Staňte se projektovým manažerem

Nejprodávanější

Kurzem provází  Jiří Krátký

Poznejte klíčové fáze každého projektu a získejte dovednosti, bez kterých se jako projektový manažer neobejdete.

1 590 Kč s DPH

Celková délka

3:12 hod

Počet lekcí

82

Hodnocení
Přidat do plánu
Certifikát absolventa
Neomezený přístup
Na co se kurz zaměřuje

V tomto rozsáhlém kurzu, který v sobě zahrnuje čtyři dílčí kurzy Seduo.cz, se naučíte používat ty nejdůležitější nástroje, které fungují v mé vlastní praxi, které jsem si vyzkoušel na svých klientech, takže by měly fungovat při řízení Vašich projektů.

Ve více jak 80 lekcích se naučíte:

  • projekt správně zahájit,
  • plánovat rozsah s pomocí WBS,
  • plánovat čas,
  • pracovat s riziky,
  • pracovat se zainteresovanými stranami,
  • jak motivovat členy týmu,
  • sledovat a hodnotit stav projektu.

Připravil jsem pro Vás desítky šablon projektových dokumentů, které můžete začít používat na svých projektech.

Do videí jsme přidali spoustu příkladů z praxe, obrázků, kreseb a schémat, takže věřím, že se Vás kurz bude bavit!

Celý popisek

Osvojíte si následující dovednosti
Lektoři kurzu
Jiří Krátký

Trenér projektových manažerů

Jirka pomáhá lidem a organizacím zvládat projekty a změny. Je výkonným ředitelem poradenské společnosti PM Consulting. Vymýšlí a realizuje simulace a zážitkové tréninky projektového řízení. Je spoluautorem Simulace projektu Pacifická dráha či knihy Projektový management v praxi. V asociaci projektových manažerů IPMA Česká republika tvoří obsah testů mezinárodních certifikací. Více o něm na LinkedIn.

Hodnocení kurzu

96 %

260 hodnocení
212x
43x
3x
0x
2x

Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem


Nela Čechová

Kurz je velmi dobře logicky seřazen, obsahuje spoustu dobrých tipů a nejde zbytečně do hloubky, spíš navede člověka v čem projektový management spočívá a na co si dát pozor. Oceňuji odkazy na různé nástroje a práci s grafy.

Reakce lektora:

“Díky moc, ať se Vám daří!“


Daniela W.

Nebolo to jednoduché, lebo to boli pre mňa nové veci. Ale v tomto kurze bolo všetko pekne a jednoducho vysvetlené a som rada, že som sa toho toľko naučila.


Marek Ř.

Super věcné, úderné.

Často kladené dotazy
Čeká vás závěrečný test, který prověří, co jste se naučili. Za absolvovaný kurz získáte certifikát o absolvování. Test můžete zkoušet i víckrát, tak žádný stres.

Stačí v závěrečném testu získat aspoň 80%. Certifikát zůstane uložený u absolvovaného kurzu, kdykoliv připravený ke stažení.

Je to doklad o tom, že na sobě pracujete víc, než je běžné. To vám pomůže vyniknout mezi dalšími lidmi, kteří mají zálusk na stejné pracovní místo, nebo v rámci sebe-prezentace. Nejlépe využijete certifikát ve svém životopisu (např. na Linkedin a Jobs.cz) nebo jako vytištěný dokument mezi vašimi dalšími vzdělávacími úspěchy.

Ano, lekce můžete studovat opakovaně, také je můžete přeskakovat a následně se k nim vracet. Ať už kurz zakončíte úspěšně nebo neúspěšně, můžete ho libovolně opakovat.

Doufáme, že tohle se nestane. Kdyby ale přece jen, garantujeme vám vrácení peněz bez udání důvodu do 14 dní od nákupu kurzu.