Certifikát absolventa, Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Zorientujte se v prostředí sociálních sítí a naučte se, jak je využít pro svůj osobní i obchodní prospěch!

Chcete se zorientovat v prostředí sociálních sítí? Jste malá či střední firma a chcete využít sociální sítě pro váš marketing? Založili jste si profily na sociálních sítích a nevíte, co by měly vaší firmě přinést? Právě pro vás je určen náš online kurz.

Vysvětlíme vám, jak sociální sítě fungují a k čemu jejich funkce mohou firmy využít. Představíme vám jednotlivé sociální sítě a naučíme vás s nimi pracovat. Ukážeme vám, jak vytvářet zajímavý obsah, jak komunikaci plánovat a co vše obnáší. Pomůžeme vám nastavit vaši strategii. To vše v přehledné online podobě, ke které se můžete, na rozdíl od běžného školení, kdykoliv vrátit.

Jana Leitnerová

Jana Leitnerová

Specialistka na PR a nová média

Je komunikátorkou na všech frontách. Pro malé i větší firmy, jednotlivce nebo neziskové organizace zpracovává obsahové strategie, … číst více věnuje se také PR, copywritingu a komunikaci na sociálních sítích. Školí jak všeobecnou komunikaci na sociálních sítích, tak krizovou komunikaci.

Jenda Perla

Jenda Perla

Specialista online marketingu

Aktuálně pracuje jako Online Marketing Specialist v brněnské technologické firmě Y Soft. Před tím působil jako freelancer pod osobní značkou Social Media … číst více Maniac. Sociálním sítím se začal věnovat během studia na FSS Masarykovy univerzity v Brně, pracoval také v agentuře OgilvyInteractive. Marketingu v sociálních sítích se věnuje již přes 7 let. 

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Lekce

Představení jednotlivých sítí
3. Jednotlivé sociální sítě 1/2 6:04
4. Jednotlivé sociální sítě 2/2 2:12
Výběr sítě a nastavení strategie
5. Výběr sítě a nastavení strategie 5:18
Základy Facebooku - soukromé
6. Základy Facebooku - soukromé 3:48
Základy Facebooku - profesní
7. Stránky 8:56
8. Události 3:39
9. Obsahová strategie 6:58
10. Komunikace s fanoušky 4:43
11. Měření 6:14
Další sociální sítě
12. Twitter 13:30
13. LinkedIn 11:20
14. YouTube 11:09
15. Google + 6:04
16. Instagram 6:56
17. Pinterest 5:42
Nástroje na tvorbu obsahu
18. Nástroje pro tvorbu obsahu 6:06
Změny strategie a její plnění
19. Změny strategie a její plnění 3:20
Závěrečný test
20. Závěrečný test

Hodnocení kurzu

87 %
196 hodnocení

Jakub Kvasnička

Bylo to fajn! :-)


Míša Balcarová

Kurz je opravdu pro naprosté začátečníky, na Snapchat bylo jaksi zapomenuto, stejně tak i na slibované materiály pod videem. A ano, už tu bylo zmiňováno, že lektoři mají nacvičenou techniku prezentace a působí jako roboti. Co mě naprosto zhrozilo, byla výslovnost názvu LinkedIn, nechápu, jak toto mohlo projít.


Milan Janespal

Dobrý deň.
Samotný kurz je pripravený jednoducho, zrozumiteľne a hlavne na veľmi dobrej úrovni. K pochopeniu sociálnych sieti a ich popisu úplne postačuje toto vysvetlenie, ako je vo videoprojekcii. Pre mňa osobne tieto videa boli prínosom. Dozvedel som sa o iných typoch sociálnych sietiach niečo nové. Ďakujem.


Ondřej Běčák

Kurz je srozumitelný a kvalitní.


Petr Vlk

Velmi jednoduchý úvod do problematiky souciálních sítí pro všechny, kteří s nimi nemají žádné zkušenosti a chtějí propagovat svoji značku.


Míša Ondráčková

Kurz mě poskytl veškeré možné informace k sociálním sítím a jak se v nich vůbec orientovat.


Eva Popílková

Jednoduše a přehledně vysvětlené základní sociální sítě včetně ukázek registrace a základního nastavení. Jen mi trochu vadí, že odkazovali na informace pod videem a obsah zde nebyl. Co mě překvapilo, bylo, že zcela vynechali Snapchat, který avizovali v názvu lekce, ale uvedli alespoň odkazy. Kurz je celkově zajímavé shrnutí a základní přehled v sociálních síti této doby.


luxova.hana@email.cz

Skvělý obsah, charizmatičtí lektoři.


Zdeněk Šilberger

Užitečný kurs, určitě v budoucnosti využiji nabyté vědomosti.
Pro mě by mohla být celá problematika probrána ještě více do hloubky.


Eva Portlíková

Ocení neználci sociálních sítí.