Staňte se mistrem zadávání úkolů

i v audio verzi

Cena: 690 Kč s DPH

Počet lekcí:
11
Celková délka videí:
41 min
Koupit kurz
Certifikát absolventa
Neomezený přístup

Co se v kurzu naučíte

Výsledek je jenom tak dobrý, jak je dobré zadání. Naučte se zadávat úkoly tak, abyste je už nikdy nemuseli předělávat.

Ne vždy máme v týmu vysoce motivované a zkušené kolegy. Máme i méně zkušené. Ty, co se teprve učí, ale i ty, které některá práce prostě nebaví. A pokud chceme, aby naše úkoly ostatní zpracovali podle našich očekávání, abychom netrávili noci jejich předěláváním, potřebujeme umět zadat úkol dobře. Tak, aby ho dobře zpracoval zrovna ten člověk, kterého mám naproti sobě. A přesně o tom je tento kurz. Odnesete si obecné zásady zadávání úkolů, ale i tipy, jak zadání přizpůsobit odlišným typům lidí. Pokud zapojíte tyto principy do své práce, stanete se mistry zadávání úkolů.

V kurzu se naučíte:

  • co nefunguje, a lidé to přesto pořád dělají
  • že SMART už dávno nestačí
  • jaké principy zadání vám zaručí perfektní výsledek
  • jak tomu perfektnímu výsledku můžete pomoci vy
  • že různí lidé potřebují v různých situacích různý přístup
  • jasné a praktické tipy, jak si zajistíte 100% výsledek

Kurz je určený pro:

  • kohokoli, kdo spolupracuje alespoň s jedním dalším člověkem
  • manažery, kteří vedou svůj tým
  • projektové manažery, kteří spolupracují s dalšími lidmi
  • pracovníky, kteří využívají brigádníky

Osnova kurzu

Renata Novotná

Renata Novotná

Konzultantka a mentorka týmové efektivity, procesů a delegování

Renata Novotná vystudovala filosofii a podnikovou ekonomiku. 10 let vedla týmy zaměřené na zvyšování spokojenosti zákazníků i zaměstnanců, číst víceprimárně v bankovním sektoru. Po 10 letech se přesunula do segmentu malých a středních firem. Nyní jako expertka konzultuje ve firmách procesní řízení, týmovou efektivitu a delegování práce. www.renata-novotna.cz

Všechny kurzy lektora Renata Novotná

Hodnocení kurzu

89 %

498 hodnocení
304x
131x
49x
9x
5x

Jitka Kupčíková

*****


Miroslav B.

Pacilo sa mi.Nie prilis dlhe znamena lahsie zapamatatelne


Martin D.

všetko OK

Jak kurz probíhá?

Nejde o nic složitého. Čeká vás několik krátkých videí, která mohou být doplněna pracovními sešity, kvízy nebo jinými materiály ke studiu. Na videa se můžete podívat kdykoliv. Stačí jen být připojení k internetu.

Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.
Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80 %. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.
Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.
Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.
Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 10 dní od nákupu kurzu.