Software pro virtuální konference

Kurzem provází Seduo.cz

Cena: 129 Kč s DPH

Počet lekcí:
5
Celková délka videí:
19 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Potřebujete být najednou na dvou místech? Nechce se Vám zbytečně cestovat kvůli krátké schůzce? Zkrátka chcete být efektivnější v komunikaci?

V kurzu si osvojíte

Vyzkoušejte videokonference prostřednictvím jednoho z řešení, které Vám představíme v tomto kurzu: Skype for Business, Wire, Riot.im a Whereby. Videotelefonování zlepší Vaši komunikaci s partnery či kolegy. Není nad to řešit problémy, vymýšlet nápady či konzultovat řešení tváří v tvář. Je to velmi jednoduché a přitom velmi efektivní. Tak na nic nečekejte a začněte s videokonferencemi již dnes.

Osnova kurzu

Software pro virtuální konference

2.  Wire

8:31


3.  Riot

5:36


0:49


Celková délka videí
19 min
Seduo.cz

Seduo.cz

Vzdělávací portál

Seduo.cz je vzdělávacím portálem společnosti LMC, který nabízí profesní videokurzy. Kurzy na Seduo.cz vytvářejí přední číst vícečeští lektoři, firmy, vysoké školy, nebo jde o vlastní produkci Seduo.cz.  

Všechny kurzy lektora Seduo.cz

Hodnocení kurzu

78 %

51 hodnocení
16x
18x
14x
2x
1x

Pavel V.

Dobrý úvod k základním aplikacím pro webové konference.


Helena B.

Jasné, srozumitelné


Jiří Nálevka

Kurz byl pro mě přínosem.

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.